Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] (723. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: stylerbb , stylerbb , newfel Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 6 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü3 Mobil
5 sn
34.510
Cevap
772
Favori
1.805.182
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 721722723724725
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ben de Troy’dan sipariş verme gafletinde bulundum perşembe günü benzer bir durum bende de var.Her gün oyalıyorlar bugün göndereceğiz diye. Bugün aradım daha ürünler gelmemiş. Pişman oldum iptal edip ben de Teknosadan almayı düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teknosa, media markt, vatan, apple.

Nereden alsak daha hizli daha saglam gelir ?

• K.B.V. kullanıcısına yanıt

Hepsiburada ertesi gün teslim etmişti saatimi

• Bugün zam gelir mi acaba iade rahatlıgı olduğundan apple store dan alacaktım ama hem 4-6 hafta teslim süresi veriyor hemde store kapalı şuan. Teknosadan hbden falan alsak mı bu aksam?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Fenool kullanıcısına yanıt
    Bugün yeni iphone tanıtılacağı için site yenileniyordur tahminin

• anatolyus kullanıcısına yanıt
    Bende öyle düşünüyorum ama yine bi tedirginlik oldu şimdi bi sürprizle karşılaşmayalım. Gerçi tanıtıldığı gün dolar kuruyla bugün pek fark yok gibi niye zam gelsin, bilemedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fenool -- 13 Ekim 2020; 18:58:44 >
  • gemstoneblue kullanıcısına yanıt
    aman diyeyim samsungtan uzak durun. samsung bir aldatmaca şirketidir. baktığın gördüğün hiçbir şey gerçek değil:)) daha geçen ay işte pramı çöpe attım resmen aldım da. içinde ekg tansiyon oksijen ölçer bar diye satılıyor kendi ülkesinde izni bile 1 buçk sene sonra alabilmiş başka hiçbir ülkede yok türkiyeye gelmez, kalp sensörü ve gps berbat ölçüm yapıyor ki defalarca test ettim, batarya desen aşırı fark yok, iphone da hiçbir özellik çalışmıyor, mesaj atamıyorsun vs tasarım diyebilirsin ama akıllı saat kullanmayacaksan o fiyata seiko al daha iyi. aman diyeyim...

• Fenool kullanıcısına yanıt
    Emin misiniz hocam o gün dolar 7.48’di şu an 7.92

• shake06 S kullanıcısına yanıt
    bence zaten o gün açıkladıkları fiyat dolar kurundan bağımsızdı. en iyi ihtimal yıl bitmeden çakacaklar zamı.

• arizaeren A kullanıcısına yanıt
    8’i görür görmez geleceğini düşünüyorum ben de maalesef.

• Arkadaşlar Apple Watch 5’im var otomatik uyku takibi yapıyor mu?Varsada ben mi ayarlarını yapamıyorum?Daha önce Honor Band kullanıyordum gündüz dahi uyusam kendisi kaç saat uyuduğumu vs.ölçüyordu ama Apple Watch’da bunu hiçbir şekilde yapamadım.

• c_._s kullanıcısına yanıt
    uyku modu sürekli aktif olursa yapar:)

• c_._s kullanıcısına yanıt

Hocam detaylı uyku takibi istiyorsanız apple'ın kendi uygulaması öyle çalışmıyor. Bunun için Autosleep uygulamasını öneririm.

• quote:

Orijinalden alıntı: Pardahun

Hocam detaylı uyku takibi istiyorsanız apple'ın kendi uygulaması öyle çalışmıyor. Bunun için Autosleep uygulamasını öneririm.

Autosleep uygulaması sanırım ücretli. Ücretsiz olan sleep tracker uygulamalarından hangisini önerirsiniz?

• s1LENT kullanıcısına yanıt

Diğer uygulamaları hiç denemedim açıkçası. Autosleep'ten aşırı memnunum.

• Bildiğim kadarıyla apple store harici , ürünü kullanıp iade etme hakkı yok.

@Karargahx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *Designer* -- 13 Ekim 2020; 21:51:52 >
  • *Designer* kullanıcısına yanıt
    Yanlış biliyorsunuz hocam. Tabi amacınız kullanıp iade etmek olmasın 😉

• arizaeren A kullanıcısına yanıt

Belkı iphone ıle calısmıyor o saat Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] ben hanım için düşündümde baktım baya özellık var onlar calısmasaa koymazlae olsıjen ekg falan calısıyordur. Benım mk akıllı saat iphonela uyusmadı mesela.

• quote:

Orijinalden alıntı: Karargahx

Yanlış biliyorsunuz hocam. Tabi amacınız kullanıp iade etmek olmasın 😉

Amacım tabi ki kullanıp iade etmek değil . 14 gün kullanıp iade etmenin kime ne faydası olur. Renk konusunda kararsız olduğum için iade edebilirim diye söylüyorum. Diğer mağazalarda ürünün jelatini dahil açılmış olsa geri iade alınmadığını biliyorum . Yanlışta biliyor olabilirim .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *Designer* -- 13 Ekim 2020; 22:4:33 >
  • gemstoneblue kullanıcısına yanıt
    yok yok hiçbirinde çalışmıyor. özel romlar mod vs yüklüyorsunuz samsungla da denedim zaten kardeşim kullanıyor artık samsungla ama isterseniz alın denemesi bedava sonra pişman olmayın ben dedim:))

• 
Sayfa: önceki 721722723724725
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.