Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] (719. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: REDMOD Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 7 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
34.529
Cevap
770
Favori
1.806.376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
89. Sırada  bugün en iyi #22
Sayfa: önceki 717718719720721
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    apple hocam bu aksini düşünmem bile. hatta spotifyn app store da durması mucize:))

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arizaeren A kullanıcısına yanıt
    Valla yıllardır spotify premium kullanıyorum nolacak bu kadar listeler kısmet bakalım :) hele bi alalımda önce 😂

• anatolyus kullanıcısına yanıt
    valla kaç kere spotify ı bırakıp apple müzik denedim ama yok. uygulamadan kaldırsa apple bırakabilirim o derece başarısız apple müzik kusura bakmasınlar. spotfy ı geçer dedim ama hiç yanaşamadı bile

• quote:

Orijinalden alıntı: anatolyus

Valla yıllardır spotify premium kullanıyorum nolacak bu kadar listeler kısmet bakalım :) hele bi alalımda önce 😂

Hocam zaten çok kısa bir süre içerisinde lisans başvurusu yapmazsa spofity yasaklanacak mecbur geçeceksin :)

• quote:

Orijinalden alıntı: bugrahansezgin

Persembe öğlen sipariş ettim Apple’dan cuma kargoya verildi, pazartesi saat 15:30 civarı teslim aldım. 17cm bileğim var 40mm tercih ettim iyi ki 40mm tercih etmişim

Bileğim sizinkisi gibi 44 mm 40 mm arasında gidip geliyorum ama sizin kolunuza TAM olmuş bence 40 mm

• Arkadaşlar yanlış mı anladım bilmiyorum. Apple watchta spotify uygulaması yok mu?

• gold renk 44mm alan varmı arkadaşlar ? bilekte görsel paylaşırmısınız bende Gold 44mm almayı düşünüyorum önerirmisiniz..

• Pardahun kullanıcısına yanıt
    Arkadaslar bu konu hakkinda detayli bilgisi olan var mi?

• AlkanExclusive kullanıcısına yanıt

Batarya iyileştirmesi yapılmış hemen güncelleyeyim bari :) bu arada saat üzerinden wp mesajlarına cevap verebiliyoruz ama biz ilk mesajı atamıyoruz galiba doğrumu dostlar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Karargahx kullanıcısına yanıt
    Evet son dakika haberleri olarak okuyorum çok şey söylerimde ne diyeyim ülkemize siz anladınız 😊

• Herkese Merhaba,

Bugün Troy'den eski saatini getir (Watch Buy Back) kapmaynası ile Series 6 44 MM aldım.

İlk çıktığında aldığım Gear S3'ü 728 TL'ye saydılar. (Ürün kullanımdan dolayı çizik ve ezikleri vardı.) (1299 TL ye almıştım.)

Ben 2. müşteri olarak aldım o sırada 4 kişi daha aynı kampanya için sırada bekliyordu.

İlgilenenler için link aşağıda.

https://www.troyestore.com/dosya/watchbuyback/watchbuyback.html

• Arkadaşlar Apple Watch se alsak iş görür mü ? Watch 5 mi yoksa yeni çıkan se modelini mi tavsiye edersiniz

• Miorled kullanıcısına yanıt

Troy keşke bizim siparişi de yollasa. Perşembeden beri oyalayıp duruyorlar bugün yarın diye. Premium Resellermiş. Kim nereden aldıysa en azından kargoya verildi. Bu paşalar hala yollayacaklar. İptal de yok sitesinde.

• BogazınYargıcı kullanıcısına yanıt
    Her zaman açık ekran yok

• BogazınYargıcı kullanıcısına yanıt

Hocam yokmuydu sende watch? Ben watch 5 derim. Ama alabiliyorsan 6 al bende 6 aldım.

• anatolianwarrior kullanıcısına yanıt
    Bende vardı Watch sattım , isim gereği hergun kullanamıyorum sadece özel günlerde kullanacağım

• gitarist308 G kullanıcısına yanıt
    Hocam teşekkürler yazdım bir köseye aklımda bulunacak sayende. Tekrar güzel ve bol sporlu günlerde kullan

• quote:

Orijinalden alıntı: The Rhino

farklı renklerde kayışlar ile uzay gri daha iyi durur diye düşünüyorum hocam  

benim de Apple’dan sipariş ettiğim Watch SE 40mm Uzay Gri kasa - lacivert sport kordon olarak bugün geldi, renk uyumu gayet güzel, tavsiye ederim :)

Foto atabilir misin hocam. Merak ettim uzay grisi ve lacivert uyumunu.

• Koca forumda hic gümüş alan yok mu. Fotolara bakıyorum da herkes uzay grisi

• Arkadaslar güncelleme gelmiş saate

• 
Sayfa: önceki 717718719720721
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.