Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] (618. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
34.529
Cevap
770
Favori
1.806.414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 616617618619620
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Daha önce kordon almıştım aliexpressten hızlıca gelmişti ve takipliydi.Bu sefer takipsiz istemişim en son 9 temmuzda Türkiye’ye kabul edildi olarak görünüyor bir güncelleme olmadı ondan beri. Ne yapmalıyım , isimle sorgulatınca da gözükmediğini söylediler PTT’de.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla hocam istanbula geliyor kayboluyor sanırım 3 4 kargom yalan oldu ikisinden iade aldım diğerleri hala bekliyor türkiyeye geldikleri için iadede isteyemiyorum sonu ne olcak bende merak ediyorum :D
  • Aliexpress üzerinden aldığım 10 küsür bant teslim edildi yazıyor :) takip kodu var sorun yok ama bir gün önce kontrol ettiğimde bilgi yokken bir gün sonra kontrol ettiğimde “ 1 hafta önce teslim edildi” yazması garip geldi.

Bu arada arkadaşlar güzel uygulamalar var mı tavsiye edebileceğiniz ?

Sanırım hala walkietalkie de grup kuramıyoruz
  • Beta yükleyipte arada yeniden başlatılma sorunu yaşayan var mı?
  • Merhaba Apple watch S5 sahibiyim. Saatin şarjı %38 civarlarına gelince kendini kapatıyor. Hard reset soft reset açmıyor bir daha. Sadece manyetik şarj cihazına bağlayınca açılıyor ve şarj ediyor. Fakat şarj tekrar aynı seviyeye gelince kapanıyor.
    Önerebileceğiniz bir yöntem varmı düzeltmek için. Şarjı tam bitiremediğim için tam boşaltıp tam doldurma işlemini yapamıyorum.
    Tavsiye varmı acaba?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: maydanoz6898

Merhaba Apple watch S5 sahibiyim. Saatin şarjı %38 civarlarına gelince kendini kapatıyor. Hard reset soft reset açmıyor bir daha. Sadece manyetik şarj cihazına bağlayınca açılıyor ve şarj ediyor. Fakat şarj tekrar aynı seviyeye gelince kapanıyor.
    Önerebileceğiniz bir yöntem varmı düzeltmek için. Şarjı tam bitiremediğim için tam boşaltıp tam doldurma işlemini yapamıyorum.
    Tavsiye varmı acaba?
    Garantisi var ise servise verirseniz kesin çözüm sağlanır.

• tt38 T kullanıcısına yanıt
    Amerikadan gelme. Normalde garantisi devam ediyor ama burada geciyor mu bilmiyorum

• maydanoz6898 M kullanıcısına yanıt
    Apple Store’lar yurt dışı cihazlarına bakmıyor. Onaylanmış servis noktalarına götürmeniz gerekiyor. Pupa, troy gibi. Ancak bu noktalarda da avrupa dışı cihazlarda sorun olabiliyormuş. Geçen gittiğimde bu tarz bir durum olabileceğini söylemişlerdi bana. Yine onarım yapılıyor ancak parçaya garanti verilmeme ihtimali oluyor demişlerdi. Tabi benim cihazımı parayla tamir ettirdim. Bir de ücretsiz olsa yine tamir ederler miydi bilmiyorum.

• Bugün yeniden denicem. Tam şarj yaptım ve biraz uzun beklettim dolduktan sonra. Bir yazılım sorunu olabilir belki. Aynı şey olursa unpair yapıp öyle denicem. Servise götürmesen önce aklınıza gelenler varsa deneyebilirim.

• Aliexpressde 8/7/20 tarihinde verdiğim siparişim 12/7de kargoya verildi. Bugün teslim edildi. Maks. 20 gün sürüyor benim siparişler. Tavsiyem takipli yanwen special kargoyu tercih edin.
  • Türkiye’de nasıl takip ediyorsunuz ?

• cem650 kullanıcısına yanıt
    takip numarası veriyor track17 sitesinden takip ediyorum. Daha sonra PTT'den takip edebilmen için bir kod daha veriyorlar. onunla da ptt'den takip ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: maydanoz6898

Amerikadan gelme. Normalde garantisi devam ediyor ama burada geciyor mu bilmiyorum
    benimde abd den alınma ve apple zorlu da garanti kapsamında olduğu(seri noya bakılarak) belirtildi.(airpods u götürdüğüm zaman sormuştum)

• sinaaan S kullanıcısına yanıt
    Guzel haber ancak Apple Zorlu kapali hala. Acilmadi sanirim.

Açık görülüyor. Zorlu center ve Akasya apple center’lar. Bilgisi olan yazabilir mi? Müşteri hizmetleri çalışıyor mu?

Akasya avm apple acık ama en son gördügümde kuyruk vardı dışarıda içeri sırayla alıyorlar

• Tşkler. Sıra normal tabii

Zorluda açık şuanda
    Şu anda şarj %27’de ve kapanma olmadi. Bazi programlari kaldirdim. Sanirim bir yazilim sorun oldu bu duruma. Ben Nike Run Club uygulamasindan supheleniyorum yarin yukleyip takip edicem bundanmi kaynaklaniyor diye

• 6.2.8 güncellemesi sizde de maili bozdu mu ? bende mail geldiğinde saat üzerinden çöpe at, taşı vs. yapabiliyordum ama şimdi sadece kapat diye seçenek çıkıyor.
  • 
Sayfa: önceki 616617618619620
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.