Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] (617. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
34.520
Cevap
771
Favori
1.805.691
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 615616617618619
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam, ben saatimi takasla aldım. Güzel inceleyip, temiz cihaz bulduktan sonra sorun yaşayacağınızı sanmam. Sizin oradan sıfır saat almanız çalışanın işine geldiği için bile öyle demiş olabilir kimsenin günahını almak istemem tabi ama böyle şeyler yapılıyor.

Onun dışında 2000-2200 civarına buluyorsanız kesinlikle 4 almalısınız. Ben izmirde yaşadığım için burada her şeyin piyasası nedense yüksek oluyor. Burada 2500-2600 olsa iyi diyorsunuz yani o derece. Ben yerinizde olsam 4 alırdım. 3ün ekranının bir tık ufak olduğunu ve kullanılabilir kadranların biraz eksik kaldığını hissediyorum ben.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar yurt içi tavsiye edebileceğiniz memnun kaldığınız 5 44 mm ekran koruyucu varmı.Ürün yorumlarına baktığımda memnun kalanı pek görmedim.
  • jacktron kullanıcısına yanıt
    Doğru diyorsunuz hocam ben istanbuldan 2100’e 10 ay daha garantili olan saat buldum onu da son pazarlığı atmadım 2000’e bıraktırırım büyük ihtimal. Ayrıca kayserideyim şu an burada da 2200’e 15 ay garantili cihaz var bakalım ikisinin arasından bir karar verip satın alacağım galiba.

• İlla 3 veya 4 alacaksanız kesinlikle 4 alın, bende de series 3 var. Karşılaştırma şansı buldum. Özellikle eşleştirme ve bağlantı süreleri arasında fark var. Hem ekstra özellik(Kadranlar, EKG, Noise app ve diğer ufak tefek farklar) hem akıcılık ve hız farkı var.
  • İyi forumlar,Bende S4 44mm alacağım 2250 ye 11 ay garantili full kutu fatura çizik yok fiyat nasıl sizce? Başka şehirden tanıdığa aldıracağım kendisi pek anlamaz iphone da kullanmıyor alırken nelere dikkat etse yeterli olur acaba?
    2.500 bandına s5 satanlar da var sorunsuz diyorlar ama güvenilir mi acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isofix46 -- 16 Temmuz 2020; 17:5:37 >
  • watchos Beta 7 kurmak için iphone ios beta 14 de olmak zorunda mı ?
  • rottice kullanıcısına yanıt
    kurmadan önce iyi düşün, geri dönüşü yok. Telefonu da io14e güncellemek zorundasın.

• Tamam o zaman gerek yok. Çok teşekkürler
  • EknCn kullanıcısına yanıt
    Hocam bana mail geldi ürününüz ptt subenize geldi diye. Bugun ptt’ye gittigimde bana pttden gelecek bir takip numarasi olmasi gerektigini soylediler ve urunu vermediler. Dagitima cikmasini beklemeden nasil alabiliriz acaba?

• e55e55e55 E kullanıcısına yanıt
    Eğer ürünü takipli aldıysanız Aliexpress üzerindeki kodu 17track adlı siteye yazarsanız, PTT'ye ait olan Türkiye takip kodunu yazar onu paylaşırsanız verirler kargoyu.

Ama takipsiz ise PTT şubesinin inisiyatifine kalıyor...
  • Merhaba bu yeni güncellemeyle saate ekstra gelen bir şey var mı acaba :)

• quote:

Orijinalden alıntı: EknCn

Eğer ürünü takipli aldıysanız Aliexpress üzerindeki kodu 17track adlı siteye yazarsanız, PTT'ye ait olan Türkiye takip kodunu yazar onu paylaşırsanız verirler kargoyu.

Ama takipsiz ise PTT şubesinin inisiyatifine kalıyor...
    Benim kargoda bugün Türkiye'ye giriş yapmış. Yalnız bende takipli kargo seçmemiştim. Ayrıca Türkiye’ye girişte RH ile başlayan bir takip no giriyorlar siteye. Bununla ptt kargodan takip edebilirsiniz.

Türkiye’ye geldikten sonra kaç gün sürüyor dağıtımı? Haftasonuna denk geldiği için umarım pazartesi dağıtımı olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • FaTeeH kullanıcısına yanıt
    Yanwen special ile kargolamayi secmistim. 27 track sitesinde RH ile baslayan takip numarasini goremedim ama yanwen’in sitesinden sorgulattigim zaman belirttiginiz takip numarasini buldum. Ptt den sorgulattigim zaman da sonuclar cikti. Tesekkurler.

• isofix46 İ kullanıcısına yanıt
    Hocam iPhone kullanmayan adama Apple Watch alırsanız adam size söver

IPHONE YOKSA APPLE WATCH AÇILMAZ. EŞLEŞMEZ. KULLANILAMAZ.
  • elimde 42/44 mm uyumlu bir kac kez kullanilmis hediye olarak gelen kayisi satmak istiyorum. apple sitesinde orjinal fiyatlari belli teklifinizi lutfen ona gore yaparsaniz sevinirim. faturasi mevcut degil
    Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahankazim -- 18 Temmuz 2020; 15:41:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• LGatakan kullanıcısına yanıt
    Yok hocam yanlış anladınız sanırım :) Ben kendime alacağım saati fakat aldıracağım kişi farklı şehirden, iphone kullanmıyor yani alırken eşleştirerek deneyemez onu demek istedim :))

• cavit63 kullanıcısına yanıt
    Allah'ın belası Spigen Türkiye en çok satan ürünler hariç hiçbir şeyi getirtmediği için bende bulamıyorum artık. Sorsan stok maliyeti falan derler şimdi....

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • AlkanExclusive kullanıcısına yanıt
    Keşke en çok satanları da getirseler hocam. 2 aydır telefon kılıfı bile bulamıyorum.

• AlkanExclusive kullanıcısına yanıt
    Piyasada satılanların hepsinde yorumlar çok kötü.Aliexprestende alıp bir ay beklemek istemiyorum.
  • 
Sayfa: önceki 615616617618619
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.