Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] (166. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
12 Misafir (1 Mobil) - 11 Masaüstü1 Mobil
5 sn
34.524
Cevap
769
Favori
1.806.180
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

APPLE WATCH SPORT 42mm

sürekli değil ama arasıra kullanıyorum. gayet de memnunum, hatta aktivite takibi için iphone ile birlikte çok uyumlu gittiğini düşünüyorum.
  • Arkadaşlar merhaba ben yaklaşık 6 ay önce ekranımı kırdım eşim hediye aldığı için manevi değeri yüksek apple 700 tl gibi saçma bir para istiyor.
    istanbul da ekran değişim yapacak kimse yokmu belki başka birinin de başına gelmiştir ben ali babadan ekran getirdim sadece olaya el atıcak biri lazım
    Yardımlarınızı beklerim.
  • culcu82 C kullanıcısına yanıt
    kenbu kullanıcısına yanıt
    Forumdan Kenbu arkadaşımız muhtemelen yardımcı olabilir isterseniz PM'den irtibata geçin, geçmiş olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi escape0121 -- 24 Mart 2017; 10:47:28 >
  • Çok teşekkür ederim
  • Şuan seri 2 saatlerde en iyi fiyat nerde acaba? Bir de arada cok fark var mi?
  • Merhaba arkadaşlar seri 1 42 mm saatim var(uzay grisi) ekranla çerçevenin birleştiği kısımda soyulmalar oldu hiç bi yerinde darbe falan yok bu sorundan garantiye götüren oldu mu
  • Disconnecct_ kullanıcısına yanıt
    Çok yüksek ihtimal değişim alırsınız, çevremde bu şekilde sorun yaşayıp değişim alan örnekler mevcut, kendi cihazımı da yakın bir zamanda aynı durumdan garantiye göndereceğim.
  • escape0121 kullanıcısına yanıt
    sizin cihazda seri 1 mi?
  • Arkadaşlar Apple Watch 2 ve Nike versiyonları arasında sizce hangisini almalıyım her iki üründe aynı fiyat. Aralarındaki farklar tam olarak nedir. Nike versiyonuna normal versiyonda olduğu gibi Watch Face yükleniyormu.
  • escape0121 kullanıcısına yanıt
    İnşallah hocam bakalım perşembe günü götürücem bende
  • Nike versiyonun ile gelen watch face dışında aralarında donanımsal hiç fark yok. Nike run app üstünde kurulu geliyor nike face te ki bunu normal seri 2 saatlerede yükleyebilirsiniz. Birde kayış farkı var ki yine bunu dışarda aliexpress ten rahatlıkla alabilirsiniz. Farkı yaratan tek şey dediğim gibi watch face ler . ve diğer watch face ler evet nike versiyona da yükleniyor.
  • efesb kullanıcısına yanıt
    Hocam güzel açıklaman için teşekkürler. Ozaman Nike versiyon alınır. En azından ilk başta orginal kayışlı olur. Nike kayışları hoşuma gidiyor. Çok teşekkürler tekrardan
  • efesb kullanıcısına yanıt
    Evet
  • quote:

Orijinalden alıntı: escape0121

Evet

Bu soyulma durumu sadece seri 1 lerde mi görünen birşey yoksa seri 2 lerde de oluyor mu?
  • watchOS 3.2 yayınlandı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlkanExclusive

watchOS 3.2 yayınlandı.

Dün geceden bu yana kontrol ettiğimde guncellemeyi göremiyorum once telefonu 10.3 e mi yukseltmem gerekiyo saatin guncellemesini gorebilmek için acaba?
  • thedoctor1907 T kullanıcısına yanıt
    Evet önce telefonu 10.3'e yükseltmeniz gerekiyor. Onun dışında güncellemeyi göstermiyor.
  • Teşekkür ederim
  • Arkadaşlar merhaba ben güncellemeyi yaparken elektrikler gitti ve kırmızının ünlem işareti hatası aldım daha önce başına gelen var mı çözümü nedir?
    Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremhsmlr -- 29 Mart 2017; 9:49:21 >
  • arkadaslar merhaba,

Bu saatı ıstedıgımız zaman ekran kılıdıne alamıyor muyuz ?
    her zaman acık mı saat ? parolalı koruma yapamıyor muyuz telefonlarda kı gıbı ?
  • 
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.