Şimdi Ara

Apple Watch 6 Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
773
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar aranıza ilk saatim olan Watch 6 44 mm ile katılmış bulunmaktayım.Sormak istediğim bir konu var cihaza yabancıyım anlayış gösterirseniz sevinirim.

Ben günlük Spor Aktivesi olarak 10 BİN adım yapmaktayım bunu 10 BİN ADIM HEDEF BELİRLEYİP yapabiliyormuyuz yardımcı olursanız çok sevinirim.Kaç Bin adım attığımın takibini Saatten yapabiliyormuyum yardımcı olursanız çok sevinirim.

• Hocam yaklaşık 1 yıldır apple watch 5 kullanıyorum. Şu ana kadar kalori ile antrenman ayarladım hiç adım ile denemedim. Adımlarınızı görebilirsiniz hatta harita üzerinden nereden nereye gittiğinize kadar ayrıntılı şekilde hepsini görebilirsiniz eğer bunlar yetersiz ise app store dan başka uygulamalar indirip onlarıda deneyebilirsiniz.

• Nasıl ayarlanıyor onu bilmiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim
  • Nasıl ayarlanıyor onu bilmiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim

• gavran G kullanıcısına yanıt
    Hocam ilk olarak aktivite uygulamasını açın:

Apple Watch 6 Yardım
    Ortadaki uygulama kendisi.

Daha sonra açtığınızda karşınıza

Apple Watch 6 Yardım
    Bu ekran gelicektir, digital crownu çevirerek en aşağıya gelin.

Apple Watch 6 Yardım
    En aşağıda hedefi değiştirin var. Oraya basarak değiştirebilirsiniz. Eğer hiç yapmadıysanız zaten aktivite uygulamasını açar açmaz sizden ayarlamanızı isteyecektir.

Eğer antrenmana çıkarken şu kadar kalori yakıcam derseniz:

Apple Watch 6 Yardım
    Seçtiğiniz antrenmanda üç noktaya tıklayın,

Apple Watch 6 Yardım
    Buradan isterseniz kaç kalori yakmak istediğinizi, süreyi, mesafeyi falan ayarlayabiliyorsunuz. (Belirttiğiniz miktara ulaşınca saat size bildiricek ve antrenmanınız biticek.)

Adım olayını iPhone üzerinden takip edebilirsiniz onu da:

Sağlık uygulaması veya fitness uygulaması üzerinden takip edebilirsiniz. Ses düzeylerinden tutun, kalp atışınıza, adımlarınıza kadar her şeyi öğrenebilirsiniz :)

Apple Watch 6 Yardım

• Çok güzel saat Apple Watch 6.

• Hocam hayırlı olsun. Dünya'nın en akıllsını almışsınız. iPhone biraz düzgün bir cihaz olunca ben de apple ekosistemine dönüş yaparım belki.

Şunu unutmamak lazım. Apple Watch adım sayma olayında başarılı değildir. Apple'a göre "aktif dakika" olayı çok daha önemlidir. Bu konuda Apple'a katılıyorum çünkü adım sayma olayı çok rahat kandırılabilir.

Ben şuanda Garmin Forerunner 945 kullanıyorum. Aktif dakika olayı yok. Açıkçası o özelliği özlüyorum :)

• İlginiz için teşekkür ederim sağolun gün içerisinde adım hedefimi antreman yaparken değiştirebilirim değil mi?

• gavran G kullanıcısına yanıt

elbette :)

• Hocam güzel açıklamışsınız. Merak ettiğim konuyu bir sorayım istedim. Saatin eşleştiği cihaz da hareket ettikçe adım sayıyor saat de sayıyor ikiside verileri sağlık uygulamasına atıyor çakışma olmuyor mu?
  • Ferfecirkoooo F kullanıcısına yanıt

hayır, onları denetleyen bir yapay zeka var sanırım arka planda. hem telefondan hem de saatten aldığı veriler çakıştığında cihazlara göre sen, kesinlikle bu atımı atmışsın. verilerin doğruluğunu arttırıyor diyebilirim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.