Şimdi Ara

Apple VS Samsung Hangisi Alınır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
171
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Daha önce Samsung S4'ten Apple İphone 5 , 5s , 6s ve 7 kullanmış biri olarak artık gına geldi yazılım sorunları ve teknik destek 2 tane olması ve eskisi gibi hizmet verememesi beni Samsung'a doğru itti sizce alınır mı ve 2.el Türkcell , Vodafone , Türk Telekom'dan alan kişilerden telefon alınır mı sakıncalı mıdır ?

Samsung S8 mi yoksa farklı İphone modelleri mi gerçekten gına geldi İphone'den karşı çıkanlar bir Zorlu Center ve Akasya Avm'ye gitsin.

• madem gına geldi artık bıktınız bence zor etmenin anlamı yok s8 mükemmel bir cihaz tek eksiği siri onu göze alırsanız iphoneden kurtulduğunuza sevinirsiniz. Bende 7plustan note8 e geçtim..
  • matrix22 kullanıcısına yanıt
    Sabah akşam siri kullandığım yok hocam hiç kullanmadım desem yeridir ciddi anlamda düşünüyorum sıfır almayı düşünmüyorum ama yeni ikinci el cihaz almak istiyorum.
  • S8 şeker gibi cihaz hocam çok tatlı ve özellikli tavsiye ederim. Yalnız ikinciel alacaksanız iyice kontrol edin..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Nerelerine bakmalıyım bilginiz var mı aktif olarak android kullansam bilirdim fakat S4'ten sonra hep iphone kullandım.
  • Garanti durumu ve garantiye gidip gitmediğine ezik çizik vs. Onun haricinde cihaz açıkken arama ekranından *#0*# yapıp test menüsünden hepsini kontrol edin..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Teşekkürler hocam bu bilgiler çok iyi oldu.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.