Şimdi Ara

Apple USA Appstore artık kredi kartsız kullanılamıyor mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
810
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, arkadaşlar Amerika dönüşümde iphone 8 aldım geldim, androidden geçtiğim için biraz sıkıntı yaşıyorum ama sanırım bir kaç haftaya çözerim tamamen.

Sorun şu ki amerikadan gelirken amazon echo almıştım ama bunu kurmak için sadece apple usa appstore da olan uygulamayı indirmem gerekiyor, bende usa hesabı açtım ama uygulamayı indir dediğimde bu hesap daha önce kullanılmadığı için onaylanması gerekiyor diyor, ve mevcut hiçbir kredi kartımı kabul etmiyor sanırım sadece amerika kredi kartı gerekli bu işlem için.

Ben bu sorunu nasıl çözerim?

• merhaba kolay gelsin

kredi kartsız usa hesabı açarken en önemli nokta ; KİMLİK GİRİŞİ YAPILMAMIŞ USA APP STORE DAN FREE APP İNDİRMEK

apple cihazınızdan app store girip en alttan , mevcut apple kimliğinizden çıkış yapın .

sonra ücretsiz free app indirmeye çalışın , yeni apple kimliği yarat .. google mapsten usa adres bilgisi bul , restaurant otel cafe vs.. bunu kullan.

SONRA epostana kod gelecek o kodu doğrulama ekranına girmelisin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cevap için teşekkür ederim ben zaten Usa hesabı açtım ama uygulama indirmek için giriş yaptığımda bu hesabı doğrula diyor, adres ve kredi kartı bilgisi istiyor, adresi tamam ama kredi kartı kabul edilmiyor, eskiden burada NONE seçeneği varmış ama artık oda yok, ya PayPal yada Amerikan kredi kartı istiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sonradan kartsız , none . Nasıl yapılır hiçbir fikrim yok.

Kullanmak istersen bunu kullanabilirsin.

Ama öncelikle , şifreyi kendine göre değiştirmelisin. Önce güvenlik.

Apple ID maxalanya@yandex.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aslannn -- 10 Ekim 2017; 20:26:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.