Şimdi Ara

Apple TV [ANA KONU] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
17.338
Cevap
310
Favori
782.597
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4K 60 hz desteği yok mu arkadaşlar ? Nimbus bile aldık apple 4 k için şimdiden

• akıllı tv'lerin standart olduğu bu devirde neden bir cihaza ihtiyaç duyasın anlamak çok zor.cihaz lazımsa üye olana bedava vermesi lazım.hafıza isteyen fark versin sadece.
  • Dün apple müşteri hizmetleri ile görüştüm.
    Bana anca ekim sonu kasım başı gibi teslim alabilirsiniz dedi.
    Çok uzun bir zaman açıkçası.
  • 32gb. 64 GB. yok mu hala eline geçen?

• quote:

Orijinalden alıntı: ocean72

32gb. 64 GB. yok mu hala eline geçen?

Hem media market hemde d&r bugün arayıp siparişleri iptal ettiler ürünü temin edemiyoruz diye olan bizim Apple store siparişlerine oldu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kumandanın kılıfı dahi geldi az önce Çin den. Cihaz yok :)

• aycibin A kullanıcısına yanıt
    Açıkcası ben de bu konuyu çok merak ediyorum. 4k android tv almayı düşünüyorum. Digitürk veya diğer uydu kanallarını da kullanmayacağım. Sadece Playstation, film, dizi ve belgesel kanalları. Apple tv almak bana android tvlerden farklı olarak ne sunuyor? Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim.
  • Apple tv size puhu tv,blutv,netflix gibi platformlardan yerli ve yabancı film dizi izlemenizi turkcell tv+ ile sinema kanalları izleyebilirsiniz.Ayrica apple itunes daki bütün filmleri kiralayıp veya satın alabilirsiniz.Infuse veya kodi yükleyip ağda bağlı olan harddisk arşivinizden film izleyebilirsiniz.

• Apple TV'de Youtube 4K video oynatmıyor sanırım. iPhonedo öyle diyordu.
  • sayko83 kullanıcısına yanıt
    Itunestan film izlemek dışında diğer dediklerinizi smart tvler de yapamıyor mu? Android ya da webosta netflix, puhu tv, bluetv gibi app.ler yok mu? Kodi mesela androide kurulabiliyor.

Ben de bilmediğimden soruyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: emrahsnr

Itunestan film izlemek dışında diğer dediklerinizi smart tvler de yapamıyor mu? Android ya da webosta netflix, puhu tv, bluetv gibi app.ler yok mu? Kodi mesela androide kurulabiliyor.

Ben de bunu bilmediğimden merak ediyorum çok. Ona göre alacağım tv'ye de karar vereceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ab1907 -- 30 Eylül 2017; 23:8:55 >
  • Harici HDD deki 4k remux, ISO , mkv vs oynatma yolu varmı cihazda.. ?

• saheemr kullanıcısına yanıt
    Stream ile infuse vb uygulamalarla evet...
    Iso, bluray folder, mkv vs...
    Infuse sitesinden detaylı görebilirsiniz
  • quote:

Stream ile infuse vb uygulamalarla evet...
    Iso, bluray folder, mkv vs...
    Infuse sitesinden detaylı görebilirsiniz

Çok süper o zaman. Zidoo alacaktım. Direk Apple TV 4k bekliyim o zaman.

Acaba Media Player gibi konforlumu bu izleme yöntemi. Sıkıntı yaşatırmı. Harici HDD yi direk modem USB bağlasam olurmu. 4k da ağdan dolayı yavaşlama olurmu yada sıkıntı

• saheemr kullanıcısına yanıt
    Apple TV 4k yı ben de bekliyorum. Cihaz tam ekabir keyif işi. Sırf infuse kullanım kolaylığı ve kalitesinden vazgeçemediğim için ( Otomatik posterleme, fanart, altyazı indirim kolaylığı vb)

Apple tv ye direkt usb bellek yada harici hdd bağlayamazsınız. O mantıkla çalışmıyor ki üzerinde usb portu da yok zaten...

Sadece stream ( media player ın bağlı olduğu aynı internet ağına bağlı hdd nize ulaşırsınız) dlna, smb vb

Buradan okuyun lütfen

https://firecore.com/infuse
  • quote:

Apple TV 4k yı ben de bekliyorum. Cihaz tam ekabir keyif işi. Sırf infuse kullanım kolaylığı ve kalitesinden vazgeçemediğim için ( Otomatik posterleme, fanart, altyazı indirim kolaylığı vb)

Apple tv ye direkt usb bellek yada harici hdd bağlayamazsınız. O mantıkla çalışmıyor ki üzerinde usb portu da yok zaten...

Sadece stream ( media player ın bağlı olduğu aynı internet ağına bağlı hdd nize ulaşırsınız) dlna, smb vb

Buradan okuyun lütfen

https://firecore.com/infuse

Kusura bakma ağ işlerinde pek acemiyim. Media Player da hep USB ye bağlı kullanıyorum . Ağ için harici HDD zyxel vgm3312 yeterli olurmu

• Arkadaşlar merhaba , ben apple tv almayı düşünüyorum hali hazırda iphone ve macbook kullanıyorum zaten. Sormak istediğim bişey var , apple tv üzerinden kodi veya gse ip tv uygulamaları aracılığıyla ulusal kanalları izleyebilir miyiz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: ab1907

quote:

Orijinalden alıntı: emrahsnr

Ben de bunu bilmediğimden merak ediyorum çok. Ona göre alacağım tv'ye de karar vereceğim.

Android TV islrtim sistemli bir 4K tv bunlarin hepsini yapabilirsiniz. Ben media playerlari soktum. Kodi tvde talisiyor, harici disk tv ye direk baglanabiliyor. netflix amazon prime tvde var. zaten yeni filmler ilk amazon primeda satiliyor. isletim sistemi ne olusa olsun 4K tvlerle media player gereksiz, Eger smart olmayan 1080p tv varsa zaten 4k apple tv ye gerek yok, 50-60 dolarlik tv boxda is gorur

• Bence almayi dusunenler almasin.

Pek guzel ve yararli degil.

Tabi isiniz geregi ise farkli ama genel olarak pek ise yaramiyor.

Netflix ve turkcell tv+ kullanmama rahmen

İyi gelmiyor.

Tv+ zaten apple tv de tam bi rezelet.

Netflix de sınırlı icerikli.

En kotu yanida browsee yok.

Browser olaa cok daha yararli olabilirdi

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.