Şimdi Ara

Apple TV [ANA KONU] (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
17.331
Cevap
309
Favori
781.608
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

siz bu bilgiyi karşılıksız öğrendiniz kanımca..

neyse belki millette eğer size lazım bi bilgi olursa yazdıklarınızı hatırlar da talep ettiğiniz gibi bir karşılık bekler :)

düzeltme: Taktik dediğiniz şey (yeni mail sanal kart kombosu) buydu ve çıtır 3-5 bişeyler beklediniz ha...helal

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekksl6 -- 4 Ekim 2017; 23:39:35 >
  • ekksl6 E kullanıcısına yanıt
    Bilginin bir karsiligi olur.

Bir cok degisik sey icin farkli sistem zaaflari var.

Bunlar bazen cok bilindik seyler oluyor bazen bilinmedik seyler oluyor. Degerine gore fiyat bicilir. Sanalda boylesir. Misal bir 0day milyon dolar edebilirken boyle bir sey 10₺ edebilir.

Misal elimde bit instagram hesap acma kodlarida var onlarida 50₺ ye satiyorum.

Degisik seylere degisik fiyatlar bicilebilir.

Bu kisinin kendisine bagli bir durum ama netflix icin direk yazmak istedim.

İstesem yazmayadabilirdim.

Kullanip kullanmamak size kalmis.

Yine ddos icin 0day var elimde degeri 300.bin tl ama satmiyorum.

Demek istedigim bu tarz seyler bilisim dunyasinda paradir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selam arkadaşlar apple tv 4k 32 gb almak isteyen varsa apple resellar ların stoğuna girmiş pupa ve troy un web sitelerinde satışta aynı gün kargo 64 gb olan yok en geç kasım 15 diyorlar
  • Patron sen bu işi biliyorsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Apple TV [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark Reaver -- 6 Ekim 2017; 11:23:5 >
  • Dark Reaver kullanıcısına yanıt
    Vallahi bir daha hayatta iptal etmem apple store dan. Stoğa geldiğini hemen teslim edeceklerini belirtsinler alalım :) 64 alacağım zaten.

Şu anda da bir kaşıntı bastı. Gidip 32 GB lığı alsam mı acaba???
    1 Ay bekleme durumu var 64.te...

Kaşıntı artınca troy dan alımı yaptım. Ayırttım, akşam iş çıkışı alacağım. Marmarapark beylikdüzü. 3 Vardı, 2 Kaldı...

Haber için teşekkürler.

Selamlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ocean72 -- 6 Ekim 2017; 12:27:53 >
  • arkadaşlar android ekranını appletv ye yansıtmanın yolu nedir?
    eskiden yapılıyordu sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ocean72

Vallahi bir daha hayatta iptal etmem apple store dan. Stoğa geldiğini hemen teslim edeceklerini belirtsinler alalım :) 64 alacağım zaten.

Şu anda da bir kaşıntı bastı. Gidip 32 GB lığı alsam mı acaba???
    1 Ay bekleme durumu var 64.te...

Kaşıntı artınca troy dan alımı yaptım. Ayırttım, akşam iş çıkışı alacağım. Marmarapark beylikdüzü. 3 Vardı, 2 Kaldı...

Haber için teşekkürler.

Selamlar

yine kanına girdim galiba hayırlı olsun nasıl hocam denedin mi?
  • MBP cihazımdaki görüntüyü apple tvye aynı internet ağına bağlanmadan ( yani modem vs olmadan) aktarabiliyormuyuz. Kablo seçeneğide dahil.

• Tartışmanın anlamı yok. İşimize gelen herşey doğrudur gelmeyen ise yanlış. Bu kadar basit.
  • Dark Reaver kullanıcısına yanıt
    Merhaba

2 Gündür deniyorum. 4k filmlerin içerisinde okuyamadıkları, açmadıkları, kesik kesik oynattıkları var. Infuse ile bu söylediklerim. Infuse admini, bir kaç update ile bunu çözeceğini söylüyor.

Açmadıkları full 4k uhd folder lar.

Özlemişim ATV yi yalnız :)

Çok iyi bir iptv uygulaması da keşfettim. Tavsiye ederim kesinlikle...

iPlayTV

Published by: Andre Silva

Kumanda arada sırada takılarak çalışıyor yalnız sebebini bulamadım. Arıza mı, yazılım vb güncellemesi mi lazım çözemedim... ( Restart yaptım cihazı, kumanda düzeldi)

Selamlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ocean72 -- 9 Ekim 2017; 0:38:3 >
  • bende bugün, ankara CEPA lydia ' dan 32gb lık apple tv 4k satın aldım. nakitte % 4 indirimle 959 TL ye aldım.
  • Kumanda bluetooth problemi yaklaşık olarak herkeste görülen bir sorunmuş. Apple dan fix bekleniyor.

Şimdilik 4k yerine 1080P kullanmak geçici çözüm.

• netflix kaç yıldır 4K yayında ve bir alete yatırım yapmaya da gerek yok
  • Apple tv 4k alip da full hd bir tv’de kullanmak mantikli mi sizce ?

Gerci 4.nesil ile arasinda sadece 300 lira farkediyor. Her turlu 4k almak daha mantikli geliyor bana. Siz ne dersiniz ?

Bir de iphone’u mirror screen gibi direkt olarak tv’ye yansitabiliyor muyuz ?

• K.B.V. kullanıcısına yanıt
    Gelecek yatırımı gibi düşünürseniz mantıksız değil. 4K tv ye geçme ihtimaliniz varsa 5. Nesil alabilirsiniz.

300 TL farkı için 5. Nesil almak mantıklı olur.

Ama 2. El 4. Nesil almak karlı olabilir; onu da göz ardı etmeyin bence.

Screen Mirror sorunsuz yapabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: ReJim

Gelecek yatırımı gibi düşünürseniz mantıksız değil. 4K tv ye geçme ihtimaliniz varsa 5. Nesil alabilirsiniz.

300 TL farkı için 5. Nesil almak mantıklı olur.

Ama 2. El 4. Nesil almak karlı olabilir; onu da göz ardı etmeyin bence.

Screen Mirror sorunsuz yapabilirsiniz.

Haklisin. Ama taksitli alicam ya kredi kartinla. Sahibinden’de falan bulsam pesin isteyecek herkes. Duruma gore bakarim artik. 4k disinda ekstra bir numarasi var mi yeni apple tv’nin. Ekstra bir ozellik.

Netflix paketini de full hd’ye tasimak lazim dimi ? Su an orta paket 28 lira veriyorum.

• Arkadaşlar merhaba. Apple tv'de mevcut olan Turkcell Tv+'ın kullanımı için internetimizin superonline mi olması gerekiyor? Bir de tv+ normal tv yayınlarını da (canlı yayın olarak) seyredebiliyor muyuz? Eğer hem superonline nete ihtiyaç yoksa hem de canlı yayın kullanabiliyorsak apple tv almayı düşünüyorum da, yardımcı olursanız sevinirim.
  • Benim de bir sorum var. 32 gb yetiyor mu ? Simdiki telefonum 128 gb mesela. Hani telefon, bilgisayar olsa bir yorum yapabilirim ama bu apple tv’ye neler yuklenir, ne yapilir bilemedim. Apple music, netflix, blutv, tv+ falan zaten yuklu geliyor. İtunes’dan film de almam. Oyun mu iniyor, muzik film mi iniyor da bunun 64 gb’ligini cikarmislar ? 32 alip da keske 64 alsaydik demek istemiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: ab1907

Arkadaşlar merhaba. Apple tv'de mevcut olan Turkcell Tv+'ın kullanımı için internetimizin superonline mi olması gerekiyor? Bir de tv+ normal tv yayınlarını da (canlı yayın olarak) seyredebiliyor muyuz? Eğer hem superonline nete ihtiyaç yoksa hem de canlı yayın kullanabiliyorsak apple tv almayı düşünüyorum da, yardımcı olursanız sevinirim.

İnternetinizin Superonline olmasına gerek yok fakat Turkcell TV+'a üye olmanız için en azından Turkcell hattınız olması lazım ki aylık üye olasınız.

Superonline kullanıcıları Turkcell TV+'ı kotalarını harcamadan kullanıyor, diğer internet abonelerinin ise kotalarından gidiyor.

Canlı yayın olarak izleyebiliyorsunuz, normal TV izler gibi yani; bunun yanı sıra 24 saate kadar geri sarıp, yayını durdurabiliyorsunuz, kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.