Şimdi Ara

Apple TV [ANA KONU] (259. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
17.338
Cevap
310
Favori
782.619
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 257258259260261
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    vallahi hocam beinconneti yükledikten sonra kumandanın pili sapıttı, geçen gün yüzde yüz doldurduğum kumanda şimdi yüde 45 te ...
    dün gündüz apple tv de güncelleme yaptım pil canımı sıkınca dün gece apple tv sıfırladım kurulum yaparken ipade şifre gönderiyor ipadde bir kaç saniyede yok oluyor şifre... şifreyi yakaldım girdim bu sefer hocam orda takılı kaldı bende fişi çekip taktım bu sefer apple kimliği kabul etmedi ipadden apple kimliği değiştirdim apple tv o kısmı atla değip geçtim apple tv ayarların içinde oturumu açabildim..
    yani yakında yeni bir düzeltme günceleme gelebilir....apple kimliğimi üzülüyorum şimdi işin yoksa yeni şifreyi kafada tut

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efem-35 -- 3 Haziran 2020; 14:50:41 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • turkcell tv plus ı premium paketini cihaz üzerinden izleyebilir miyiz acaba ?

Premium TV+ Paketi

100’den fazla kanal, seç-izle filmler, diziler
    Premium Kanallar
    Türe Özel Plus Salonlar
    TV, dizüstü bilgisayar, telefon ve tabletten seyretme
    24 Saate Kadar Geri Alma
    50 Saat Kaydetme
    bu paketi cihaz üzerinden izleyebilir miyiz ?
  • İzleyebilirsiniz. Ben izliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dmitri Karamazov kullanıcısına yanıt
    eyvallah hocam teşekkürler 75 mb fiberle iyi izlenir inşallah :)
  • chakra7o C kullanıcısına yanıt
    Canli yayın görüntü kalitesi giderek iyileşiyor. Filmler 1080p. Çok fazla takıntınız yoksa bitrate değerlerine tatmin edecektir.

• efem-35 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam. Güncelleme yapmayacağım. 13.4.7 sürümünü bekleyeceğim.

• apple tv 4k kullanıcısıyım.Cihaz da donma oldu ve fabrika ayarların aldım.Ancak cihaz fabrika ayarı sonrası yanıt vermedi.Durum ışığı yanıp yanıp sönüyor.Böyle bir olay karşısında ne yapmak gerekiyor?Maalesef usb-c bağlantısı olmadığı için itunes üzerinden kontrol yapamıyorum.Kumanda üzerinden herhangi bir ayarlama yapılabiliyor mu?

• hasan55022 H kullanıcısına yanıt
    hocam son güncelemeyi yükledin mi

Fişini çekin. 2-3 dakika bekleyin ve güç bağlantısını takın.
    Düzelme ihtimali var. Aksi halde servis yolu görünüyor.
  • beş gün önce beinconneti apple tv yükledim, apple tv kumandasındaki pili acayip azaltıyor su gibi gidiyor...
    beinconnet kuranlar sizde de aynı mı yoksa bende mi var...
    kumanda yüzde 100 şarj ediyordum iki ay gidiyordu yüzde 20 olunca takıyordum şimdi bir haftafa pil yüzde 34 indi...

Hayır yüklememeiştim çünkü cihaz yazılım güncellemesinden önce arızalanmıştı.Teknik servise götürdüm cihazı, maalesef onlar da yapamadı.Garanti kapsamında olduğu için sıfır ürün vererek değiştirdiler.yazılımsal bir sorun sanırım.Onlar da cihazı açamadılar ve ürünü değiştirdiler.usb-c bağlantısı şart. Bozuldu mu elinde kalıyor cihaz.
    Allahtan garantisi devam ediyordu.
    hocam 02162821511 bu telefonu bu kişiler seni yönlendirecek ayrıca teknik bilgileri var yardımcı oluyorlar, bende geçen sene betaya geçmiştim bir tğrlü normal yazılımı geçemeyince bu telefonu aradım gerçekten çok ilgilendiler hatta uzaktan yetkş verdim onlar betadan normale geçim saplamışlardı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efem-35 -- 4 Haziran 2020; 15:55:0 >
    cihaz açılmadığı için uzaktan kontrol etme şansları yok.Aradım teknik servise yönlendirdiler.Dediğim gibi cihaz açılmadı.Sıfır ürün verdiler.

ipad ve apple tv parça değişiminde içi açılamadığı için bire bir değişim veriyorlar ..
    geçen sene ipadin pili yüzde 75 indi iki kere servise verdim hocam ikisinde birşey yok deyip servisten geri verdiler yukardaki telefonu aradım uzaktan yetki verdim pili 76 çıktı değişim için randavu verdiler başarı servise verdim bir saat sonra mesaj geldi beş gün sonra sıfır ipad verdiler...
    servisler kafalarına göre gidiyorda bence garanti süresince apple mh aramak en mantıklısı...
    bende dün güncelemeden sonra fabrika ayarlarına döndüm kurulumda apple tv de apple kimliği kabul etmedi ipade gelen şifre anlık gelip gitti hatta bir tanesini yakaladım girdim dondu kaldı fişi çekip taktım apple kimlikliği atladım kurulum bltince ayarlardan oturumu açtım yani bir gariplik var bende bir süre sıfırlama artık çünkü durum sakat görünüyor

Hocam garanti kapsaminda olmasaydi ne olacakti ?

• oksiladoo O kullanıcısına yanıt
    garanti kapsamı dışında servis ücreti 999 lira gerisini siz düşünün.Açarlar mı muamma

bizim 4k apple tv biliyorsun usb çıkışı yok öğrendiğim kadarıyla hdmi girişi usb ile birlikte yapmışlar.. itunesten yazılım yüklemek ve başka şeyleri yapmak için bir adet hdmi kablo ve usb hdmi dönüştürücü ile itunesi çalıştarabiliriz şimdilik garantimiz devam ediyor benim bu sene sonunda garanti bitiyor seneye bu parçaları alıp itunesten yazılım yüklerim yoksa benim apple tv sapıttı ....
    geçen sene araba yarışı oynamıştım sonra fabrika ayarlarına döndüm tekrar kurulum yaptığında bir baktım daha önce arabada kazandığım puanlar geri geldi yani fabrika ayarına dönme herşeyi silmiyor itunesle ancak sıfır kurulum olur herhalde..

HDMI girişi değil, ethernet girişinde bir usb girişi olduğu söyleniyor. Böyle bir aparatı bulabileceğimizi
    zannetmiyorum. Böyle bir aparat olsaydı servis usb'de boot ederek bir tamir yolu bulurdu.
    Daha önceki puanlarınız Apple TV'de değil bulut hesabınızda tutuluyor. Aynı hesapla giriş yaptığınız
    için puanlarınızı görebildiniz. Sıfırlama herşeyi siliyor.
  • HattiHitit kullanıcısına yanıt
    biz aparatla ethernet girişinden veya hdmi girişinden aparatla kablo ile zanediyoruz fakat apple diyorki internet aracılıyla itunes'e bağlanacağını söylüyor yani bu videonun başında anlatıyor...
    https://developer.apple.com/videos/play/wwdc2017/404/

birde hocam yabancı forumda yeniden başlatmak için kumandanın üzerindeki menü ve ana ekran tuşunu aynı anda 6 veya 7 saniye basılı tutunca oluyormuş.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efem-35 -- 5 Haziran 2020; 1:6:52 >
  • 
Sayfa: önceki 257258259260261
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.