Şimdi Ara

Apple TV 4, Kodi, PopcornTime ve Diğer Herşey (27. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
738
Cevap
41
Favori
38.099
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Gunebakan44 kullanıcısına yanıt
    Şu an ki JB sadece Atv 4'e root kullanıcısıyla bağlanmayı sağlıyor.
    Dediğiniz store uygulamaları "iphonelardaki cydia gibi" kullanıcılar tarafındaki yazılıp yükleniyor.

@Gunebakan44 dediği Nitotv uygulaması daha önce hatırladığım kadarıyla Atv 3'ler için geliştirilmişti. Fakat Atv 4 için şu ana bir haber yok.
  • OlguErhan kullanıcısına yanıt
    Evet, semi maalesef. Kurması son derece kolay. Linki:http://newosxbook.com/libertv/
    Cydia impactor ile atıp, tıklmaları yapman yeterli. iPhone'un semi JB'Lerinde 'nin haftalık yeniden yapılması gerekir. JB yenilenince indirilen uygulamlarda otomatik yenilenir. NitoTV sonrası uygulamalar indirilince AppleTV'de nasıl olacak göreceğiz?
  • Bende JB yaptım diye sevinmiştim . :(

Liber Tv yükledim ve eklemiş olduğum resimdeki gibi oldu sonuç, sonrasında KODİ ve Popcorn yükledim.

1 haftalık deneme süresinden sonra tekrar uygulama kullanıma kapanacak mı?Apple TV 4, Kodi, PopcornTime ve Diğer Herşey
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gunebakan44

Evet, semi maalesef. Kurması son derece kolay. Linki:http://newosxbook.com/libertv/
    Cydia impactor ile atıp, tıklmaları yapman yeterli. iPhone'un semi JB'Lerinde 'nin haftalık yeniden yapılması gerekir. JB yenilenince indirilen uygulamlarda otomatik yenilenir. NitoTV sonrası uygulamalar indirilince AppleTV'de nasıl olacak göreceğiz?

Teşekkürler, semi sevmiyorum. Kendi Iphone umda şu an 10.2 de semi var ama untethered çıkmadan tat vermiyor bana :)

Beklemeye devam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • OlguErhan kullanıcısına yanıt
    iPhone da olduğu gibi JB'nin yenilenmesi ile indirdiğimiz tüm uygulamalar yeniden aktif olacaksa yine de idare eder. Bakalım, göreceğiz.
  • SonKatip kullanıcısına yanıt
    Siz JB ile alakasız sideload yükleme yapmışsınız. Bu tür yüklemeler 1 yıllık developer hesabınız olmadığı sürece ister iphone olsun, ister ipad, isterse appletv, 1 hafta ömürlüdür. JB'nin işe yaraması için NitoTV üzerinden yüklemeniz gerekir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gunebakan44 -- 11 Ocak 2018; 11:12:53 >
  • quote:

iPhone da olduğu gibi JB'nin yenilenmesi ile indirdiğimiz tüm uygulamalar yeniden aktif olacaksa yine de idare eder. Bakalım, göreceğiz.

Bu arada Iphone için iPlay Youtube mp3 indirme uygulaması çok güzel tavsiye ederim.

https://itunes.apple.com/tr/app/iplay-m%C3%BCzik-video-cloud/id1177880578?l=tr&mt=8

Zaman zaman Apple storeden kaldırıyorlar. Bu ara var indiriliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: friendlyboy

Şu an ki JB sadece Atv 4'e root kullanıcısıyla bağlanmayı sağlıyor.
    Dediğiniz store uygulamaları "iphonelardaki cydia gibi" kullanıcılar tarafındaki yazılıp yükleniyor.

@Gunebakan44 dediği Nitotv uygulaması daha önce hatırladığım kadarıyla Atv 3'ler için geliştirilmişti. Fakat Atv 4 için şu ana bir haber yok.

NitoTV'yi geliştiren kişi, AppleTV4 TvOS 10 için görselleri paylaştı. 1 hafta içinde Opensource olarak yayınlayacağını söyledi. Ardından 11 için başlayacağını da açıkladı.
  • arkadaşlar selamlar popcorn time ile alakalı takiplerim sonucunda başka bir geliştirici tarafından 4. versiyonun yayınlarındığını gördüm hatta 4.2.0 apple tv ve iphone için ancak ne yaptıysam ipa dosyasını bulup indiremedim buyrun linkihttps://www.reddit.com/r/PopCornTime/comments/78z3i1/popcorntimetv_for_apple_tv_4th_and_5th_gen_4k/?utm_source=amp&utm_medium=comment_list

konuyla ilgili bilgili arkadaşlar yardımcı olabilir mi acaba yeni versiyonu nasıl indirip yükleyeceğimiz konusunda ?

Apple TV 4, Kodi, PopcornTime ve Diğer Herşey

• mericguner M kullanıcısına yanıt
    Bizim iPastore vb ile yukledigimiz PopcornTime ile bu farkli.Zaten linkteki forumda da henuz son halini almadigi anlasiliyor, gelistirici forumdakilerden yukleyip, fikirlerini soylemelerini istiyor. Bence yuklemek icin erken daha.
  • Gunebakan44 kullanıcısına yanıt
    evet farklı versiyon dediğiniz gibi ancak yükleyen ve iyi çalıştığını söylemişler deneyenler. nasıl yüklendiği konusunu kavrayamadım bende denemek istiyorum o kısıma bakabildiniz mi ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    .ipa olarak paylaşmamış .deb olarak da paylaşmamış ipa haline getirmek için mac lazım
  • Nito Tv yüklemek için TVOs 10.2.2 sürümüne geri dönüş yapmalı mıyım yoksa TVOs 11.1 sürümü için çıkmasını mı beklemeliyim, fikirlerinizi alabilir miyim?

TVOs 10.2.2 sürümü için imzalar hala açık, gere dönüş mümkün ama 11.1 sürümü için imzalar kapalı.
    NitoTV geliştiricisi Goblini 10.2.2'ye adapte edip, bununla JB'yi başardığını söyledi. NitoTV'yi ise 10.1 ve 10.2.2 için adapte etti. Ufak bazı problemlerle uğraşıyor. Bunlarla ilgili görseller de paylaştı. 11.1 içinse Electra ile JB yapmaya çalışıyor. Nedense LiberTV kullanmadı. Ardından 11.1 için NitoTV'ye bakacak. Açıkcası ben de kararsız kaldım ama geliştiricinin kendisi 11.1'dekiler için olduğunuz yerde kalın tavsiyesinde bulundu.
  • quote:

NitoTV geliştiricisi Goblini 10.2.2'ye adapte edip, bununla JB'yi başardığını söyledi. NitoTV'yi ise 10.1 ve 10.2.2 için adapte etti. Ufak bazı problemlerle uğraşıyor. Bunlarla ilgili görseller de paylaştı. 11.1 içinse Electra ile JB yapmaya çalışıyor. Nedense LiberTV kullanmadı. Ardından 11.1 için NitoTV'ye bakacak. Açıkcası ben de kararsız kaldım ama geliştiricinin kendisi 11.1'dekiler için olduğunuz yerde kalın tavsiyesinde bulundu.

Hocam bugün itibariyle,

1. ATV 4 ile (4K değil) marketten uygulama indirebilir miyiz?
    2. Untethered JB hangi OS için var? Tethered JB yapsak stand-by bıraksak tekrar JB gerekir mi?
    3. Netflix, BluTV, PuhuTV markette mevcut Kodi'yi iPastore ile yükleyebilir miyiz?

Teşekkürler.
  • 1- Applestore'dan indirebilirsiniz.
    2- Untethered JB yok şu an ve uzun zaman da gelmeyecek. Semitethered var, onun da 1 hafta ömrü var. Ama NitoTV geliştiricisinden bu sorunun çözümü için uygulamaya eklenti koyması talep edildi. Yani iPhone'daki gibi kaydı haftalık otomatik yenileyecek bir uygulama.
    3- Evet.
    NitoTV bu sürüm için hemen hemen hazır olduğundan 10.2.2'ye geçtim. İmpactfor ile Goblin'i içine atarken Apple TV'yi desteklemediği uyarısı çıktı. Zaten KB (nitoTV geliştiricisi) Goblini Apple TV 4 için adapte ettiğini söylemişti. NitoTV ile birlikte Goblin'in uyumlu sürümünü yayınlamasını bekleyeceğim artık.

Edit: İlk golü yedik. Netflix 11 ve üstü sürüm istiyor, yükleyemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gunebakan44 -- 24 Ocak 2018; 19:3:8 >
  • yanlışlıkla bugün 11.2.5 sürümünü yükledim ve cydia impactor ile popcorn time yükleyemiyorum şuanda bunun bir teleafisi var mıdır acaba ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Impactor Ne uyarı veriyor acaba?

• quote:

NitoTV bu sürüm için hemen hemen hazır olduğundan 10.2.2'ye geçtim. İmpactfor ile Goblin'i içine atarken Apple TV'yi desteklemediği uyarısı çıktı. Zaten KB (nitoTV geliştiricisi) Goblini Apple TV 4 için adapte ettiğini söylemişti. NitoTV ile birlikte Goblin'in uyumlu sürümünü yayınlamasını bekleyeceğim artık.

Edit: İlk golü yedik. Netflix 11 ve üstü sürüm istiyor, yükleyemiyorum.

Yahu böyle şey olur mu? Ben de ATV almayı planlıyordum ama JB + NitoTV böyle uğraştıracaksa hiç gereği yok. Sürüm yükseltsen bir türlü yükseltmesen bir türlü.
  • 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.