Şimdi Ara

Apple TV 4, Kodi, PopcornTime ve Diğer Herşey (26. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
739
Cevap
41
Favori
38.097
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Anjeliqué

Ben Infuse Pro 4 kullanıyorum. PC'den ağ paylaşımını aç infuse uygulaması ile ağa ve klasöre bağlan izle.

Bu paralı değil mi hocam ? Bir videosu var mı ? açıkçası amacım ,pc ses yapıyor onu içerideki odaya koyup pc'ye bağlanıp filmleri seyretmek
  • panama P kullanıcısına yanıt
    Plex kullanabilirsin ücretsiz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Apple tv 4 ile vlc playera film yükleyerek izleyebiliyorum. Fakat son zamanlarda çoğu filmde götüntü var fakat ses hep cızırtılı.

Bunları yapabileceğim başka bir uygulama var mı? Yada bu cızırtı olayını nasıl çözebilirim?
  • android telefon ile appletv ios 11 e screen mirror yapmanın yolu var mı?
  • Apple TV 4. nesil - İOS 10 VE 11 sürümlerinde Popcorn time 3.1.1 ve 3.1.3 sürümlerini yüklediğimde yaşadığım sorun; görüntünün ve sesin akışında sorun yaşıyorum, akışı kesik kesik oluyor, aynı sorunu yaşayan varmı, düzeltmek için ne yapabilirim?
  • merhaba arkadaşlar sırf popcorn time için apple tv 4 aldım 3.1.3 sürümünü de yükledim ama ilk gün herşey güllük gülistandı bugün altyazı yok. her dizide filmde no subtitles avalible yazıyor. bu olağan birşey midir ? düzelir mi bilgisi olan varsa benide aydınlatsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mericguner M kullanıcısına yanıt
    Sırf popcorntime için Apple TV almak pek doğru bir karar olmamış popcortime altyazı konusunda zaten sıkıntılı ancak siz geçici bir soruna denk gelmişsiniz sanırım altyazılar normalde gelir de senkron problemleri ile çok sık karşılaşabilirsiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • mericguner M kullanıcısına yanıt
    Opensubtitles kaynaklıdır muhtemelen. Son değişikliklerden sonra bir türlü stabilize edilemedi site.
  • Selamlar herkese

Apple TV de kodi yüklemek için PC den apple TV ye ifun box ile bağlantı yapıp yüklüyordum ancak son zamanlarda pc apple tv ye bağlanmıyor, benzer sorun yaşayan varmı acaba, ya da daha farklı bir yolu varmı bağlantının ?
  • Arkadaşlar benim iPASTORE hesabım dün itibariyle bitti hala çalışıyor ama yakında çalışmaz diye düşünüyorum.Popcorn Times 3.1.2 kurulu sunanda 3.1.3 den memnunmsunuz tekrar almak istiyorum ama alternatif uygulamada var herhalde Türkiye’den sizler neyapacaksiniz acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar, TVOs 11.1 için JB söylentileri var. Ben 11.2'den 11.1'e düştüm, bakalım söylentiler doğru mu? Bu arada yazılım düşürme sırasında cihaz fabrika ayarlarına dönüyor, iPastore'dan indirdiklerinizi yeniden kurmanız gerekiyor, hatırlatırım.
    Ayrıca ipastore'da PopcornTime'a 3.1.3 ile güncelleme gelmiş ama ben bir fark göremedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gunebakan44 -- 13 Aralık 2017; 9:36:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gunebakan44

Arkadaşlar, TVOs 11.1 için JB söylentileri var. Ben 11.2'den 11.1'e düştüm, bakalım söylentiler doğru mu? Bu arada yazılım düşürme sırasında cihaz fabrika ayarlarına dönüyor, iPastore'dan indirdiklerinizi yeniden kurmanız gerekiyor, hatırlatırım.
    Ayrıca ipastore'da PopcornTime'a 3.1.3 ile güncelleme gelmiş ama ben bir fark göremedim.

hocam geri nasıl düştün?
  • hozes H kullanıcısına yanıt
    https://ipsw.me/#!/version#iPhone41
    linkinden TVOs 11.1 sürümünü indirin. Ardından Apple TV'nizi iTunes'a bağlayın. iTunes Apple TV 4 ü görünce shift tuşuna basıp, iTunes'dan restore (yeniden yükle) ikonuna tıklayın. Açılan sayfadan 11.1'i PC'ye indirdiğiniz yerden yazılımı tanıtın. Hepsi bu kadar. Ama tekrar söylüyorum, Applestore'dan indirdikleriniz hemen tekrar yükleniyor ama iPastore'dan yüklenenleri yeniden yüklemeniz lazım.
  • quote:

https://ipsw.me/#!/version#iPhone41
    linkinden TVOs 11.1 sürümünü indirin. Ardından Apple TV'nizi iTunes'a bağlayın. iTunes Apple TV 4 ü görünce shift tuşuna basıp, iTunes'dan restore (yeniden yükle) ikonuna tıklayın. Açılan sayfadan 11.1'i PC'ye indirdiğiniz yerden yazılımı tanıtın. Hepsi bu kadar. Ama tekrar söylüyorum, Applestore'dan indirdikleriniz hemen tekrar yükleniyor ama iPastore'dan yüklenenleri yeniden yüklemeniz lazım.

ipastore dan birsey almamıstım zaten farketmez herhald o yüzden, jailbreak haberleri ciddi gibi okudugum kadarıyla 11.1 de kalmakta fayda var ozaman
  • apple tv kodide turkce doblaj en son fılmlerı ızleyebılcegımız eklentı bılen source verebılırmı?
  • Turkcell Plus'u güncelleyin arkadaşlar. Yeni yıl nedeniyle full açık.
    Bu arada 11.1 için Jonathan Levin JB geleceğini duyurdu. Kötü haber şu ki semitethered. Sabırsızlıkla bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gunebakan44 -- 24 Aralık 2017; 17:1:57 >
  • Apple TV için JB çıktı arkadaşlar. Jonathan Levin (aka: Morpheus) çıkardı:
    http://newosxbook.com/libertv/

Yalnız Nito tv ile ilgili bir gelişme yok. Onu da takip etmek lazım, onsuz JB'nin bir anlamı yok sonuçta. Fırsatım olursa akşam JB yapar sonucu burda paylaşırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gunebakan44 -- 25 Aralık 2017; 10:25:58 >
  • AppleTv 4 tvos 11.1 sürümünü JB yaptım, sanırım oldu :)

JB yaptıktan sonra iphone'larda olduğu gibi ücretli uygulamaları yada kodi benzeri uygulamaları yükleyebileceğim bir app store uygulaması gelecek sanmıştım, ama öyle bir uygulama gelmedi.

JB sonrası uygulamaları nasıl yükleyeceğim, nereden yükleyeceğim, jb yapmanın bana ne gibi bir faydası olduğu konusunda yardım alabilir miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SonKatip

AppleTv 4 tvos 11.1 sürümünü JB yaptım, sanırım oldu :)

JB yaptıktan sonra iphone'larda olduğu gibi ücretli uygulamaları yada kodi benzeri uygulamaları yükleyebileceğim bir app store uygulaması gelecek sanmıştım, ama öyle bir uygulama gelmedi.

JB sonrası uygulamaları nasıl yükleyeceğim, nereden yükleyeceğim, jb yapmanın bana ne gibi bir faydası olduğu konusunda yardım alabilir miyim?

Arkadaşlar cihazı tek başına JB yapmak yetmiyor; JB sonrası NitoTV'nin de yüklenmesi gerekiyor. NitoTV ne derseniz, bir tür Cydia gibi düşünün. Kodi, Popcorn vb. indirilecek uygulamalar onun içinde. NitoTV'nin geliştiricisi TvOS 9 sürümünden sonra uğraşmayı bırakmıştı. Geliştirici TVOS 10 için bir süredir yeniden çalışmaya başladı ve 1 hafta içinde bu sürüme uygun NitoTV çıkaracağını twitterda yazdı. Ardından 11 için çalışmaya başlayacak. Biraz sabır lazım. Gelişmeleri takip ediyorum, an be an ilerlemeleri paylaşıyor. 11 için yayımladığında buradan paylaşacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gunebakan44 -- 11 Ocak 2018; 10:53:27 >
  • quote:

Apple TV için JB çıktı arkadaşlar. Jonathan Levin (aka: Morpheus) çıkardı:
    http://newosxbook.com/libertv/

Yalnız Nito tv ile ilgili bir gelişme yok. Onu da takip etmek lazım, onsuz JB'nin bir anlamı yok sonuçta. Fırsatım olursa akşam JB yapar sonucu burda paylaşırım.

Semi mi geldi ?
  • 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.