Şimdi Ara

Apple TV 4, Kodi, PopcornTime ve Diğer Herşey (23. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
738
Cevap
41
Favori
38.100
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    cok teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: haydar.

arkadaslar. apple tv ye kodi 17.3 versiyonu yukledim ancak su an video izlerken sadece star ve pause yapabiliyorum. onceki versiyondaki altyazi ayarlari kismi ve diger her ayar Yok oldu. kurcaladim bi turlu acamadim. sizin bilginiz varmi nasil geri getirebileceğim konusunda?

bilgisayarda apple kimliği açmayı denedim kredi kart bilgilerini istiyor böyle bişey var mı ben kullanmıyorum
  • simsek59 kullanıcısına yanıt
    https://support.apple.com/tr-tr/HT204034

• quote:

cevap için teşekkürler , ://appleid.apple.com/#!&page=signin sayfaya girmeye çalışıyorum fakat çok ağır açılmıyor tekrar deneyeceğim
    Hiçbiri diye bir seçenek olması lazım onu seçeceksiniz kart şart değil.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Popcorn güncelleme gelmiş ipastore ile yüklediğim için sorun olursa diye yüklemedim ? Siz sürümü yükselttiniz mi

• android box cihazlara bakıyorum fiyatlar apple tv civarında ve bir kez alıyım diyorum , TARAYICI performansı ve bluetooth klavye mouse performansı umarım iyi çıkar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • l L kullanıcısına yanıt
    Tarayıcı performansı derken :) safari yok tvOS da bilginiz olsun, sideload yöntemiyle yüklenebilen tarayıcıdan da birşey beklemeyin. Klavye anlarımda mouse'a hiç ihtiyacınız olmayacak nasıl öyle bir senaryo oluşturdunuz kafanız da onu da anlayamadım doğrusu cihazın inceleme videolarını falan izlemiş arayüzü kmandayı falan görmüş olmalısınız . Sadece kumanda kullanılsın (oyunlar için opsiyonel gamepad haricinde) diye dizayn edilmiş herşey bizde Siri henüz olmadığı için klavye olsa çok da güzel olur pozisyonundayız maalesef, yoksa klavyeye de gerek yok ki iPhone ve iPad remote uygulaması da var birşeyler yazman gerektiğinde klavye yoksa gayet iş görür.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tekin G.

Tarayıcı performansı derken :) safari yok tvOS da bilginiz olsun, sideload yöntemiyle yüklenebilen tarayıcıdan da birşey beklemeyin. Klavye anlarımda mouse'a hiç ihtiyacınız olmayacak nasıl öyle bir senaryo oluşturdunuz kafanız da onu da anlayamadım doğrusu cihazın inceleme videolarını falan izlemiş arayüzü kmandayı falan görmüş olmalısınız . Sadece kumanda kullanılsın (oyunlar için opsiyonel gamepad haricinde) diye dizayn edilmiş herşey bizde Siri henüz olmadığı için klavye olsa çok da güzel olur pozisyonundayız maalesef, yoksa klavyeye de gerek yok ki iPhone ve iPad remote uygulaması da var birşeyler yazman gerektiğinde klavye yoksa gayet iş görür.

çok teşekkürler umarım safari de olur ilerde ama pek ihtimal yok gibi , bugün sipariş verdim videolar çok açıklayıcı olmuş ,sanırım zorlanmadan çözerim ,çok saolun

• quote:

merhaba, apple kimliği oluşturdum samsung telefonumdanhttps://appleid.apple.com/#!&page=signin girdim adrese ad soyad doğum tarihi gibi bilgiler soruyor hepsini doğru girdim ve sonunda işlem tamamlandı ama apple tv 3. nesil kullanıyorum eskiden eniştem kullanmış onun mail adresi vardı onu silip kendi appple kimliğimi giriyorum ama yine aynı uyarıyı veriyor ""no itunes store account before using apple ıd on your tv you must first login into an ios device mac or pc to an itunes store " anlamadım nerede hata yapıyorum ? kafayı yiğicem pc de ı tunes uygulamasını kurdum ve açtım oradan uygulama aradım pc ye indirdim uygulamayı apple tv ye atmak için pc le aple tv Ethernet kablosuyla bağladım ama pc görmüyor apple tv yi bunuda anlamadım ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi simsek59 -- 7 Ağustos 2017; 20:53:55 >
  • quote:

sizin verdiğiniz link sayfasına baktım ama anlamadım ben pc ye indirdiğim itunes programından giriş yaptığımda kart bilgileri girmemi istiyor telefondan girdiğim kimlik sayfasının ana menü resmi de ikinci resim

[simage]
    Apple TV 4, Kodi, PopcornTime ve Diğer Herşey
    [/simage]

[simage]
    Apple TV 4, Kodi, PopcornTime ve Diğer Herşey
    [/simage]

burada ödemesiz hesap açma gibi seçenek bulamadım
  • quote:

ben şunu anladım iphone ipad gibi sadece apple ürünlerinden ücretsiz hesap açılıyor doğru mu ? fakat arkadaşımda ıphone telefon var kullandığı içn daha önceden apple kimliği açmış yeni kimlik açmak isterse şu anki bilgilerin silineceğini belirtti doğru mu ?
    hocam attigim linkte pc uzerinden acmayida gostermis.

• quote:

hocam attigim linkte pc uzerinden acmayida gostermis.

Cok tesekkurr ederim evet sonunda oldu fakat soyle bir durum var ben soyle dusunmustum apple tv de itunes store giris yaparak ucretsiz uygulama indirmeyi ozellikle yabanci kanallari izlemek icin uygulama ama uygulama indirecek arayacak bolum goremedim yokmu? Pc ye kurdugum itunes store da uygulamalar var ama apple tv yi pc ye nasil baglayacagim ethernet kablosuyla denedim gormedi cihazi dedim belki uygulamayi pcye indirip oradan apple tv ye atabilirim ama olmadi

oyle bisey Yok zaten. apple tv nin store u ayri. kendi icindeki storeda olan programlar var. ayriyetten yabanci kanallari izlemek icin konunun ilk sayfasini incelemeniz lazim

• panama P kullanıcısına yanıt
    Ben de yüklemedim,zaten ipastore yakında yine expire edecek yenisi gelirken yüklenir diye düşündüm

• tarrega T kullanıcısına yanıt
    yeni bir sürüm büyük ihtimalle gelmeyecek popcorntime'a ,son sürüm bu, yani github'da öyle görünüyor başka bir geliştirici devralmazsa 3.1.3 son.
  • quote:

oyle bisey Yok zaten. apple tv nin store u ayri. kendi icindeki storeda olan programlar var. ayriyetten yabanci kanallari izlemek icin konunun ilk sayfasini incelemeniz lazim

anladım teşekkürler cihazı pc ye bağladım ve ilk sayfada verilen linkteki tv uygulamsını pc ye indirdim ve
    Apple Developer Member Center’a giriş yaptım sonra Cydia Impactor’un pc ye indirdim ve cihazı pc ye bağlayınca apple tv adı Cydia Impactor’un uygulamada belirdi fakat indirdiğim uygulamayı tutup Cydia Impactor’un üzerine bırakınca şu uayrıyı verdi acaba indirdiğim uygulama mı hatalı anlamdım

your team has no devices from which to generate a provisioning profile connect a device t o user manually add device IDS in certificates identtiffiers profiles developer.apple.com/account türkçesine baktım Ekibinizde bir hazırlık profili oluşturmak için hangi cihazın bulunmadığı bir cihaza bağlanıyorsa, o kullanıcı el ile cihaza IDS ekler sertifikalara identtiffiers profilleri geliştirici.apple.com/account anlayamadım apple kimliğinde problem yok ne demek istiyor anlamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi simsek59 -- 10 Ağustos 2017; 22:0:49 >
    Birader senin cihaz 3. jenerasyon konu 4 konusu ilk mesaj senin bir işine yaramaz

• Arkadaşlar Apple Tv ye harici disk bağladığımızda 1080p mkv filmleri izleyebiliyormuyuz?
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.