Şimdi Ara

Apple TV 4, Kodi, PopcornTime ve Diğer Herşey (20. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
738
Cevap
41
Favori
38.099
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Anladığım kadarıyla ipastore kusursuz çalışan bir uygulama değil. Bana kalırsa haftada bir cydia ile tekrar yüklemek en mantıklısı. Şu ana kadar yeniden yüklemelerde Kodi eklentilerinde bir sorun oluşmadı. 9,x versiyonlar için gelen Pangu jailbreak nasıldır bilmem ama, 10,x versiyonlar için hazırlanan LiberTv autoupdate kapatma özelliği dışında bir işlevi yok gibi. Bir hafta dolduğunda cihaz hep açık kalsa bile LiberTV uygulaması bile çalışmıyor :)

Kodi kullanıcılarına bir sorum var. IPTV performansı nasıl? Güncel linkleri tarayan bazı addonlar var. Ben akıcı bir görüntü elde edemedim doğrusu. Kısa sürede donmalar başlıyor. Beleş olarak akıcı yayın izleyen var mı? Eğer varsa hangi addonu kullanıyor? Başka bir sorum da paralı serverlara üye olanlar benzer sorunları yaşıyor mu?
  • Hem Apple Tv si hemde Smart Tv si olan arkadaşlar, Netflix 'i hangisi ile izlemek görüntü acısından daha iyi olur?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GÖKHANK kullanıcısına yanıt
    tabii ki Apple TV

• quote:

Orijinalden alıntı: Tekin G.

tabii ki Apple TV

Netflix'te UHD yayınlar içinde aboneyim. Apple tv, Ultra HD yayınları desteklemiyor diye bildiğimden sormak istemiştim. Smart Tv 'im UHD yayınları destekliyor

Teşekkürler

• GÖKHANK kullanıcısına yanıt
    Deneme şansın var o zaman sence hangisi daha tatmin edici ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Apple Tv'ye Tivibu yüklemek istiyorum ancak, tivibu uygulamasını bulamadım. Kullanan varsa yardımcı olabilmi?

• kartalkaya19 K kullanıcısına yanıt
    Tivibu uygulaması yok maalesef.
  • Merhaba.
    Kodi'yi videolardaki gibi kurdum hemen her şey sorunsuz çalışıyor ancak UKTürk eklentisi bağlanamıyor.
    Eklentiyi açtığımda hata veriyor ve log dosyasına bakmamı söylüyor.
    Ancak Log dosyasını bulamadım. Çözüm veya önerisi olan var mı?
  • Kodi goctu uk turk uctu vs

• Sizin yazınız üzerine dün baktım, Kodi'de bir sıkıntı yok. UK TURK ise çalışmıyor. Bu durum bazen teknik nedenlerle oluyor bazen de eklenti sahipleri kaldırıyor. Örneğin en büyük eklentilerden Phoenix'i yaratıcıları iptal edip, kapattı. İngiltere'de Kodi'nin korsan bir program olduğuna dair yetkililerin açıklamaları var. Sanırım bu nedenle bazı eklenti sahipleri geri adım atıyor.
  • Aynen hocam onceden yukleyenlerde sorun yok ama bu resmi olarak korsan olarak nitelebfirildigi icin butun stream yayinlar kesildi

Phoinex kapatti, bir cok eklenti kodi tarafindan kapatildi, fusion server vs degistiriyor ondada sikintilar var, biraz zaman lazim duzelmesi icin

• Kodi goctu derken eklentileri kast ettim uk turk, sports devil vs stream yayinlarin hepsi kaldirildi, exodus ta sorun var

• Ukturk yeni repo adresihttp://matsbuilds.uk/turkrepo/

Eski eklentiyi kaldırıp buradan kurabilirsiniz.

• aslanuque A kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, çalışıyor.

• su kanalları çözemedim ben bir türlü

popcorntime vs sıkıntı yok ama uk turk spor kanalları mesela acamıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: GÖKHANK

Hem Apple Tv si hemde Smart Tv si olan arkadaşlar, Netflix 'i hangisi ile izlemek görüntü acısından daha iyi olur?

Samsung KS8500'üm var, Smart TV Apple TV'den daha başarılı, 4K içerikler de cabası :) Televizyona göre değişir belki ama şimdilik Apple TV benim için gereksiz... Superonline internet kampanyasıyla bedavaya geldi Allah'tan, biraz daha kullanıp satmayı düşünüyorum.

• Apple TV 4. nesil cihazını satmak isteyen olursa talibim arkadaşlar.

Teklifler pm ile lütfen.
  • Günaydın iOS tv 11 gelince bizim ipastore lar açılır mı acaba yoksa güncelleme mi olur ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba biraz yazdıklarınıza baktım çok iyi , rahmetli eniştemin evinde bir çok elektronik eski cihazlar vardı içlerinden aşağıdaki resim eklediğim apple tv çıktı fakat kumandası yok sanırım bu linktekihttps://www.ebay.com/p/Apple-TV-3rd-Generation-Digital-HD-Media-Streamer/113276325?iid=222543010965 üstünde modeli A1427 yazıyor cihazı tv ye bağladım ekrana görüntüsü geliyor fakat kumanda olmadığı için bişey yapamadım cihazla ilgili bilgim yok sorum şu olacak kullandığım tv PHILIPS modeli eskidi biraz ve youtube uygulaması gibi uygulamaları smart tv bölümünden kaldırıyorlar bu apple tv de sanırım ücretsiz youtube kullanabilirim tv ye bağlayarak ? başka ücretsiz kullanabileceğim uygulama var mı apple tv de tabi kullanmam için kumanda gerekiyor kumanda almaya değermi ücretsiz kullanabileceğim uygulamalar için ? internetten baktım kumanda fiyatı yüksek 360 tl gibi ama 89,00 TL ye de kumanda gördümhttps://www.apple.com/tr/shop/product/MM4T2TU/A/apple-remote?fnode=aa sayfadaki bu uygunmu kullanabilirimiyim bendeki apple tv ile elimdeki cihazın resmi aşağıda birde cihazların içinden çıkan kumanda resmi var o neyin kumandası olabilir

[simage]
    [/simage]

[simage]
    [/simage]
  • simsek59 kullanıcısına yanıt
    iPhone kullanıyorsanız Applestore'da apple tv remote uygulaması var. Bunu telefonunuza indirip bir deneyin. Gerçi cihaz kurulu değilse bir işe yarayacağını sanmıyorum.
    https://itunes.apple.com/tr/app/apple-tv-remote/id1096834193?mt=8
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.