Şimdi Ara

Apple Store İstanbul - Değişim Koşulları (110. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.888
Cevap
53
Favori
208.136
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Rica ederim.
  • Merhaba, zorlu centerda Iphone için fazla randevusu olan varsa, yardımcı olabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: magule

Randevuya ihtiyacı olan arkadaşlar aşağıdaki randevulardan verebilirim...

NOT: ÜCRETSİZ

Apple Store İstanbul - Değişim Koşulları

Randevular bitti. Tekrar alma imkanım olursa burdan yayınlarım...

• Herkese iyi aksamlar (iphone 5 siyah)

Ben bugun genpaya gittim arkadaslar (ankara)
    Cihazi verdim( pil %10 %5 dayken aniden kapaniyor vecok cabuk bitiyor ama pil sorununu sorgulattim seri no dan sorunlu cikmadi.. ses acma kisma tusuna hafif dokununca cit citsesler geliyor ve home tusuna basinca cok ses cikariyo ve bazen basili kaliyo. Ayrica asiri isinma,kasma ve wifiden kopmalar yasiyorum)

Sonra hizli servisleri varmis onu yapaliimmi dediler olur dedim 1 saat bekledim ve sonuc : cihazin altinda kullanici hatasindan kaynakli hasar old. 980 tl karsiliginda degisim yapilacaktir.

Yarim saat, 1 saatte hemen 980 tl para istediler? Ayrica ufacik bi boya atmasi nokta kadar zedelenme yuzunden. Direk hicbi sorunun kaynagindan vs bahsetmeden direk yaklasik 1000 tl istemeleri cok abez degilmi?

Ya pilin bitmesi wifi sorunu ufacik darbeden mi kaynaklaniyor arkadasim?

Apple ile gorustugumde ise imei verdim ve genpa bize boyle birsey bildirmedi dedi. Yani burnuma kotu kokular gelmeye basladi. Onun icin direk istanbul apple storeye tanidik vasitasiyla gondermek istiyorum.

Randevu isine Allah rizasi icin yardim edecek yok mu? Gercekten ihtiyacim var..

Herkese iyi geceler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emrsy -- 28 Ekim 2014; 1:20:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• USA'dan alınma,suya düşme sebebiyle türkiye tamir edilmeye çalışılmış cihaza ücreti karşılığında bakıyorlar mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: foramencanalis

USA'dan alınma,suya düşme sebebiyle türkiye tamir edilmeye çalışılmış cihaza ücreti karşılığında bakıyorlar mı?

Abd cihazlarina hic bir sekilde ellerini surmuyorlar.

• İyi geceler bu gecede randevu alamadım fazla alabilen varsa hayrına verirseniz sevinirim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ercu71 E kullanıcısına yanıt
    Yokmu fazladan alabilen aceba? gün saat önemli değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: magule

quote:

Orijinalden alıntı: foramencanalis

USA'dan alınma,suya düşme sebebiyle türkiye tamir edilmeye çalışılmış cihaza ücreti karşılığında bakıyorlar mı?

Abd cihazlarina hic bir sekilde ellerini surmuyorlar.

Çok ilginç gerçekten,bende açma kapama tuşu fabrıka çıkısı sorunlu cıhaz kendı sıtelerınde degısım programına uygundur dıyo ee servıse gıdıyoruz aa biz kendı sıtemızde sorunlu getırın degıstırelım yazdık ama amerıkan cihazıymış kusura bakmayın,harbi saçmalık.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cihan

quote:

Orijinalden alıntı: Silence45

Randevu verebilecek var mı gidemeyecek ?

26 sında pazar günü 20:20 de git.

Cevabınız için gerçekten çok teşekkürler ancak bildirim gelmediği için görmedim. Kusura bakmayın. Eğer başka gidemeyecek var ise bekliyorum randevuları.

• merhaba farklı bir soru olacak ama bilen varsa yardımcı olacak çok sevinirim.
    1- Gidip zorludan peşin para ile ürün aldığımda havale indiriminden faydalanabiliyor muyum.
    2-Aynı şekilde 14 gün iade süreci var mı mağazada da .
    3- 14 gün içerisinde oraya mı gidip iade ediyorum yoksa yine kargo mu gelip alıyorlar.
    4- Oraya gidip iade edebiliyorsam ücreti yine peşin mi iade edecekler.
    Tşk.
  • 1- Evet faydalanabiliyorsunuz.
    2- evet mağazada da aynı 14 gün sorgu, sualsiz iade ve değişim var
    3- Gidip elden teslim etmeniz gerekiyor. Hatta Apple Store Zorlu Center'dan aldığınızı Apple Store Akasya'da iadesini veya değişimini ya da aynı şekilde Akasya'dan alınan bir şeyin değişimini ve iadesini Zorlu'da yapamıyorsunuz. Bu da maalesef ülkemizin yasalarından kaynaklanıyor.
    4- Ücreti nasıl ödediyseniz öyle geri alıyorsunuz. Nakitse - nakit, kredi kartı ise kredi kartına geri ödeme olarak ama taksitli alınan bir şeyin geri ödemesi yine taksitli olarak geri yapılıyor. 1500₺ ve üzeri miktarda ki ücret iadeleri direk elden değil, vereceğiniz banka hesabına yatırılıyor ve bu da 5 ila 7 günü arası sürüyor.

• Çok teşekkür ederim size ilginiz için ve cevabınız için @mahmudf2
  • Ne demek hocam, birazcık yardım edebildiysem ne mutlu bana

• Amerika'dan alınmış garanti süresi dolmuş İphone 5 im var ve 2 sorum var arkadaşlar.

1- Kilit tuşu arızalı ve değişim kaydı yazdığımda karşıma çıkıyor. Fakat Amerika'dan alınmış cihazlara apple Türkiye garanti vermiyor sanırım. Doğru mudur ? Yani sadece Amerika'da yada Avrupa'da değişim yapabiliyorum...?(Forumdan anladığım bu)

2- ) Telefonumun kamerası 2 haftadır arızalı, şu şekilde ki -- > Telefonla fotoğraf çekecekken odaklama yapacak kare geliyor bi süre sonra netleyemiyor kamera. Foto çektiğim zaman "bulanık" çıkıyor. Bu konuda applestore da yapılabilecek bir şey var mıdr, değişim vs kapsamında mıdır? Yada bunun bir tamir yolu var mıdır arkadaşlar ? Telefondan gayet memnunum lakin şu kamera olayı çok kötü oldu. Yardımcı olabilecek birisi varsa makbule geçer.

• Yeğenime geçen yıl Bimeks' ten satın aldığım Iphone 5s' i yeğenim taşa düşürüp ön camını kırmış. Bir süre kırık cam ile kullanmış ama cihaz daha sonra mavi ekran hatası verip çalışmayınca bana göndermesini söyledim.
    Cihaz gelir gelmez Akasya Apple Store' dan hiç zahmete girmeden ertesi gün için randevu aldım.
    Apple Store' da cihazı sistemden kontrol ettiler. Yeğenim de derdini kısa bir mektup yazarak anlatmış, görevlinin mektubu okumasını sağladım. Görevli mektubu okuyup "Derdini güzel anlatmış" dedikten sonra "Müdürüme soracağım" deyip arkaya geçti ve 2 dakika sonra sıfır cihazı getirip teslim etti
    Hazır gelmişken eşimin hoşafı çıkmış Iphone 5' ini de değiştireyim dedim "Onun için ayrı randevu almanız lazım" dedi.
    Ben de en azından paralel ithalat olan telefonu sistemden değişime uygun olup olmadığını sorgulamasını söyledim. Kontrol etti "Cihaz İngiltere cihazı ama getirirseniz değiştiririz" dedi

• Kilit tusu arizali ip5'i degistirmek istiyorum. imei ve garanti suresi uygunsa baska bir duruma bakilmadan degisim yapilir mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler benim 5s cihazım var. memnunum kullanıyorum ama gözüm 6 da. Ocak ayında singapura gitme durumu var. Acaba singapur cihazlarına TR Apple store bakıyor mu? Bakmıyorsa 1000 lira da fark olsa TR cihazı almayı düşünüyorum. 5s de ufak bir wifi sorunumdan adamlar sıfır cihaz verdi çok memnun kaldım bu hizmeti geri çevirmek istemiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

Yeğenime geçen yıl Bimeks' ten satın aldığım Iphone 5s' i yeğenim taşa düşürüp ön camını kırmış. Bir süre kırık cam ile kullanmış ama cihaz daha sonra mavi ekran hatası verip çalışmayınca bana göndermesini söyledim.
    Cihaz gelir gelmez Akasya Apple Store' dan hiç zahmete girmeden ertesi gün için randevu aldım.
    Apple Store' da cihazı sistemden kontrol ettiler. Yeğenim de derdini kısa bir mektup yazarak anlatmış, görevlinin mektubu okumasını sağladım. Görevli mektubu okuyup "Derdini güzel anlatmış" dedikten sonra "Müdürüme soracağım" deyip arkaya geçti ve 2 dakika sonra sıfır cihazı getirip teslim etti
    Hazır gelmişken eşimin hoşafı çıkmış Iphone 5' ini de değiştireyim dedim "Onun için ayrı randevu almanız lazım" dedi.
    Ben de en azından paralel ithalat olan telefonu sistemden değişime uygun olup olmadığını sorgulamasını söyledim. Kontrol etti "Cihaz İngiltere cihazı ama getirirseniz değiştiririz" dedi

Ekran kırıkmış. Kullanıcı hatası demiyorlar mı?

Eğer demiyorlarsa internetten ucuza hafif arızalı Iphone alsak, sıfırıyla değiştirebilir miyiz?

• İyi akşamlar arkadaşlar apple'ın out of warranty hakkında bi kaç sorum olacak yardımcı olursanız sevinirim.

1. Elimde iphone 5 var power ve home tuşu bozuk, alt vidaları yok , ve ekranı çıkıyor. bunu ucretini vererek out of warranty sisteminde değiştirebilirmiyim ?
    2. Değişim ücretleri ne kadardır.
  • 
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.