Şimdi Ara

Apple ekran altı Face ID'li iPhone'u 2027 yılında çıkarabilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
641
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Apple'ın bu yıl ekranda Dynamic Island ya da herhangi bir çentik olmayan iPhone modeli piyasaya sürmesi bekleniyordu. Ancak The Elec tarafından alıntılanan bir Omdia araştırmacısı, panel altı Face ID'nin 2027 yılına kadar ertelendiğini iddia ediyor.

Ayrıca Bkz.Apple, yeni düzenlemenin iPhone saldırılarını artırabileceği yönünde endişeli

Pandemiden sonra Apple'ın ekran altı Face ID'ye sahip bir iPhone üretmesi bekleniyordu ve güvenilir analist Ming-Chi Kuo, bu yıl çıkacak iPhone 16 Pro ve iPhone 16 Pro Max modellerinin panel altı Face ID'ye sahip olacağını iddia etmişti.

Tam ekran iPhone hayali uzakta

Ancak Omdia'nın kıdemli pazar araştırmacısı Kang Min-soo, Seul'deki 2024 Kore Ekran Konferansı'nda izleyicilere ekran altı Face ID'nin, 2027 yılında piyasaya sürülecek iPhone modellerinde kullanıma sunulacağını söyledi. Bu kararın nedenleri belirtilmemiş olsa da, ekran altına sensör ve kamera yerleştirmek ve bu teknolojilerin sorunsuz çalışmasını sağlamanın oldukça zorlu bir süreç olduğu biliniyor.

Ayrıca Cupertino merkezli şirketin 2026 yılında, açıldığında yedi ila sekiz inç arasında bir ekrana sahip olan bir telefon/tablet hibriti çıkaracağı da öngörülüyor. 

Kaynak:https://www.thelec.kr/news/articleView.html?idxno=26569

• Bence 2040'ta daha gelişmesini çıkaracaklar...

• zaten her sene çıkan iphone en gelişmişi oluyor

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Ne diyo bu değişik değişik ifadeler bi anlasam :)

Mantıken de daha iyi olması gerekiyor ya hani :)

• Şu siteye editör bloklama gelmeli ve sadece haber yazmış olmak için haber yapan, içeriği ''2+2 nin 4 olduğu keşfedildi'' gibi olan haberleri yazan editörlerin haberlerini ana sayfamızda görmeme özelliğine kavuşmalıyız artık. Donanımhaber oldu size mynet

• Ben bildim bileli her sene tanıtımlarda bunlar en gelişmiş iphone diye çıkmıyorlar mı.. 

• iPhone tarih olacak, önce iostan vazgrçip android'e dönecekler sonrası ise yok oluş...

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Demek çentiksiz iphone en gelişmiş. Tuttum bu haberi.

• enayiler hiçbir güncelleme gelmese de alıyor. adamlar neden yenilik eklesinler ki?

• Doabear kullanıcısına yanıt
    Adı var işte. Kolay para. Enayi parası 😁😁

• 3 sene bekleyeceğiz.

• Şimdi bu haber sana yakıştı mı? Bu ne saçma bir haber. Sırf yorumlara bakmak için açtım sayfayı.

• Her sene bu haber çıkıyor ama hep çıkan model bir öncekinin aynısı oluyor. Çok uzun süredir tasarım aynı eskiden yine 3-4 nesilde bir

büyük değişiklikler olurdu, 3gs -> 4, 4s-> 6, 6 -> x farkları gibi. Apple şu ekran altı sistemi bir kullansın da diğerleri de geçsin bari, Apple yüzünden teknoloji

olduğu halde çentik modası devam ettiği için getirmiyorlar, Çinli markalar birkaç modelde denedi onlar da vazgeçti sanırım.

Önemli bir diğer konu da ön kameraların merceğinin fiziksel kapatılabilmesi lazım, telefonlar hacklenebilen cihazlar ve kullanmadığım zaman da

o kameranın sürekli beni izliyor oluşu rahatsız edici. Oppo'ydu sanırım arkadan çıkan ön kamera mantığı güzeldi. Çok nadir görüntülü arama yapıyorum zaten.

• Attığı kaynağa bak oled MacBook ile ilgli haber yapmışlar. İphone ismi geçmiş diye kitlemiş almış haber yapmış

• Çok yakın zamanmış inovasyon akıyor yine appleda androidciler çatlasında patlasın.

• İphone 15 pro aldım ve aldığıma pişman oldum. Samsung s24 u alacaktım hata versiğim paraya değmez. Aşırısı ısınma ve sarj sorunu var. Beş kuruş etmez 14 serisinden sakın geçmeyin bu marka artık suyunu çıkardı.

• Ozaman bir halta benzer işte

• Aceleye gerek yok en az bi 10 sene sonra getirsinler, bence hedef 2073 olsun. Nasılsa aynı telefonun biraz daha makyajlanmış hâline parasını basacak milyonlarca Apple müridi var. Ne gerek var özellik eklemeye, fazla bile.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.