Şimdi Ara

Apple pazartesi günü iPhone 6'yı da lanse edebilir; İşte etkinlik alanından video (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
228
Cevap
1
Favori
6.213
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu tüketim çılgınlığı. Lise çağındaki genç kardeşlerimizin birçoğunun elinde 5sler,note3ler,htc one ler görüyorum. O yaştaki bireylerin, bu cihazdaki hangi özelliği kullandıklarını merak ediyorum. Google Drivedan dosya takibi mi yapıyorlar? Takvimden toplantı günlerini mi not alıyorlar? mail alıp mı gönderiyorlar? Haberleri mi takip ediyorlar? Gpsi mi kullanıyorlar? Bankacılık işlemi mi yapıyorlar? Bilet mi satın alıyorlar?

Bolbol faceden yer bildirimi yapıyor, oyun oynuyor ve masada elma logosunu göstermek için aileleri borçlandırıyorlar. Bunda ailelerin de payı var tabi ki. Zira o yaştaki bir bireyin, o paraya satılan bir telefonu, genel anlamda aile desteği olmadan alması mümkün değildir. Bu yaşta bu tip cihazları hediye eden aileler çocukları hep ödüllendirme mekanizmasıyla başarıya ulaştırırlarsa, o çocuk üniversiteyi bitirip, 1500 liraya çalışmaya başladığında ne olacak? Paranın kıymeti, o çocuklara büyüme çağında öğretilmezse, sonrasında kendisi maddi açıdan sıkıntıya düşerse ne olacak? O yaşa gelmiş bir birey, ailesinden para mı isteyecek?

İnsan ihtiyaçları doğrultusunda seçimini yapmalıdır. En iyisini herkes ister ama ihtiyacın olmadığı bir şeyi satın almak da müsriflikten başka bir şey değildir.

• Hiç zannetmiyorum tanitilacagini

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu sefer bütün diğer telefonları geride bırakacaktır.

Android kullananların çoğu iPhone büyük ekran olursa alırım diyordu. Bakalım ne olacak?
  • Orada hem 4.7 hem de daha büyük bir tane var, sanırım 4.7 çerçevesi çok ince çünkü 5S'ten o kadar büyük değil.

• Noldu çerceveler apple
  • Etmez Eylül'ü bekleyin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uzaktan kumanda+ois kamera+lazer fokus+5.2 veya 5.5 inç QHD Retina ekran+128gb bellek+3gb Ram + 64 bit işlemci+nfc+usb otg+usb 3.0 şeklinde gelirse elimdeki G2 yi satıp hemen alacağım ahanda buraya yazıyorum

• tasarim boyle olmayacak eminim apple yapmaz oyle sey

merakla bekliyoruz kendilerini
  • Kulaklık jagının girişi tıkalı gibi.
    HOME tuşundaki sarı çemberde lastikten mi yapılmış ne?
    Htc kullanıcısıyım ama Apple'ın bu kadar berbat bişey yapacağına kimse inanmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Real Slim Shady -- 31 Mayıs 2014; 20:22:12 >

• çakma çin telefonları bile güzel duruyor bundan, umarım böyle bi dizayn olmaz
  • KESİNLİKLE ALICAM ( HADİ %98 İHTİMAL DİYELİM)
  • apple yaparsa en iyisini yapar.

• arka taraf htc ön taraf samsung :)

• Z2 icin paralel ithalat fiyatlarina bakiyordum simdi de iphone 6 muhabbeti cikti. Iyice midemi bulandirdi bu durum artik. Bizle birileri fena billur geciyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Videodaki gerçekten İphone6 ise alınmaya değmez diye düşünüyorum yandan duruşu discovery'e benziyor .İphone 5/5s den sonra zirvede bıraksınlar bence.
  • Mobilden izleyemiyom merak ettim cok

• Galaxy s2'den iPhone 5' e geçmiş biriyim şu an galaxy s2 kullansaydım da aynı şeyleri yapıyor olurdum saygılar.
  • telefonun ince olması güzel bir detay ama prototipiyle aynı çıkarsa gerçekten kötü.Steve Job'tan sonra "devrim" niteliğinde bir değişiklik olmadı.Ne iPhone'da ne de Mac ürünlerinde..
  • Ya şu uzun kumanda yada bina benzetmelerinden öğğ geldi iphonelar uzunluk olarak diğerlerinden sanki daha uzun değil neden bukadar abartıldı sadece ince olduğu için birde çöp yazılan yorumlar artık silinecekti bakıyorum ki + almaya devam ediyor lütfen artık sadece çöp gibi yorumlara pirim vermeyin beğenmeye bilirsiniz emek var saygı duymak zorundasınız

• abi ne alalım şimdi note3 mü g3 mü ıphone6 mı m8 mi vs..

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.