Şimdi Ara

 Apple Pay® [ANA KONU] (80. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.442
Cevap
173
Favori
384.020
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Suan nasil kullanabilir arkadaslar? Calisan herhangi bir yontem var mi?
  • ITT I kullanıcısına yanıt
    TransferWise kullanabilirsiniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Backspace7

TransferWise kullanabilirsiniz
    TR'den kullanabiliyor muyum?
    Karti edinmek icin yurt disina teslimat yaptirmaniz gerek ama tr de kullanabiliyorsunuz. Ustelik tl yukleyip tl harcama durumu oldugu icin komiayon filan olmadan kullanma sansiniz oluyor

• quote:

Karti edinmek icin yurt disina teslimat yaptirmaniz gerek ama tr de kullanabiliyorsunuz. Ustelik tl yukleyip tl harcama durumu oldugu icin komiayon filan olmadan kullanma sansiniz oluyor
    Peki tanidigimiz yoksa baska bir yolu var mi yurtdisina teslimat icin?
    Posta kutusu kiralama olayi var. Kart o kiralik adrese geliyor sonra sizin tanimladiginiz tr adresine gonderiliyor. Ama bunun icin 200-300 tl masraf olma durumu var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Backspace7 -- 26 Ağustos 2020; 16:40:32 >
  • quote:

Posta kutusu kiralama olayi var. Kart o kiralik adrese geliyor sonra sizin tanimladiginiz tr adresine gonderiliyor. Ama bunun icin 200-300 tl masraf olma durumu var.
    Bilgiler icin tesekkur ederim.
  • Arkadaşlar bugün gelen iOS 14 Public Beta 6 ile Ayarlar kısmındaki Wallet ve Apple Pay kısmı komple kalkmış. Wallet uygulamasında da kart ekleyemiyorsunuz. Bilginize.

• Selamlar, numaramı dogrulatmadıgım icin ozel mesaj atamıyorum.

transferwise ve diğer hepsini ingilterede kiraladıgım posta kutusu veya gercek adresten trye gonderttim. yaklasık 300 tl gitti.

bu arada curve hesabım engelledi. türk ehliyeti attım hesap kilitlendi. ben sogudum artık bu apple pay isinden. transferwise kartını hiç denemedim bile.

monzoda da hesabımdan haberim olmadan 3 sterlin kesmişler. muhtemelen birisi benim kartı apple pay'a ekledi. (nasıl oldu bilmiyorum)

velhasıl tadı kactı. size iyi eglenceler baylar.

:)
  • padam P kullanıcısına yanıt
    Merhabalar hocam, tatsız olaylar yaşamanıza üzüldüm. Gerçekten tadı kaçmış vaziyette. Resmî olarak Türkiye’ye gelmediği sürece kullanmak kolaylık değil zorluk bu şartlarda. Temassız kart veya mobil ödeme zaten şu anki şartlarımızda iş görüyor

• Merhaba dostlar bir şey soracağım, Apple Pay'i kullanmak için konum değiştirdiğimde Türkiye Apple Store, itunes gibi yerlerde indirdiğim şeyleri kayıp mı edeceğim?

Apple Music, iCloud vb. aboneliklerime ne olur?

• Merhaba, +44 numaram ile curve den hesap açtım. Bütün adımları geçtim ve hesabım onaylandı. Buraya kadar her şey çok güzel. Şu an elimde 0 Sterlin bakiyeli bir blue card var.
    Ama Apple Pay ekleme yaparken;

Kart Eklenemedi
    Daha fazla bilgi için kartınızı veren kuruluşa danışın.
    [Kartı Daha Sonra Ekle] [Yeniden Dene]

Şeklinde yazıyor.
    Telefonum UK konumunda ve iCloud hesabımın da UK bölgesine çektim. (Normalde bölgesi TR)
    Bu hatayı yaşamış ve çözümünü bilen var mı
  • iDoctor kullanıcısına yanıt
    Store baska bolge degistirmek baska. Bolgenizi değiştirildiğinizde uygulamalar veya kullaniminizla ilgili herhangi bir degisiklik kayip gibi birsey olmuyor o konuda kafaniza takilmasin bu.

• quote:

Orijinalden alıntı: BerkPW

Merhaba, +44 numaram ile curve den hesap açtım. Bütün adımları geçtim ve hesabım onaylandı. Buraya kadar her şey çok güzel. Şu an elimde 0 Sterlin bakiyeli bir blue card var.
    Ama Apple Pay ekleme yaparken;

Kart Eklenemedi
    Daha fazla bilgi için kartınızı veren kuruluşa danışın.
    [Kartı Daha Sonra Ekle] [Yeniden Dene]

Şeklinde yazıyor.
    Telefonum UK konumunda ve iCloud hesabımın da UK bölgesine çektim. (Normalde bölgesi TR)
    Bu hatayı yaşamış ve çözümünü bilen var mı
    KART POSTAYLA ELİNe ulaştı mı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beytepeli06 B kullanıcısına yanıt
    Sanal kartı eklemeye çalışıyorum az önce revolut un sanal kartını ekleyebildim apple pay e ama revult da bir türlü kimlik doğrulanmıyor. Doğru yüklüyorum ama onay vermiyor
  • BerkPW kullanıcısına yanıt
    Butun adimlari gectim derken kimlik dogrulama adimi da dahil mi? İngiltere oturma izni ile mi dogruladiniz. Yoksa ingiliz hatti oldugu icin direk kimlik onayi istemedi mi?

• apple pay e kartı tanımlattım ama mesajlarda altta simge olarak gözükmesi gerekiyo. telefonun app store ülkesi türkiye diğer telin amerikaydı galiba orda da aynı şekilde gözükmüyo. nasıl ödeme kabul edicem burdan?

edit: apple cash sadece amerikada geçerliymiş bölgeyi amerika olarak ayarlayınca seçenek geliyo ama aktif kullanabilmek için social security number girmek gerekiyo ben paypal gibi hatta 1 tık üstü bişey beklemiştim konuşurken adam mesajlasır gibi parayı atacak benim karta geçecek falan.. sırf marketten aldıgınız domtis biberi telefonla ödemek için mi bu kadar çaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xxCrazyBoyxx01 -- 11 Eylül 2020; 11:38:33 >
  • BerkPW kullanıcısına yanıt
    Kimlik doğrulama için tr kimlikleri tekbaşına yeterli olmuyor. Ab ülkesinde oturum yada vatandaşlık istiyor. Bir senedir bende kullanıyorum Revolut u bende bulgaristan vatandaşlığıda olduğu için sıkıntı yok. Geçenlerde bende kimlik onaylaması istemişti bulgaristan pasaportunun fotoğrafını gönderdim. Sistem anında benim bulgaristanda kayıtlı olduğum ikamet adresimi verdi. Kartımı geçen yıl türkiyedeki adresime yollamıştım. Ama önümüzdeki günlerde abde ikamet adresini onaylanmayan hesaplar kapanabilir. Monese bir banladı bir daha açamadım. Geçen hafta ingilteredeydim hergün mail attım telefonla aradım ulaşamadım. Bir türlü blokeyi kaldıramadım. Resmi olarak apple pay gelmezse Türkiye ye kullanmak zorlaşıcak.

• alimmm78 kullanıcısına yanıt
    Yapı kredi shellde QR ile ödeme imkanı sunuyor eski tip pos cihazlar QR kod içeren slip çıkarıyor YKB uygulamalarından QR okutup ödeme yapılıyor. Ben senelerdir yapı kredi bankasında kredi kartımı doğru düzgün kullandığımı hatırlamıyorum Android Telefonumla NFC iphone ile QR kod kullanıyorum..
  • İphone 8 plus da nfc nasıl çıkıyor yahu?

• 
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.