Şimdi Ara

 Apple Pay® [ANA KONU] (82. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.428
Cevap
172
Favori
380.116
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beytepeli06 B kullanıcısına yanıt
    Yapamadıysanız yardımcı olabilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 15 dk sürmedi bir kaç puf noktayı gecince kullanmaya başladım referans kodu ile üye olacaklara yardımcı olurum

• quote:

Orijinalden alıntı: PoSSiBiLiTY

Fransa’da sürekli oturma izni varsa ablanızın size tavsiyem ablanız kendi adına hesap açsın size diğer bilgileri versin (kullanıcı adı şifre vs) en temizi bu
    Kardeşim ben kendim türk kimliğimle kayıt oldum onaylandı şimdi kart eklemeye girince böyle hata veriyor nasıl düzeltirim herşey olumlumu sizce oturum izni gilan istemedi direk kart ekle diyo yapamıyom

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biloocan B kullanıcısına yanıt
    kart eline ulaşmadan bu hatayı alman çok normal

• quote:

Orijinalden alıntı: beytepeli06

kart eline ulaşmadan bu hatayı alman çok normal
    Kardeşim elimde kart yok ama walete bir kart ekledim bir şekilde bölgeyi değiştirdim fakat şimdi ne yapacağım onu bilmiyom

• Curve kart icin basvuru adimlarinin anlatildigi bir rehber varmi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Biloocan

Kardeşim elimde kart yok ama walete bir kart ekledim bir şekilde bölgeyi değiştirdim fakat şimdi ne yapacağım onu bilmiyom

Alıntıları Göster
    eline önce curve kartın geçmesini beklemelisin.

• quote:

Orijinalden alıntı: beytepeli06

eline önce curve kartın geçmesini beklemelisin.

Alıntıları Göster
    Tamamda o dediğin kart nasıl gelecekki otomatik eklenmiş işte kart cv kodu kart numarası hep gözüküyor sadece bundan sonraki işlemler nasıl oluyor onu öğrenmek istiyorum sanırım sistem değişmiş artık kart falan beklemiyorsun ben kayıt oldum kimliğimi gönderdim kart açıldı otomatik merak ettiğim şimdi ben nasıl kart ekliyecem ve alışverişte sadece curve kartımı okutacam ödeme işlemleri nasıl olacak onu bilmiyom

• Dikkat etmemiz gereken ufak biri iki püf nokta var bunları yaptığımız zaman sorunsuzca kullanabiliyoruz üye olmadan bana dm atarsanız herturlu yardımcı olurum
    Appstoreden Curve indirip kuruyoruz, kayıt oluyoruz kayıt olurken ehliyet veya pasaport istiyor ve akabinde baskasının adına üye olmamak icin selfi istiyor buna dikkat edelim, adres yazarken TR adresi kabul etmiyor avrupada bir ülkede bir adres yazabilirsiniz sorun olmuyor, posta kodunu düzgün yazdığımız takdirde daha sonra hesabınızı onaylıyorlar daha sonra garanti enpara sanal kart gibi tr kartlarını ekleyip kullanabiliyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Afyonteam -- 28 Eylül 2020; 10:35:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Afyonteam

Dikkat etmemiz gereken ufak biri iki püf nokta var bunları yaptığımız zaman sorunsuzca kullanabiliyoruz üye olmadan bana dm atarsanız herturlu yardımcı olurum
    Appstoreden Curve indirip kuruyoruz, kayıt oluyoruz kayıt olurken ehliyet veya pasaport istiyor ve akabinde baskasının adına üye olmamak icin selfi istiyor buna dikkat edelim, adres yazarken TR adresi kabul etmiyor avrupada bir ülkede bir adres yazabilirsiniz sorun olmuyor, posta kodunu düzgün yazdığımız takdirde daha sonra hesabınızı onaylıyorlar daha sonra garanti enpara sanal kart gibi tr kartlarını ekleyip kullanabiliyoruz
    Kardeşim selfi falan hep yükledim kimliğimi gönderdim herşey sorunsuz hesap aktif oldu apple payada bölgeyi değiştirerek ekledim fakat apple paya girdiğimde fark ettimki kartın altında kart kulanılamıyor yazıyor sebep çözüm nedir aceba bir yerde eksik işlemmi yaptım

• Şimdide böyle hata veriyor cihaz galiba sistem izin vermemek için yapıyo halbuki hiç kart yok cüzdanda

• Arkadaşlar bir müslüman yokmu burda bi yardım etseniz bu curve çalışma mantığı nedir nasıl işler her şeyi halletim bugün bimden alışveriş yapacaktım işlem onaylanmadı sebebi ne olabilir

Ben uye olma kisminda kaldim bulgaristan numarasiyla annemin oturumu uzerinden uye yapmaya calistik customer supportla iletisime gec kismi geldi cevapta gelmiyor.
    Her mağazada çalışmıyor..Deneme yanılma yöntemi ile artık...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • TransferWise dolar hesabıyla kullanan var mı? Kartım ekli apple payde ama cesaret edip para yüklemedim çalışmaz diye

• https://www.tamindir.com/haber/ab-iphone-nfc-ozelligini-istiyor_61934/
    Boyle bir haber ile karsilastim sanirim tek umidimiz bu.
  • AzuLA kullanıcısına yanıt
    Biz ab uyesi olmadigimiz icin apple boyle bir karar alsada bizi etkilemeyebilir. Ayrica ben applein bunu kabul edecegini sanmiyorum cunku adamlar burdan para kazaniyor neden kendi bindigi dali kessin ki ayrica boyle bir zorunluluklarida yok ab bir sirkete herhangi bir dayatma yapamaz bence boyle bir haklari yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Backspace7 -- 30 Eylül 2020; 16:43:49 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Akbanktan sonra garanti de bonus diji yi cikartti. Bunlar applepay icin pozitif adimlar.

Ayni zamanda getirde iphone nfc ozelligini kullanarak istanbulkartla odeme yapma ozelligini aktiflestirmis.

Applepay icin neyi bekliyorlar hala

• alisaidk A kullanıcısına yanıt
    Cok iyi haber gercekten.
  • 
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.