Şimdi Ara

 Apple Pay® [ANA KONU] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
4.443
Cevap
173
Favori
383.927
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Eskiden takip ediyordum. Fakat kullanışlılığı şu anki android cihazlar gibi olur. Banka uygulaması açılacak, şifre girilecek, ödeme seçilecek faso fiso işler.
    Ben apple pay'i kullandım, onun rahatlığına hiçbiri erişemez.
    Telefonu posa yaklaştırınca otomatik açılıyor, parmak okutunca da anında ödüyor. Gelmesini beklemekten başka çare yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: kazimbey48

Tesekkurler Bilgi icin...

Bu arada bitde NFC destekli SIM kart diye bir sey varmis, Turkcell ve Vodophone da varmis bilen kullanan varmi?

http://www.vodafone.com.tr/Servisler/Cep-Cuzdan.php

Alıntıları Göster
    Buda Vodaphone Cep Cuzdan Uygulama Videosu, sanirim BKM express deki QR uygulama odemesi de ayni calisiyor

https://youtu.be/I3x8AMPZ9xw

• quote:

Buda Vodaphone Cep Cuzdan Uygulama Videosu, sanirim BKM express deki QR uygulama odemesi de ayni calisiyor

https://youtu.be/I3x8AMPZ9xw

Alıntıları Göster
    BKM EXORESS ile cep den odeme videosu

https://youtu.be/bTZyhNLTX-w

• quote:

BKM EXORESS ile cep den odeme videosu

https://youtu.be/bTZyhNLTX-w

Alıntıları Göster
    Iphone da ve Android cihazinda PARAKOD kullananlar varsa tecrubelerini yazabilirlermi?

Parakod
    Kart taşımadan alışveriş yapmanın keyfini siz de yaşayın!
    Parakod ile kartlar cebe giriyor. Parakod 'u kullanmak istediğiniz kredi kartı, kartlarınızı seçerek kullanıma açın, kart taşıma derdi olmadan alışveriş yapma keyfini siz de yaşayın.
    Sadece alışverişte değil fatura ödemelerinizde de Parakod'u kullanabilirsiniz. Parakod'a eklenen Fatura Ödeme işlemi ile İş Bankası kredi kartınız ile Turkcell ve Digiturk faturalarınızı da ödeyebilirsiniz.
    Parakod ile artık cep telefonunuzdan film afişleri okutarak Cinemaximum sinema bileti de alabilirsiniz. Türkiye'de ilk olan bu deneyimi yaşamak için izlemek istediğiniz filmin afişini okutarak veya Parakod içerisinden Sinema/Film seçerek isteğiniz filme bilet alıp keyifle filminizi izleyebilirsiniz.

Parakod Kart taşımadan alışveriş yapmanın keyfini siz de yaşayın! Parakod ile kartlar cebe giriyor. Parakod 'u kullanmak istediğiniz kredi kartı, İş Bankası Bankamatik Kartı ya da İş Bankası MaxiPara kartlarınızı seçerek kullanıma açın, kart taşıma derdi olmadan alışveriş yapma keyfini siz de yaşayın. Sadece alışverişte değil fatura ödemelerinizde de Parakod'u kullanabilirsiniz. Parakod'a eklenen Fatura Ödeme işlemi ile İş Bankası kredi kartınız ile Turkcell ve Digiturk faturalarınızı da ödeyebilirsiniz. Parakod ile artık cep telefonunuzdan film afişleri okutarak Cinemaximum sinema bileti de alabilirsiniz. Türkiye'de ilk olan bu deneyimi yaşamak için izlemek istediğiniz filmin afişini okutarak veya Parakod içerisinden Sinema/Film seçerek isteğiniz filme bilet alıp keyifle filminizi izleyebilirsiniz.

Sadece sanal alışverişlerinizde değil mağazalarda da parakod ile güvenli ödeme yapabilirsiniz

iOS ve Android işletim sistemine sahip güncel akıllı telefonlarla tam uyumlu

Türkiye'de ilk kez Afiş'i okutarak Cinemaximum sinemalarından bilet alma deneyimini Parakod ayrıcalıklarıyla yaşayın

Kart bilgilerinizi paylaşmadan hızlı ve güvenli bir şekilde fiziki/online alışveriş deneyimi

• Apple Pay i Bank of Amerika karti ekleyip Turkiye de kullanan varmi? ucret kesinti durumu nasil acaba, mesala McDonalds da 15 TL ye bir harcama yaptiginizda Apple Pay ile odediginizde nasil bir kesinti oluyor, tesekkurler
  • quote:

Apple Pay i Bank of Amerika karti ekleyip Turkiye de kullanan varmi? ucret kesinti durumu nasil acaba, mesala McDonalds da 15 TL ye bir harcama yaptiginizda Apple Pay ile odediginizde nasil bir kesinti oluyor, tesekkurler

Bank of Amerika kartı ABD'ye gitmeden alınabiliyor mu diye de ben sorayım.

(Sorunuzun yanıtını ise ben bilmiyorum maalesef.)
  • Saka gibi cevap olacak, fakat ben gittigimde almistim kartini ekledim bakalim nasil olacak
  • Turkiyede Samsung Pay kullanilabiliyormu? Kullanan varmi ? Memnunmusunuz?
  • Bugun ilk defa Migros da deneme amacli Apple Pay i kullandim 9.99 TL lik bir odeme yaptm, Bank of Amerika nin internet bankaciligindan baktim $2.83 dusulmus.

Apple Pay tum temazsiz kart kullanabildiginiz her yerde gecerli, kolay, hizli ve zevkli bir yontem.

Apple Turkiye ile gorustugumde Turkiyede bir banka ile anlasmaya calisiyoruz, cok fazla komisyon istiyorlar, anlasabilirsek yakinda Turkiye dede Apple Pay kullanima acilacak demisti.

Pazarlik pazarlik pazarlik lar suruyor sanirim.
  • deneyip yazacağım
  • quote:

Bugun ilk defa Migros da deneme amacli Apple Pay i kullandim 9.99 TL lik bir odeme yaptm, Bank of Amerika nin internet bankaciligindan baktim $2.83 dusulmus.

Apple Pay tum temazsiz kart kullanabildiginiz her yerde gecerli, kolay, hizli ve zevkli bir yontem.

Apple Turkiye ile gorustugumde Turkiyede bir banka ile anlasmaya calisiyoruz, cok fazla komisyon istiyorlar, anlasabilirsek yakinda Turkiye dede Apple Pay kullanima acilacak demisti.

Pazarlik pazarlik pazarlik lar suruyor sanirim.

Hocam bank of america kredi kartı mı var sizde? Hesap işini nasıl hallettiniz?
  • Boon artık 5 pound vermiyor mu?
  • ketrp K kullanıcısına yanıt
    Ogrenciyken almistim oradayken henuz tarihi gecmediginden internet bankaciligindan kullanip odeyebiliyorum

Burdan basvuru kabul etmezler sanirim.
  • Bugün boon. uygulamasını kullanmak için gereken tüm ayarları yaptım fakat uygulamayı açıp sign up dediğimde "boon. is not available in your country " hatası alıyorum. Bölge ve hesap UK kayıtlı neden oluyor anlamadım.

Bir de yukarıdaki mesajlarda boon. uygulamasının artık UK dışındaki kartlardan para transferi almayacağı belirtilmiş. Bi nevi boşa mı uğraşıyoruz ??
  • Hocam ben Almanya'da kaliyorum ve Boon Plus üyesi oldum, Fransa disinda da Temassiz ödeme gerceklestirmek icin.

Bi kac hafta icinde Türkiye'de olacagim icin, temassiz ödeme ile alisveris yapabilirmiyim diye kendime sorarken bu yazinizi gördüm.

Bu anlattiklariniz Boon Basic ile yapilan ödemeler icin gecerli zannedersem. Zaten bildigim kadariyla Basic üyelik ile artik Fransa disinda kullanilamiyor. Buna Almanya dahil. Ve bu yüzden bende Plus üyeligi actirdim. Ve icine 50 EUR kadar bir miktar yükledim.

Bunu Türkiye'de sorunsuz bir sekilde kullanabilirmiyim?

Simdiden tesekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sakulta8585 -- 18 Haziran 2017; 1:45:19 >
  • kazimbey48 K kullanıcısına yanıt
    Acaba durumda bi ilerleme olmuş mudur? Hangi bankayla görüştüklerine dair bir fikriniz var mı?
  • Merhaba Arkadaslar, Istanbul'a gidip geldim ve düsündügüm gibi Boon ile ödeyebildim. Ödedigim yerler arasinda D&R ve Starbucks ve Simit Sarayi vardi. Genellikle temassiz ödeme ile ödemek istiyorum demekle, ödedim. Bilginize ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: sakulta8585

Merhaba Arkadaslar, Istanbul'a gidip geldim ve düsündügüm gibi Boon ile ödeyebildim. Ödedigim yerler arasinda D&R ve Starbucks ve Simit Sarayi vardi. Genellikle temassiz ödeme ile ödemek istiyorum demekle, ödedim. Bilginize ...

Boon kurulumunu nasıl gerçekleştirdiniz hocam ? Hangi bankanın kredi kartını eklediniz. Detaylı anlatabilir misiniz ?
  • bmözdemir16 kullanıcısına yanıt
    https://medium.com/@cnrbzk/apple-pay-türkiyede-nasıl-kullanılır-8381e8e79677

+ Plus üyeligi
  • Boşuna boon üyeliğiyle uğraşmayın o geçen sene oluyordu artık kapattılar. Türkiye kredi kartlarını kabul etmiyor para yüklemek için. Yukardaki arkadaş almanyadan gelmiş dolayısıyla o ülke üzerinden üye olmuş. Burda geçmesi gayet doğal.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.