Şimdi Ara

Apple Online Store Türkiye açıldı (Güncel) (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.153
Cevap
9
Favori
48.720
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kargo bedavaysa hemen alıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • elektronik ürün üreten ve dünya da söz sahibi markamız olsaydı da üretimin olmadığı ülkemizde vergilerden kurtulsaydık ve böyle matematik işlemleriyle uğraşmasaydık biz hala 1930 lardan kalan okullarda kıyafeti, para alıp almamalarını tartışalım...
  • 16gb Silver için 5-7 iş günü diyip 11-13 kasıma teslimat verdi.. İzmir'e.. diğer arkadaşlarda durum nedir?
  • Turkiyeye Euro bazında gelmiş İngiltere hariç tüm Avrupa'da böyle örneğin Almanya

700€ 2725₺ = 1900
    Buna ilave olarak apple care alırsak yani garantiyi 1 yıldan 2 yıla çıkarırsak 99€ daha ödememiz gerekiyor Buda toplamda
    2170 yapıyor dolayısıyla Avrupa ile aynı fiyata satılıyor
    Tabi pasaport + 115 ₺ vergiden kurtuluyoruz

(Gönül isterdiki € değil $ olarak işlem görsün )
    Maaş= ürün endeksi eşit olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: sky__walker

Fiyat nerdeyse Avrupa fiyatıyla aynı. Siz ne bekliyordunuz ki? Apple fakirlere ucuz telefon verecek mi zannettiniz ben anlayamadım.

Burda sevinilmesi gereken şey

1) Artık yeni çıkan cihazlar çok beklemeden resmi olarak ülkeye gelecek.

2) 1. maddeden dolayı yurtdışından cihaz getirip fahiş fiyatlara satmaya çalışan kan emiciler piyasadan silinecek.

3) 1.sınıf satış sonrası hizmet alacağız.

sadece 3. olan bile iyidir ama bu fiyat politikasından sonra ben şahsen fiyatta olduğu gibi satış sonrası hizmettede ülkemiz koşullarına göre hareket edeceklerini düşünüyorum umarım yanılırım

• quote:

Orijinalden alıntı: jonesy

16gb Silver için 5-7 iş günü diyip 11-13 kasıma teslimat verdi.. İzmir'e.. diğer arkadaşlarda durum nedir?

Aynısı oldu. 2 tane Gold aldım İstanbuldayım 11-13 kasım yazdı. İş günü 5-7 gün olarak sayıyor. Hafta sonlarını saymıyor.
  • Aslında sırf servis olayı yüzünden dahi Apple tercih edilebilir neden derseniz : Hiç garantili cihazınız ile bu güne kadar rezil olmadınızmı derim? Diğer firmalara göre Apple'ın bence en büyük avantajı müşteri desteğidir.
  • garanti garanti diyenler one to one yok apple care yok büyük ihtimal garanti de yok

• Bize bu bile fazla ama neyse.

• tartışıp da sert sözlerle karşınızdaki incitmeye gerek yok bana göre. ne çok pahalı, ne de çok uygun. 1600 mAH pilli bir telefon için çok 2149 tl, bunu belirtmem lazım yalnız. apple türkiye'deki prestij takıntısını iyi yakalamış, doğuş'un vw stratejisini incelemişler sanki.
  • .
  • MacBook fiyatları nasıl
    Retinalı,13 inç,baz

• applecılar için farketmez 10.000 tl olsada alırlar nasıl olsa
  • fiyatların aynı kalmasını bazı arkadaşlar euro kuruna bağlamışlar ama bi yanlışlık yok mu? bilcom da aynı fiyata getirebiliosa, o şirket aracı yani kendi kârı da var. şöle açıklıyim apple a fiyata satıyor bilcom üstüne b fiyat kâr koyup bize satıyordu. yani biz yıllarca a+b fiyata alıyoduk e şimdi bilcom yok arada ama biz yine a+b fiyatına alıyoruz burda bir yanlışlık yok mu?

• quote:

Mağazaya gir bir bak:
    ipad 2 ve ipad mini var. Hadi ipad air'i geçtim, ipad retina bile yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkayer62

fiyatların aynı kalmasını bazı arkadaşlar euro kuruna bağlamışlar ama bi yanlışlık yok mu? bilcom da aynı fiyata getirebiliosa, o şirket aracı yani kendi kârı da var. şöle açıklıyim apple a fiyata satıyor bilcom üstüne b fiyat kâr koyup bize satıyordu. yani biz yıllarca a+b fiyata alıyoduk e şimdi bilcom yok arada ama biz yine a+b fiyatına alıyoruz burda bir yanlışlık yok mu?

bilcom appleden totan fiyatına alıp satıyordu.eh apple de türkiye pazarına giriyorsa neden toptan fiyatına satsın parakende fiyatına satıor normal olarak.

• Az önce EFT yaparak sipaşimi tamamladım. Eğitim ve EFT indirimiyle 2,4 GHz, 256 GB SSD, 8 GB RAM'li rMBP 3608,70 TL'ye geldi. ( PS: Tam olarak beklediğim ve istediğim fiyattan )
    5-6 hafta gelmesini bekliycez artık cihazın :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: veteriner69

quote:

Mağazaya gir bir bak:
    ipad 2 ve ipad mini var. Hadi ipad air'i geçtim, ipad retina bile yok.

ipad retina abd store'unda bile yok çünkü satıştan kaldırıldı
  • quote:

Orijinalden alıntı: sharky25ant

Az önce EFT yaparak sipaşimi tamamladım. Eğitim ve EFT indirimiyle 2,4 GHz, 256 GB SSD, 8 GB RAM'li rMBP 3608,70 TL'ye geldi. ( PS: Tam olarak beklediğim ve istediğim fiyattan )
    5-6 hafta gelmesini bekliycez artık cihazın :))

aslında fena değil fiyat ya
    256 gb ssd li ye 2000 den fazla ödeniyor zaten
    neyse aklımda bulunsun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.