Şimdi Ara

Apple Online Store Türkiye açıldı (Güncel) (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.153
Cevap
9
Favori
48.720
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MrSAVIOR

ya hey allahım onlar 700 dolara alıyor onların maası tl ilemi alınıyor sanıyorsunuz adamlar 700 tl ye iphone alıyor bizde 2000 lira ben bu işden ne anladım kimsede beyin yokki hala hukumet sempatizanları var ozellikle sana

Bizim 800 tl le asgari maaş alıp çalışan birisinin aynı işle orda aldıgı para 3000 tl.Böylece iphone onlara çerez gibi geliyor.Burda 800 tl maaş ile aile geçindiren birine söyleyin "yahu avrupadan 100 tl ucuz al hemen diye" bakalım ne cevap vericek...Adamların aldıgı maaş yüksek , mallar da burdan daha ucuz.Hertürlü fail iz yani..
  • Şuan için ios7'li 4s'imle her işimi rahatça görebiliyorum ancak online store'un açılmasıyla aşırı derecede ipad mini retina yada 5s arasında bir seçime zorluyorum kendimi. Siz olsanız ne yapardınız?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • online'ı boşverin kazık.asıl apple store dükkan açılsın da global apple garantili cihazların garantisi Türkiye'de de geçerli olsun.böylece herkes Amerika'dan mantıklı fiyata iphone'unu alıp garantisiyle burada kullanabilir :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: SaB0

Şuan için ios7'li 4s'imle her işimi rahatça görebiliyorum ancak online store'un açılmasıyla aşırı derecede ipad mini retina yada 5s arasında bir seçime zorluyorum kendimi. Siz olsanız ne yapardınız?

Retinalı Miniyi bekle onu al kesinlikle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: applem26

üniversite öğrencilerine mac indirimi
    product red ipodlar
    ipodlara lazer yazımı
    aksesuar çeşitliliği

Universitelere mac indirimi mi :) Bunu bilmiyordum

• iphone 5c = plastik iphone 5

o zaman nasıl 5c 5'ten pahalı fiyata satılabiliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: aycibin

online'ı boşverin kazık.asıl apple store dükkan açılsın da global apple garantili cihazların garantisi Türkiye'de de geçerli olsun.böylece herkes Amerika'dan mantıklı fiyata iphone'unu alıp garantisiyle burada kullanabilir :)

Amerika'dan alının iPhone'ların garantisi burada geçmiyor. Ve forumdan birinden duyduğum kadarıyla 4S'ten sonra Amerika'dan alınan iPhone'ların garantileri Avrupa'da geçmiyormuş. Birebir cihaz değişimi olması gerektiği için, Avrupa ve Amerika cihazları farklı olduğu için, garanti geçmiyormuş Avrupa'da.

Ayrıca Online Store Kazık mı? Daha ne kadar ucuz olsaydı. Amerika fiyatının yarısı mı yapsınlar?

• quote:

Orijinalden alıntı: EinsteininTorunu

quote:

Orijinalden alıntı: pöh62

quote:

http://store.apple.com/tr/ Buradan alip siparişi onaylanan var mi arkadaşlar ? Ben EFT ile aldım dün gece, bu sabah bankaya baktim para saat 09:00'da gitmiş. Ama sipariş durumu hala beklemede.

Sizlerde Durum nasil ?

hocam müşteri hizmetlerini aradınız mi ben arıyorum çalmiyo bile ayrıca bana sipariş numarası bile verilmedi ama para provızyon da bekliyo hala

hocam sipariş yaparken apple kimliği oluşturduysanizhttps://secure2.store.apple.com/tr/order/list buradan giriş yaparak sipariş numarasini görebilirsin.

sorun da bu ışte hocam oluşturduğum hesapta hiç bi siparişiniz olmamamiştir diyo ama bankanın internet şubesinde kesinti olmuş numaralar çalmiyo hasta oldum sabah 7den beri bari iptal olur tekrar versem siparişi ama yok çalmiyo bile lanet numaraları sizin açtığınız storeun ben ....

• Sizce onlinde storedan 2150 ye almık mı mantıklı yoksa direk burdaki apr noktasından 2300 e mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aycibin

online'ı boşverin kazık.asıl apple store dükkan açılsın da global apple garantili cihazların garantisi Türkiye'de de geçerli olsun.böylece herkes Amerika'dan mantıklı fiyata iphone'unu alıp garantisiyle burada kullanabilir :)

Sirf bu yuzden acmiyorlar iste

• Pasaport ve imei kaydı gerekmiyor di mi arkadaşlar ?
  • rkadaşlar, ben 5S siparişi vericem ama 4 banka ile anlaşmışlar. Bendeki kredi kartı onlara uymuyor, kredi kartı bulmam gerekiyor. Her neyse stok sıkıntısı var mı acaba? Arayıp soran oldumu destek hattını?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dogi1907

Neden sadece İpad 2 var da 3-4-Air yok

iPad 3 ve 4 artık satılmıyor belkide üretilmeyecek.
    iPad 2 satılacak , iPad Air daha gelmemiş olabilir.

Bu arada fiyatlar ucuzdur diye sevinirdim ama pahalı hala
  • quote:

Orijinalden alıntı: John -Coffey2

rkadaşlar, ben 5S siparişi vericem ama 4 banka ile anlaşmışlar. Bendeki kredi kartı onlara uymuyor, kredi kartı bulmam gerekiyor. Her neyse stok sıkıntısı var mı acaba? Arayıp soran oldumu destek hattını?

havale ile alabilirsiniz bendeki kartta olmadi dün gece havale seçeneği ile aldım. hemde %4 indirimli havale ile..

Destek hattı aranmıyor telefonlarla değişik bir numara ben ev hattindan ve cepten aradim yanlış numara dedi hep

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EinsteininTorunu -- 1 Kasım 2013; 14:17:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dig_lam

quote:

Orijinalden alıntı: Taşkın Mahmut

quote:

Orijinalden alıntı: MrSAVIOR

ya hey allahım onlar 700 dolara alıyor onların maası tl ilemi alınıyor sanıyorsunuz adamlar 700 tl ye iphone alıyor bizde 2000 lira ben bu işden ne anladım kimsede beyin yokki hala hukumet sempatizanları var ozellikle sana

700$ değil 700€.

Ayrıca Borsacıyım Allah Şükür maaşımda düzgün (0212 345 00 62 Dahili 120). Her telefonunu aldım ve almaya da devam ederim. Almanya fiyatı 1902,32TL ye geliyor şu an. TL'ye ise 2036TL ye geliyor.

Paran yoksa almayacaksın , paran varsa alacaksın böyle şeyleri.

700$ a sadece Amerikadan alabilirsin.

Bir sakıncası yoksa nekadar maaş alıyorsunuz söyleyebilir misiniz?

Ben maaş durumuna getirmedim. O arkadaş Almanya-Türkiye kıyaslaması için dedim. Almanyada ki asgari ücretli iPhone alıyor sanıyorlar ona gıcık oluyorum bende.

Ayrıca maaşımı söyleme zorunluluğum yok ama Allaha Şükür yetiyor. Öyle söyliyim.

• quote:

quote:

rkadaşlar, ben 5S siparişi vericem ama 4 banka ile anlaşmışlar. Bendeki kredi kartı onlara uymuyor, kredi kartı bulmam gerekiyor. Her neyse stok sıkıntısı var mı acaba? Arayıp soran oldumu destek hattını?

havale ile alabilirsiniz bendeki kartta olmadi dün gece havale seçeneği ile aldım. hemde %4 indirimli havale ilehavale ile alabilirsiniz bendeki kartta olmadi dün gece havale seçeneği ile aldım. hemde %4 indirimli havale ile..

Destek hattı aranmıyor telefonlarla değişik bir numara ben ev hattindan ve cepten aradim yanlış numara dedi hep

Havale olayı nasıl bişey ki kardeşim? açıklarmısın lütfen.

• Kim ne derse desin fiyatlar PAHALI.
  • 32 gb gold nerden alınmalı aveadan mı onlıne storedanmı aveada daha ucuz...
  • quote:

quote:

quote:

havale ile alabilirsiniz bendeki kartta olmadi dün gece havale seçeneği ile aldım. hemde %4 indirimli havale ilehavale ile alabilirsiniz bendeki kartta olmadi dün gece havale seçeneği ile aldım. hemde %4 indirimli havale ile..

Havale olayı nasıl bişey ki kardeşim? açıklarmısın lütfen.

http://store.apple.com/tr/help/payments#wiretransfer Burada yaziyor Banka Havalesi kismina gelin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EinsteininTorunu -- 1 Kasım 2013; 14:20:37 >

• Almanya dan 90 euro fazla Turkiye fiyati .. fakat soyle bisi var burda 1 yil iken Turkiye de 2 yil garanti var.
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.