Şimdi Ara

Apple Online Store iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Havale/EFT Takip,Yardımlaşma ve Mağduriyet Konusu (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.464
Cevap
11
Favori
28.854
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam erken gelmesi var erken gelmesi var şimdi bana normalde 6. hafta gelecekken 5. Hafta gelmesi bir anlam ifade etmiyor o kadar beklemişim 1 hafta daha beklerim yani sonuçta ama Sizin dediğiniz tarihlerde gelse süper olur benim için, şu an 6-8 hafta diyor zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UNNL -- 22 Ekim 2016; 14:45:3 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Reflection

Hocam erken gelmesi var erken gelmesi var şimdi bana normalde 6. hafta gelecekken 5. Hafta gelmesi bir anlam ifade etmiyor o kadar beklemişim 1 hafta daha beklerim yani sonuçta ama Sizin dediğiniz tarihlerde gelse süper olur benim için, şu an 6-8 hafta diyor zaten

Bugün Bursa'ya döndüm ve ilk işim teknoloji mağazalarına gidip nabız yoklamak. İzlenimlerimi ve olayları sizinle paylaşıyorum.
    Gezdiğim ve konuştuğum mağazalar; BİMEKS, VATAN, TEKNOSA, GOLD, PUPA, MEDİA MARKT, ELECTRO WORLD, TURKTELEKOM, TURKCELL, VODAFONE

JetBlack (özellikle plus alanlar) global anlamda stok sıkıntısı olacağı için erken beklemeyin kesinlikle. Kime sorduysam JetBlack'in ellerine ne zaman geleceğini bilmiyorlar. Diğer renklerin 7 modelleri (jetblack harici) ellerinde var plus modelleri değil tabii ki. Plus modelleri ne zaman gelir dedim hepsine tek tek ne zaman stok gelir elinize herkes Pazartesiden sonra periyodik olarak her gün gelmesini bekliyoruz dediler. Hepsine de aynen şunu söyledim bugün ben AOS üzerinden aldım 3-4 hafta yazıyor sizde stok girdisi ne kadar olacak ne zaman olacak dediğimde kesinlikle 3-4 hafta sürmez haftaya cumaya kadar şuan ki siparişleri dahi teslim ederiz dediler.

Özellikle BİMEKS çalışanı bi arkadaşla baya bi tıraşladık kaynaştık her sene Apple aynı şeyi yapıyor aslında stok var ellerinde fakat göndermiyorlar sırf yok satıyo algısı yaratmak istiyorlar dedi özellikle genel merkezde var biliyoruz yani bunu ama mağazalara dağıtım yapmıyorlar dedi. Sizin kadar aslında biz de mağduruz dedi.

Bugünkü konuşmalarım ve izlenimlerim bu şekilde kısacası Plus modellerinde genel anlamda bi sıkıntı var fakat özellikle Jetblack Plus tamamen sıkıntı yani Jetblack hariç plusların ne zaman geleceğini söylüyorlar fakat jetblack'i bilmiyoruz diyorlar.

• Kortizon1 K kullanıcısına yanıt
    hocam klasik apple taktiği her sene aynı muhabbet,yok satıyormuş izlenimi oluşturuyorlar ama buna gerek yok satışlar her zaman fazla zaten. Lakin bu sene jet black rengindeki durum biraz daha farklı. Jetblack renginin gerek kolay çizilebilir olması gerekse yakından plastik gibi bir havası var bence mat siyah daha premium duruyor ( bu tamamen benim fikrim belirteyim, renkler ve zevkler tartışılmaz ) bu yüzden jetblack rengi hiç kalmadı algısı oluşturdular. Halbuki ilk başta benim gibi jetblack görüp dibi düşenlerin bir çığu inceledikten sonra mat siyaha döndüler. Haftaya cihazları gönderirler bence.
  • bulunduğum bölge vatan da plus mat siyah stoğa girmiş. aos dan siperişi iptal edip vatan dan mı alsam diye aklımdan geçiyor. aos dan alma avantajı sebep göstermeden 14 gün içinde iade etme olanağı. sarı ekran felan çıkar diye endişeleniyorum. böyle bir durum olursa istanbul'a çok uzağım, geniusbar randevu felan uğraşam. siz ne dersinizi?
  • memokan M kullanıcısına yanıt
    bence bu kadar beklemşsin hiç iptal etme kardeşim, oas'dan aldığın kadar kolay değiştirme opsiyonun olmayacak diğer aldığın firmalarda. Ha diyorsan beklemek istemiyorum saygı duyarım ama beklemende fayda var bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: iltol

bence bu kadar beklemşsin hiç iptal etme kardeşim, oas'dan aldığın kadar kolay değiştirme opsiyonun olmayacak diğer aldığın firmalarda. Ha diyorsan beklemek istemiyorum saygı duyarım ama beklemende fayda var bence

eyvallah. öyle yapayım
  • Pazartesi stoklar yenilense bari yeter la bu kadar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TheWhiteGandalf kullanıcısına yanıt
    Hiç umudum yok ama bakalım

Bugün istocknow dan baktım dünya üzerinde sadece 2-3 Apple Store da Jet Black plus stoklarda var o yüzden gerçekten Aralık da gelmesinden korkuyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UNNL -- 23 Ekim 2016; 2:06:53 >
  • Arkadaşlar umutlandırmak gibi olmasın ama apple sitesinde siparişlere ulaşılamıyor yinr şuan.Geçen böylr oldukta birkaç gün sonra ürünlet işleniyor aşamasına geçmişti. Bir hareketlilik var hadi hayırlısı

• quote:

Orijinalden alıntı: iltol

Arkadaşlar umutlandırmak gibi olmasın ama apple sitesinde siparişlere ulaşılamıyor yinr şuan.Geçen böylr oldukta birkaç gün sonra ürünlet işleniyor aşamasına geçmişti. Bir hareketlilik var hadi hayırlısı

Aynen ben de ulaşamıyorum. Ben de bir sıkıntı oldu sanmıştım.

ama benim havalem daha onaylanmadı bile

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OneMoreChance -- 23 Ekim 2016; 11:27:23 >
  • http://i.hizliresim.com/rEG25z.png

aynen geçen hafta pazarda böyle oldu pazartesi gecesi ürünler işleniyora döndü.
    Benimde öyle şuan, yeni stoklar geldi de stok bilgilerini giriyor olabilirler mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: TheWhiteGandalf

Benimde öyle şuan, yeni stoklar geldi de stok bilgilerini giriyor olabilirler mi?

Öğreneceğim birazdan dünkü piyasa araştırmasından sonra bir kaç teknoloji mağazasında çalışan arkadaşların telefonlarını aldım özel olarak tek tek arayacağım birazdan hepsini. Ama büyük bi ihtimal stok girdisi olacak çünkü geçen haftada böyle olmuştu eft'leri yaptıktan sonra pazar günü bu tarz hata veriyodu pazartesi gecesi sayfa güncellendi. Zaten dün demişti elamanlar bana pazartesiden itibaren periyodik olarak gelmesini bekliyoruz her gün diye. Birazdan bilgilendiririm bi öğreneyim arayayım da şunları.
  • Aynen arkadaşlar büyük ihtimal yeni stoklar geldi yarın gönderim hazırlığına girer bizim cihazlar büyük ihtimal.ulan apple hadi be yeter çektiğimiz eziyet

• iltol kullanıcısına yanıt
    Hadi inş

• Bence hiç bir şey değişmeyecek bakım falan yapıyorlar geçen hafta da böyle oldu hiç bir şey değişmedi

• Hocam evrene iyi mesaj gönder

• TheWhiteGandalf kullanıcısına yanıt
    Hocam totem yapıyorum çaktırmayın

• aman deyim hocam geçen de böyle oldu pazartesi gecesi durumlar güncellendi yine öyle olacak bence. Çünkü sonuçta siparişler kısmında başka ne olabilir geliyor geliyor ha gayret o telefonlar gelecek yeter artık.
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.