Şimdi Ara

Apple Music [ANA KONU] ÜCRETSİZ HI-FI KAYIPSIZ SES VE DOLBY ATMOS GELDİ (S.S.S, Video İnceleme) (86. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
3.645
Cevap
85
Favori
128.386
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bugün indirdiğim tüm müzikler silinmiş. Yani indirmeleri silinmiş. Tekrar indirmem gerekiyor tek tek hepsini. Sebebini bilen var mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: adını nick koydum

Arkadaşlar bugün indirdiğim tüm müzikler silinmiş. Yani indirmeleri silinmiş. Tekrar indirmem gerekiyor tek tek hepsini. Sebebini bilen var mı ?

Konuda iki üç kez muhabbeti geçti. Birkaç mesaj üstte ben de bu konu hakkında yorumumu yazdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NomadCRY -- 18 Mayıs 2016; 0:13:38 >
  • Bu ay da premium yaptım 10 lira verip ama önümüzdeki ay fizy'ye geçmeyi düşünüyorum.

Hiç hayatımda Apple ürünü kullanmadım fakat bunların her ürünü böyleyse iyi ki kullanmamışım. 1, 2 aydır sanatçı sayfalarına girilmiyor, indirilen şarkılar siliniyor, arayüz berbat. Binlerce şikayet var bu konuda hiç bir şey yapan yok.

Az önce Fizy'yi indirdim aradığım şarkıcılar var. Hem kotayı da yemiyor Turkcell olduğum için. Spotify çok yer yiyor ve kastırıyor telefonu bu da beni deli ediyordu. Spotify'a da geçmem.

Fizy en iyisi olacak sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Charlotte McKinney

Bu ay da premium yaptım 10 lira verip ama önümüzdeki ay fizy'ye geçmeyi düşünüyorum.

Hiç hayatımda Apple ürünü kullanmadım fakat bunların her ürünü böyleyse iyi ki kullanmamışım. 1, 2 aydır sanatçı sayfalarına girilmiyor, indirilen şarkılar siliniyor, arayüz berbat. Binlerce şikayet var bu konuda hiç bir şey yapan yok.

Az önce Fizy'yi indirdim aradığım şarkıcılar var. Hem kotayı da yemiyor Turkcell olduğum için. Spotify çok yer yiyor ve kastırıyor telefonu bu da beni deli ediyordu. Spotify'a da geçmem.

Fizy en iyisi olacak sanırım.

Profilinizde iOS Beta Tester yazıyor nasıl kullanmadınız? Her neyse, yazdığınızdan anladığım kadarıyla programı Android'de kullanıyorsunuz. Android'de henüz beta sürecinde. Ve sorunları olması zaten normal. Henüz tam sürüme geçmedi. Öte yandan Apple'ın yaptığı bir ürünün en iyi şekilde Apple'da çalışmasını beklemek de yanlış olmaz sanırım.

Apple ürünlerinde bir sıkıntı yok. Sistem hakkında genel konuşmak gerekirse daha yeni açılan bir sistem ve sürekli geliştiriliyor, iOS 10 ile birlikte sorunu kalmayacağını düşünüyoruz zaten, sanatçı sayfalarına 1-2 aydır girilmeme gibi bir sorun yok sistemde. Gayet rahat giriliyor. İndirilen şarkılar siliniyordan kastınız Türkçe şarkılarsa anlaşma sağlanalı haftalar oluyor anlaşmadan sonra silinme gibi bir durum yok artık. Kullanımı önemli ölçüde etkileyen bir sorun yok sistemde. Arayüze gelirsek Apple bir cihazda kullanmanızı tavsiye ederim. Göz var nizam var bariz bir şekilde müthiş bir tasarım var, Spotify gibi kasvetli boğuk bir tasarıma sahip değil. Kullanılan renkler olsun görsellik olsun harika. Zaten Apple Music'in herkesçe kabul edilen en çok beğenilen yönü tasarımıydı. Arayüze berbat derken insan iki kez düşünür hani zevk meselesidir tamam da göz var nizam var yahu.

En sonda da Fizy'den bahsetmeniz baya komik olmuş. Ben de kullandım Fizy. Mahalledeki bilgisayarcının elinden çıkmışcasına rezalet ve aşırı basit bir arayüze sahip olan, çoğu yabancı sanatçının yer bile almadığı, ses kalitesinin de 320 kbps olmaması, şarkı geçişlerindeki müthiş hantallık, durduk yere şarkı değişimleri, açılışta kapanmalar, equalizer ayarı olmaması vesaire vesaire tonla hatası, eksiği varken Fizy'yi yazmanız çok garip. Programı beğenen kişi sayısı ülkede 100'ü geçmez herhalde, sanal alemde olsun, forumda olsun programı herkes kötülüyor. Ve haklılar da. Sırf kota yemiyor diye de kalınmaz öyle rezil bir programda.

İyi forumlar.

Edit: Bu arada ben sizi nereden hatırlıyorum bilmiyorum da Pokemon ile ilginiz var mıydı acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NomadCRY -- 18 Mayıs 2016; 0:04:44 >

• quote:

Arkadaşlar bugün indirdiğim tüm müzikler silinmiş. Yani indirmeleri silinmiş. Tekrar indirmem gerekiyor tek tek hepsini. Sebebini bilen var mı ?

Kullanıcı kimliği değiştirince bende de müzikler silinmişti. Sebebi bu olabilir mi sizde de?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freedom77 -- 18 Mayıs 2016; 0:10:11 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: freedom77

quote:

Kullanıcı kimliği değiştirince bende de müzikler silinmişti. Ebeni bu olabilir mi sizde de?

Mesajı atan arkadaş böyle bir şeyi yapıp yapmadığından bahsetmemiş, eğer yapmışsa sebebi kesinlikle bu zaten. Hesap değişince müzikler silinir, olması gereken de bu zaten.
  • NomadCRY kullanıcısına yanıt
    Forumdaki Pokemon konusunu ben açtım.

Hiç Apple kullanmadım orada neden öyle yazıyor onu da anlamadım. Geçen gün taksitle Turkcell'den alacaktım vaz geçtim, iyi ki almamışım.

Fizy değişmiş. Geçen aylarda ben de indirmiştim. Beğenmemiş silmiştim. Şimdi indirdim arayüz filan iyi. Sanatçılar da var. Eskisi gibi değil.

Spotify çok fazla yer dolduruyor ve telefonu kastırıyor. Apple Müzik de bu hiç olmadı valla. Spotfiy da paso şarkıda kasıyordu telefon sinir krizi geçiriyordum. Almam bir daha Spotify.

Önümüzdeki ay Fizy'i denerim bakarım beta sürümden çıktıktan sonra hangisi iyiyse onda kalırım. Bu haliyle Apple Müzik çöp.

• quote:

Orijinalden alıntı: Charlotte McKinney

Forumdaki Pokemon konusunu ben açtım.

Hiç Apple kullanmadım orada neden öyle yazıyor onu da anlamadım. Geçen gün taksitle Turkcell'den alacaktım vaz geçtim, iyi ki almamışım.

Fizy değişmiş. Geçen aylarda ben de indirmiştim. Beğenmemiş silmiştim. Şimdi indirdim arayüz filan iyi. Sanatçılar da var. Eskisi gibi değil.

Spotify çok fazla yer dolduruyor ve telefonu kastırıyor. Apple Müzik de bu hiç olmadı valla. Spotfiy da paso şarkıda kasıyordu telefon sinir krizi geçiriyordum. Almam bir daha Spotify.

Önümüzdeki ay Fizy'i denerim bakarım beta sürümden çıktıktan sonra hangisi iyiyse onda kalırım. Bu haliyle Apple Müzik çöp.

Taksitle Turkcell'den almamanız iyi olmuş adamlar resmen geçiriyorlar da normal yollarla almalısınız bence.

Fizy kullandık derken yeni halini de kullandım, zaten yaptığım yorum yeni hali içindi. Eski hali zaten müzik servisi bile değildi, yasal gibi gözükmeye çalışan korsan çakma müzik dinleme servisiydi. Yani o yazdığım yorumun tamamı yeni hali için geçerli.

Apple Music, Android'de beta haliyle bile eminim ki o Fizy'den daha iyidir.

Pokemon konunuzu şimdi imzanızda gördüm. Oradan hatırlıyormuşum demek ki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NomadCRY -- 18 Mayıs 2016; 3:49:51 >

• Arkadaşlar deneme sürümü için para çekiyoe mu ilk kayıtta

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nativist

Arkadaşlar deneme sürümü için para çekiyoe mu ilk kayıtta

Konuyu bi okusan ya güzel kardeşim. Ayrıca deneme sürümü adı üstünde, neden para çeksin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NomadCRY -- 18 Mayıs 2016; 12:39:35 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam okudum ama sıkıntım şu Enpara ve teb denedim ikisini de kabul etmedi reddedildi yazısı çıkıyor. İçindeki paraları başka karta aktararak denedim yani bakiye 0 iken. Halı hazırda spotify kullandığım için direkt para vererek kullanmak istemedim. Acaba içine para aktarmam gerekiyor da öyle mi kabul eder diye düşündüm. Ama bu sefer de çekmesin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nativist

Hocam okudum ama sıkıntım şu Enpara ve teb denedim ikisini de kabul etmedi reddedildi yazısı çıkıyor. İçindeki paraları başka karta aktararak denedim yani bakiye 0 iken. Halı hazırda spotify kullandığım için direkt para vererek kullanmak istemedim. Acaba içine para aktarmam gerekiyor da öyle mi kabul eder diye düşündüm. Ama bu sefer de çekmesin

Kartın içinde 1 lira olması gerek, sahte olmadığını anlamak için doğrulama maksatlı 1 dolar çekiyor sonra geri iade ediyor.
  • Arkadaslar berbat durumdayim apple hesabimdan cikis yapip tekrar girdim indirdigim butun muzikler listeler silindi nasil geri getirebilirim bilginiz var mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: ozgur

Arkadaslar berbat durumdayim apple hesabimdan cikis yapip tekrar girdim indirdigim butun muzikler listeler silindi nasil geri getirebilirim bilginiz var mi?

Birkaç üst mesajda konuşuldu daha. Çıkış yaparsanız tabi ki silinir olması gereken bu. iCloud Müzik Arşivi açıksa tekrar giriş yaptığınızda müzikleriniz geri gelmeli. Daha önceden açmadıysanız listelerinize elveda deyin.

• Başlıkta niye hala TR Müzikler geldi yazıyor? Geldi gelmesine bayağı da oldu hani sanki yeni gelmiş imajı veriyor bence yanlış imaj
  • quote:

Orijinalden alıntı: esmerbuyucu

Başlıkta niye hala TR Müzikler geldi yazıyor? Geldi gelmesine bayağı da oldu hani sanki yeni gelmiş imajı veriyor bence yanlış imaj

Valla bir kere yazdım sonra kaldı öyle çıkmış aklımdan.

Bence bir süre daha kalsın, sonuçta pek çok kişi halen daha Türkçe müzikler gelmedi sanıyordur, mesela adamın teki aylar önce girmiştir baktı ki Türkçe müzikler yok bir daha da ilgilenmemiştir vs, bu gibi durumlar olabilir bir süre daha kalsın derim ben.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NomadCRY -- 19 Mayıs 2016; 16:28:17 >

3 ay oldu az buz zaman değil. Ama kalsın bir zararı yok sonuçta. Apple Music aklansın Türkçe müziklerin olduğuna dair iyice insanların gözünde o daha önemli
  • quote:

Orijinalden alıntı: esmerbuyucu

3 ay oldu az buz zaman değil. Ama kalsın bir zararı yok sonuçta. Apple Music aklansın Türkçe müziklerin olduğuna dair iyice insanların gözünde o daha önemli

Aynen öyle işte. Biri çıkıp Türkçe şarkılar olmadığından kullanmıyorum falan demesin sonra.

Bu arada hatırlar mısınız bilmem de, şu zamanında konuda bi proactivity muhabbeti geçmişti. Hani benim başta soruyu yanlış anlayıp saçmaladığım. O özellikte yaşadığım bir sorun da vardı belki hatırlarsınız, Spotify kurulu olmamasına rağmen Spotify ikonunu gösteriyordu, o sorunun sebebi aslında Spotify'ın kurulu olmaması değilmiş. Ana menüde düzenleme yaparken Spotify'ı yanlışlıkla alakasız bir klasörün ikinci sayfasına koymuşum, ben de kaldırdım sanıyorum. Geçen hafta fark ettim resmen rezillik. İşin garip yanı sürükleyince Spotify açılmıyordu, o da programda oturum açmadığım içinmiş. Oturum açınca o da düzeldi. Çok garip bir durum. Velhasıl-ı kelam Spotify'ı kaldırdım olay çözüldü komple.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NomadCRY -- 19 Mayıs 2016; 16:37:39 >

Evet hatırladım. Ben şöyle hatırlıyorum en son kullanılan uygulama değil de en çok kullanılan açılıyordu iOS'un proaktivite algoritmalarına göre. Mesela en son Spotify'ı açıyordum ama kulaklığı takınca Müzik gözüküyordu.

Sen de Müzik kullanmana rağmen kaldırmadan önce de hala kenarda Spotify çıkmaya devam mı ediyordu? Belki zamanında(iOS 9 yüklediğinden beri) Spotify'ı çok kullandığın için Müzik'ten öncelikli olarak gösteriyordur.
  • Arkadaşlar Spotify daki gibi bilgisayardan çalan müziği telefondan kontrol etme olayı var mıydı ?

• 
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.