Şimdi Ara

Apple MacBook ve iMac Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9.958
Cevap
390
Favori
307.198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 9 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 1532
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 6 saat 25 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Favoriye Eklediklerim 390
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Pore (179 mesaj) EknCn (171 mesaj) HandK (165 mesaj) ciho. (156 mesaj) Androge0s (146 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (4829 mesaj) Mobil (2764 mesaj) Tablet (183 mesaj) Mini (466 mesaj) Uygulama (1524 mesaj)
  • @
26 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Bilgisayar >> Apple MacBook ve iMac Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU]
Giriş
    4681 Mesaj

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/64/22/37/642237599b9a7405d77c5e48e443e655.png&t=0&width=480&text=1
  • Binbaşı
    1249 Mesaj

Siparisiniz ne zaman yola çıkmıştı? Ve sipariş tarihiniz nedir?

Benim şuan Kore’de olduğu gözüküyor. Ayrıca gümrükte 10-12 gün kalabilir demişti Apple destek. Eskisi gibi 3-5 gün değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HandK -- 4 Kasım 2020; 9:49:48 >
    |
    |
    Yellow Claw kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4681 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: HandK

Siparisiniz ne zaman yola çıkmıştı? Ve sipariş tarihiniz nedir?

Benim şuan Kore’de olduğu gözüküyor. Ayrıca gümrükte 10-12 gün kalabilir demişti Apple destek. Eskisi gibi 3-5 gün değil.

17 sinde siparis 22 sinde yola cikma

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Teğmen
    133 Mesaj

Estagfurullah, bakalım 10’unda şapkadan neler çıkacak. Cihazlarımızı elden çıkarmamıza/iade etmemize değecek bir şey olacak mı? Fiyat aralığı ne olacak, bekleyip göreceğiz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    efesb kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    808 Mesaj
    İzmir'deyim bende de aynı şekilde güncelleme oluştu bugün İzmir'e gelmiş gözüküyor eğer şanslıysam bugün öğlen elime ulaşır.

|
    |
  • Onbaşı
    18 Mesaj

Benimki neden hala işleniyor kısmında benden sonra sipariş verenlerin hep hareketler başlamış bir bende yok? :(

|
    |
  • Yüzbaşı
    361 Mesaj
    29 Ekim'de Air i5 sipariş ettim. Ankara teslimat tarihi 17 Aralık idi. Dün kulaklıklar teslim oldu. Laptop için Çin'den kargoya verildi mesajı geldi teslim tarihi 24 Kasım diyordu. Bugün kontrol ettim 10 Kasım teslimat diyor.

|
    |
  • Yarbay
    2562 Mesaj
    29 Ekim'de Air i3 siparişi verdim 10-17 kasimdi şuan kargoda yarın gelecek diyor

• Onbaşı
    18 Mesaj

Ben 23 ekimde pro sipariş ettim hala işleniyor gözüküyor ya

• Onbaşı
    33 Mesaj

Herkese merhaba, bir konuda yorumunuzu rica edeceğim. Günlük kullanım için Macbook almak istiyorum, önereceğiniz model ne olur ve şuan en iyi fiyatla nereden alabilirim?

• Binbaşı
    1249 Mesaj

Kişiden kişiye ve konfigürasyona göre değişiyor. Ben sizden 2 gün sonra verdim. Şuan Çin-Kore devam ediyor, kargoda. 9 u teslim yazıyor.

|
    |
    jisfer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    18 Mesaj

Bne hiç konfigürasyon yapmadım 13 inç pro base modeli 256 gb ssd 8 gb ram

son durum da bu

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/68/c9/62/68c9626d93177771625e845e912e6728.png&t=0&width=480&text=1
    |
    |
    .Space. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    878 Mesaj

Merhaba,

Macbook Air i3 modeli sizin aradığınız model. Hatta 16 GB konfigürasyonu ile bunu uzun yıllar kullanabilirsiniz fakat Apple'ın Intel platformuna ne kadar destek vereceğini bilmiyoruz, ortalama 5 yıllık vereceğini tahmin edebilmek dışında. Eğer sorun yok sadece Windows ve desteği kesilmiş MacOS kullanırım derseniz doğru bir seçim olacaktır bu 16 GB konfigürasyonu.

En düşük fiyat PT fakat burda da stok sorunu var. Apple'ın kendi sitesinde öğrenci indirimi ile alabilirsiniz. Bu da bir miktar daha pahalı. Ayrıca maximum 300/500 maximum puan kampanyasından da faydalanabilirsiniz Apple'ın sitesinde.

|
    |
    T_Box kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1903 Mesaj

VAVA 7in1 hub bugün teslim edildi. 5 dakika kadar aktif olarak hub üzerinden şarja takılı, hdmi bağlı, 3 usb portu da dolu çalıştırdım ve herhangi bir sorun yoktu. Aynı zamanda ısınmadı da. Hub çok küçük bir şey, çakmak boyutunda. Materyali çok hoşuma gitti, gayet sağlama benziyor. İşin özü, aldığıma pişman olmadım ve benim aldığım kurdan 270TL gibi bir fiyata tekabul ediyordu. Bu fiyata ekstra piyasadaki diğer ürünlere göre sd ve tf card portunun olması da gayet iyi.

• Binbaşı
    1249 Mesaj

Valla neye göre belirleme yapiliyor bilmiyorum ama benim konfigürasyon olmasına rağmen 4-5 günde gönderim yapıldı. “ işleniyor “ kısmında fazla durmadı. Şuanda yolda. (Sizden 2 gün sonra sipariş vermiştim)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HandK -- 4 Kasım 2020; 14:10:18 >
    |
    |
    jisfer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    133 Mesaj

Aynı gün sipariş vermişiz, benimki az önce teşrif etti. Açmak için 10 Kasım’ı bekleyeyim diyorum.

|
    |
    anl_clk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    697 Mesaj

Hocam açsanız da iade edebilirsiniz. Eğer ihtiyacınız varsa şu an boşuna bekletmeyin.

|
    |
    pasificici kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    85 Mesaj

İnternet bağlantısına negatif etki yaratma sorunu bu üründe var mı ?

|
    |
    Raydr1c kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    878 Mesaj

Ürününüzü gönül rahatlığıyla açabilir 14 gün içinde de iade edebilirsiniz. MH'nin kendi ağzından dediği: "Ürününüzü 14 gün içinde kokusunu beğenmedim deyip iade edebilirsiniz.".

|
    |
    pasificici kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1903 Mesaj

Hayır.

Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
Cancer Clinical Trials
Ko Cuce
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,891
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.