Şimdi Ara

Apple MacBook ve iMac Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: cagatay34 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir (2 Mobil) - 1 Masaüstü3 Mobil
5 sn
9.860
Cevap
387
Favori
299.221
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 1521
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 6 saat 28 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Favoriye Eklediklerim 387
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Pore (179 mesaj) EknCn (171 mesaj) HandK (165 mesaj) ciho. (156 mesaj) Androge0s (135 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (4756 mesaj) Mobil (2741 mesaj) Tablet (183 mesaj) Mini (462 mesaj) Uygulama (1524 mesaj)
  • @
25 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Bilgisayar >> Apple MacBook ve iMac Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU]
Giriş
    727 Mesaj

PT Bilişim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    [Caty] kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1331 Mesaj

Hocam sitesinde ürüne baktığımda kargo verilme süresi 4-12 hafta yazıyor :/

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Free Man. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1248 Mesaj

Ayarlardan mouse ve tıklama ayarları var, onu yaparsanız, touch pad kullanım zevkiniz ve hızlılığınız artar. Tıklama ayarı değişip, dokunma yeterli oluyor.Bende ilk aldığımda öyle tıklama mı olacak diye tereddüt etmiştim zamanında. Ayarları değiştirince artık normal mouse kullanmak zor geliyordu. Unutmadan hayırlı olsun, darısı bizim başımıza. Şuanda aksesuar bakıyorum ama hiç güzel bir şey yok pro 13 için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HandK -- 4 Kasım 2020; 22:1:41 >
    |
    |
    MajoooR kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3840 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: HandK

Ayarlardan mouse ve tıklama ayarları var, onu yaparsanız, touch pad kullanım zevkiniz ve hızlılığınız artar. Tıklama ayarı değişip, dokunma yeterli oluyor.Bende ilk aldığımda öyle tıklama mı olacak diye tereddüt etmiştim zamanında. Ayarları değiştirince artık normal mouse kullanmak zor geliyordu. Unutmadan hayırlı olsun, darısı bizim başımıza. Şuanda aksesuar bakıyorum ama hiç güzel bir şey yok pro 13 için.

sağolun hocam daha iyileri sizin olsun, hemen bakıyorum ayara da

|
    |
  • Yarbay
    3724 Mesaj
    Şu an Türkiye’de mbp 13 inçlik 512 GB lık herhangi bir modelini bulma ihtimalim yok sanırım , hiçbir sitede , hiçbir teknoloji markette yok

• Yarbay
    3724 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: pasificici

Bu haberin üstüne beklerdim sanki:

Apple's ARM-based MacBook Air will reputedly launch at US$799 with the MacBook Pro 13 priced at US$1,099

Öğrenci fiyatı 750 civarı olur, başlangıç düzeyinde 8 çekirdek ve oldukça hızlı/enerji tasarruflu bir Macbook Air bekleniyor.

Önce mevcut kasada kullanacaklar, herhalde seneye yepyeni bir MAB tasarımı gelir.

Bu durumda apple’ın zamanında MAB için fan borusuz soğutma tasarlamasını hepimiz hata olarak nitelemiştik, meğerse bu yeni işlemciye hazırlıkmış zira ARM işlemcilerin soğutma ihtiyacı intel işlemciler kadar değil.

Hocam bu haberin kaynağı nedir

• Yüzbaşı
    578 Mesaj

Kaç günde geldi hocam. Bende sipariş vermiştim henüz gönderilmedi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Raydr1c kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2562 Mesaj
    quote:

Bu fiyat bu kadar ucuzmuydu? Yoksa zam vs öncesimi?

1355 TL de kulaklık parası var hocam bu fiyat üzerine.

• Binbaşı
    1248 Mesaj

Kulaklikla bile az gibi geldi ilk bakista. 12.930TL(Airpods pro ile) olan macbook alacagima bunu alirdim diye dusundum. Tesekkurler.

Ayrica urunler Istanbu’a geldi. Bakalim kac gune gelecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HandK -- 5 Kasım 2020; 9:54:56 >
    |
    |
    anl_clk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3282 Mesaj

Sızıntı haberler var çoğu sitede. Şöyle düşğnüyorum air güncel 999usd , arm’ın düşük maliyeti , soğutma maliyetinin düşmesi , enerji tüketimine göre 1 günü çıkartacak pilin maliyetinin düşmesi fiyatı bir nebze kıracaktır, unutmamalı ki işlemci yeni ve alan biraz açıkta kalacak bir süre , mesela prof ya da yarı prof kimseye satamazsın bu cihazı ilk etapta adamın işi varsa hatta 1-2 yıl yanaşmaz, o yüzden düz kullanıcıyı da iyi bir çıkış fiyatı ile cezbedeceklerini düşünüyorum.

|
    |
    Tracy-Mcgrady kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    0 Mesaj

Merhaba arkadaşlar,

Pozitif teknolojiden özel konfigürasyonlu Macbook pro alıp da bekleyen var mı? Ben 24 Eylül tarihinde aldım, hala beklemekteyim. Benim gibi veya benden daha fazla bekleyen birileri var mı acaba?

Sipariş Durumu olarak PT'de sipariş ettiğimden beri "ÖZEL SİPARİŞİNİZ OLUŞTURULMUŞTUR" diyor. Şu anki durumunu veya tahmini teslim tarihini öğrenmek istediğimde aşağıdaki cevabı alıyorum;

"Bu konuyla ilgili verebileceğimiz net ya da tahmini bir tarih yok maalesef. Bu süreçte Apple distribütörleri tarafından maalesef yol bilgisi paylaşılmıyor bu sebeple tahmini bir teslimat tarihi belirtemiyoruz. Türkiye stoklarına geldiğinde size bilgi verip çıkışını sağlıyoruz."

Not: Ürünü alırken, ürünün teslim süresi 4-12 hafta yazıyordu. Ben de Apple'in teslim sürelerine bakmıştım ve PT'de Apple ile aynıdır diye düşünmüştüm, fakat çok farklıymış anlaşılan.

• Binbaşı
    1248 Mesaj

Normalde Pt hizli olsun diye herkes tercih ediyordu. Sizin durumunuz gercekten cok uzun. Suanda bir parti teknoloji ürünü Istanbul‘a geldi. Belki bu hafta ici gelir sizede.

|
    |
    uperson kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1812 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Apollon

Abi bir kaç kişiyle aynı anda sipariş verdik, forumda da 28 ekimde sipariş veren var. Herkesinki yola çıkmış, teslim tarihi erkene alınmış benim ki hala işlebiyor aşamasında. Bu işin birde gümrüğü var bir an önce kargoya verseler çinli abiler yav.

Bu sipariş nezamana ait? 29 Ekimde bu donanım 15000 idi

|
    |

• Binbaşı
    1903 Mesaj

Hocam geçen ayın 9'unda sipariş vermiştim fakat kargoya 19'unda verildi, bu çok uzun sürdü. Dün teslim aldım.

|
    |
    berke_han kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    18 Mesaj

Ürünlerin istanbula geldiğini nasıl biliyorsunuz? Bir de bişey daha var.

17 ekimde sipariş veren 2 arkadaşın benim gibi base model 13 macbook pro 2 gün önce kargoya verilmiş. Üstelik teslim tarihleri benden daha geç görünüyordu.Bana yazdılar.Bu nasıl oluyor?

Benimki hala işleniyor.

|
    |
    .Space. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1248 Mesaj

Sadece tahmin ediyorum. Çünkü ben 25 inde özel konfigürasyon sipariş ettim, sabah Istanbul’a gelmiş. Yüksek ihtimal toplu bir gönderim diye o şekildedir tarzında mantık yürütüyorum. Sonuçta tek benim için kargo çekmiyor Apple. Geç gelme kargo işleme neye göre belirleniyor, o konuda fikrim yok. Şu şekilde bir durum söz konusu olabilir, cihaz farklılığından depoda ellerinde vardır ya da siparişe açılacak ürünler 1-2 gün önce gelmiştir, arkadaşlara doğrudan depodan gitmiştir gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HandK -- 5 Kasım 2020; 14:53:28 >
    |
    |
    jisfer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2562 Mesaj
    quote:

Kulaklikla bile az gibi geldi ilk bakista. 12.930TL(Airpods pro ile) olan macbook alacagima bunu alirdim diye dusundum. Tesekkurler.

Ayrica urunler Istanbu’a geldi. Bakalim kac gune gelecek.

Bende Macbook Air i3 ve airpods ile aldım toplam 8177 TL

Faturalarda Macbook 6600 görünüyor airpods 1599 görünüyor. Sırf ayrı ayrı iade edilmesin diye böyle bişey yapmislar hocam.

• Binbaşı
    1248 Mesaj

Zaten ayrı ayrı iade gibi bir durum yokki. Ne olursa olsun toplu geri alım yapılır.

|
    |
    anl_clk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    727 Mesaj

Arayıp bilgi alın. Stoklarında olmasina rağmen basen öyle bir bilgi çıkabiliyor. Yani üst banner 4-12 hafta derken kargoya verilme suresi 2-3 is günü diyebiliyor bazen aynı ekranda ürün bilgileri kısmında.

|
    |
    [Caty] kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    727 Mesaj

512gb için ekstra 1000tl vermek yerine 1tb harici ssd 1100tl. Yani çok fazla hareket halinde yüksek hafıza çok gerekli olmuyorsa bu da ideal bir çözüm olabilir.

yazma hızları 400-500mb olduğu için performans olarak da iyiler.

|
    |
    Tracy-Mcgrady kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
Masal Oku
Cancer Clinical Trials
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,937
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.