Şimdi Ara

Apple MacBook ve iMac Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9.033
Cevap
370
Favori
241.350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 1453
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 6 saat 57 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Favoriye Eklediklerim 370
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Pore (179 mesaj) EknCn (170 mesaj) HandK (165 mesaj) ciho. (156 mesaj) elvinjohnson (110 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (4128 mesaj) Mobil (2542 mesaj) Tablet (183 mesaj) Mini (438 mesaj) Uygulama (1524 mesaj)
  • @
15 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Bilgisayar >> Apple MacBook ve iMac Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU]
Giriş
    315 Mesaj

Hayır. Hatta jelatinini açıldıktan sonra almıyorlar iade

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    mekmaster kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    315 Mesaj

13’ Pro Base’de oynayabilir miyim peki Cities Skylines’ı kaldırır mı

|
    |
    burgamer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    328 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Pore

13’ Pro Base’de oynayabilir miyim peki Cities Skylines’ı kaldırır mı

2012 late 13 Macbook Pro'da 1440*900 çözünürlüğe alıp grafik ayarlarını abartmadan oynayabiliyordum. Dediğiniz Macbook Pro'da hayli hayli oynanır diye düşünüyorum. Çünkü benim oynadığım Macbookta HD4000 vardı dahili ekram kartı olarak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Pek bir fikrim yok. Öncesinde gtx 760m ekran kartlı laptobumda 1600*900 full ayarlarda oynayabiliyordum. O simulasyon daha çok ram ve işlemciye yükleniyor. 16 gb ramli model alırsanız sizin için daha iyi olur. Muhtemelen pro 13" ekran kartı da yeterli gelecektir.

|
    |
    Pore kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Yok cihazım var zaten kurmak için sordum sadece :) 8 GB aldım Rami :/

|
    |
    burgamer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    85 Mesaj

Cevabınız için çok teşekkür ederim

|
    |
    ErolGkmn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Çok fazla mod yüklemezseniz 8gb ram idare eder sizi.

|
    |
    Pore kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HeteroSapien -- 4 Ekim 2020; 16:55:49 >
    |
    |
  • Onbaşı
    37 Mesaj

Hocam bu başlıkta kimse kimseye yardımcı olmaz isterseniz konu olarak açın

|
    |
    Panakei4 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    328 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Panakei4

Macbook Air 13 için koruyucu kılıf ve klavye için koruyucu almak istiyorum. Kullanan varsa önerilerini paylaşabilir mi acaba?

İncase marka olanları almayın yani Apple Store'da sert kılıf olarak geçenleri. Yurtdışı forumlarında ve Amazonda bir sürü köşeden çatlama şikayetiyle dolu. O yüzden ben de Aliexpressten edindim bir tane. Onun gelmesini bekliyorum.

Orijinalden alıntı: omeeeeer

İncase marka olanları almayın yani Apple Store'da sert kılıf olarak geçenleri. Yurtdışı forumlarında ve Amazonda bir sürü köşeden çatlama şikayetiyle dolu. O yüzden ben de Aliexpressten edindim bir tane. Onun gelmesini bekliyorum.

Alıntıları Göster

Bu başlıkta kılıf konusu hiç geçmedi. Oğlum eğitime evden devam ettiği için şu an ihtiyaç yok ancak elbet bir gün lazım olacak.

Sizin aldığınız ürünün linkini verebilir misiniz?

Bu arada Apple sitede 13", i5, 2,0 ghz işlemcili mbp seçenekler arasında yok (MWP72TU/A) Belki stok bitti.

|
    |

En büyük savaş cahilliğe karşı yapılan savaştır...
    Mustafa Kemal Atatürk

• Teğmen
    140 Mesaj

Pt.com.tr'de Macbook Pro 13' iki modele 200 lira zam gelmiş.

9.800 > 10.000

10.800 > 11.000 lira olmuş. İhtiyacı olan alsın bekledikçe diğer modellere de zam yansıyabilir.

Ben 29 Eylülde apple dan Mbp 13' aldım. 22 Ekim-2 Kasım bekliyorum bakalım.

|
    |

Teşekkürler hocam, ürün linkini gönderebilir misiniz? Ürün geldiğinde pm atarsanız çok sevirim.

|
    |
    omeeeeer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sitem dolu bir yorum yapmışsınız ama bu forum en az kötü niyetli insanlar kadar kalbi güzel insanların da olduğunu unutmayalım. :)

|
    |
    SUTURS kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

TRY 68.48 35% Off | Crystal Matte Laptop Case For MacBook Pro 13 A2289 2020 Touch ID A1932 A2251 Cover For Macbook Air 13 A2179 Pro 16 12 15 11 case
    https://tr.aliexpress.com/item/32918370162.html?srcSns=sns_Copy&spreadType=socialShare&bizType=ProductDetail&tt=MG&aff_platform=default&sk=_BO9vAL&mergeHashcode=23364815045&description=TRY+68.48++35%EF%BC%85+Off+%7C+Crystal+Matte+Laptop+Case+For+MacBook+Pro+13+A2289+2020+Touch+ID+A1932+A2251+Cover+For+Macbook+Air+13+A2179+Pro+16+12+15+11+case&aff_trace_key=4697ef4145aa46f2bb91595e369280b1-1601840481109-01113-_BO9vAL&businessType=ProductDetail&title=TRY+68.48++35%EF%BC%85+Off+%7C+Crystal+Matte+Laptop+Case+For+MacBook+Pro+13+A2289+2020+Touch+ID+A1932+A2251+Cover+For+Macbook+Air+13+A2179+Pro+16+12+15+11+case&platform=AE&terminal_id=4aa568ff93fb4c0c994ab66ac3532272&templateKey=white_backgroup_101

Ben bu ürünü aldim 2 haftada ulaştı, seffaf tercih ettim gayet hoş görünüyor cok kaba göstermiyor , yaninda klavye ve ekran koruyucu geldi onlari henüz kullanmadim.

Edit: Pro için aldim ama air için de var, model numarasina dikkat edin alacak olursanız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *planet* -- 4 Ekim 2020; 22:42:37 >
    |
    |
    Panakei4 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    15452 Mesaj

En büyük savaş cahilliğe karşı yapılan savaştır...
    Mustafa Kemal Atatürk

• Er
    4 Mesaj

Çok teşekkür ederim hocam, iyi akşamlar.

|
    |
    celebic kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: omeeeeer

Alıntıları Göster

Ben de 299 TL'ye Incase marka sert kılıf siparişi geçmeyi düşünüyordum. Reddit'te biraz inceleme yaptım, cidden sıkıntılı ürünmüş. Birçok görsel gördüm. Bilgilendirmeniz için teşekkürler.

• Yüzbaşı
    328 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ydn06

Ben de 299 TL'ye Incase marka sert kılıf siparişi geçmeyi düşünüyordum. Reddit'te biraz inceleme yaptım, cidden sıkıntılı ürünmüş. Birçok görsel gördüm. Bilgilendirmeniz için teşekkürler.

Alıntıları Göster

Ben de çok niyetlenmiştim bu ürüne. Incase'in sırt çantasını kullanıyorum yaklaşık 6 yıldır ve o kadar memnunum ki anlatamam. Sert kılıfta da aynı deneyimi yaşarım diye düşünmüştüm. Sonra nasıl olduysa bir iki şikayete denk geldim. Üstüne düşüp araştırınca fark ettim. Eğer konu İncase sırt çantalarıysa gözünüz kapalı alınabilir fakat konu sert plastik kılıflarsa hemen kaçın.

Reklamlar
Masal Oku
Radyo Dinle
Cancer Clinical Trials
Webtures SEO;SEO Nedir?
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
1,016
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.