Şimdi Ara

Apple MacBook ve iMac Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (3 Mobil) - 3 Masaüstü3 Mobil1 Android
5 sn
9.016
Cevap
370
Favori
240.098
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 1 sa.
  • Cevaplayan Üyeler 1452
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 6 saat 58 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Favoriye Eklediklerim 370
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Pore (179 mesaj) EknCn (170 mesaj) HandK (165 mesaj) ciho. (156 mesaj) elvinjohnson (110 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (4115 mesaj) Mobil (2538 mesaj) Tablet (183 mesaj) Mini (436 mesaj) Uygulama (1524 mesaj)
  • @
15 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Bilgisayar >> Apple MacBook ve iMac Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU]
Giriş
    2140 Mesaj

2020 MB Air için hangisi olur acaba yardımcı olabilir misiniz?

|
    |
    *planet* kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Türkçede cümleler büyük harfle başlar, nokta ile biter. bi, diil, ii, gelio, gelcem, ole Türkçe değildir; bir, değil, iyi, geliyor, geleceğim, öyle denir. Türkçede q, w, x harfleri yoktur dolayısıyla we denmez ve denir. Soru ekleri kelimeden ayrı yazılır: oldumu denmez oldu mu denir. Dahi anlamındaki de ayrı yazılır. Bende denmez ben de denir. Yani "de" ekini cümleden attığınızda anlam bozulmuyorsa o zaman ayrı yazmanız gerekir. Ayrıca mesajlarınızdaki vurgular da ifadelerinizle hayat bulur, parmağınızın bir tuşa basılı kalmasıyla değil. Seviyoooommmmm yaaaaaaaaaaa denilmez, gerçekten çok seviyorum denir. Klavyeniz İngilizce ayarlı değilse i, o, s, g, u, c harfleri ı, ö, ş, ğ, ü, ç yerine kullanılmaz. Türkçede -bilite diye bir ek yoktur, bu tarz yazımlar Türkçeyi yozlaştırmaktan başka bir şeye yaramaz.
  • Binbaşı
    1958 Mesaj

Olası bir çatlama ya da kırılma sorununda Apple'dan 2 yıl boyunca garanti hizmeti alamaz mıyız hocam?

|
    |
    omeeeeer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: ydn06

Olası bir çatlama ya da kırılma sorununda Apple'dan 2 yıl boyunca garanti hizmeti alamaz mıyız hocam?

Farklı marka ürün olduğu için Incase distribütörü bakar diye düşünüyorum. Ama inanın bu maceraya girmeye değmez. Yurtdışındaki Amazon ve forumları az inceleyin, dediğimi anlarsınız. Düşürmeden, bir yere çarpmadan kırılan bir sürü İncase sert kılıf fotoğrafı dolu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

A2179 kodunu seçebilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    chaos7 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Bugün bir süre mbp base modeli kullandım yüklemeler yaptım gayet sessiz ve soğuktu şimdi bilgisauarı tekrar açtım ayarlarda falan geziyorum cihaza bakıyorum bir anda fanlar coştu bilhisauar ısındı. Bir baktım menüye yeni uygulamalar falan gelmiş? Otomatik güncelleme de kapalıydı bu neden oldu şimdi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • macbook pro 2020 base geleli 2 hafta oldu ve discord, online derslerde %60-150 ye kadar cpu kullanımı oluyor ve fanları çalıştırıp ısındırıyor bazen bilgisi olan yazabilir mi ?

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/90/2a/e6/902ae6b5c26a6ccbbe1b941a730f9e52.jpeg&t=0&width=480&text=1

Uygulamada sıkıntı vardır. Zira hiçbir cihaz bu denli yeniyken pili 96'ya düşmez. Hele pili 2 döngüdeyken.

|
    |
    emreesoylemez kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    apple.com.tr'den alınan cihazlar yasal süresi içerisinde kutusu açılmış, kullanılmış olsa bile iade edilebiliyor mu?

Evet açıp kullansanız bile iade edebilirsiniz.

|
    |
    omeeeeer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Macbook alana Airpods Pro’lar 800 liraya geliyodu sanirim. Alacak olan olursa talibim ustune cuzi kar payini koyup.

hocam airpods 2 ücretsiz veriliyor. 2. Nesil alıp 500’e çok rahat satabilir zaten bu adam :)

|
    |
    R.Rheme kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orasi oyle de iste deneyelim sansimizi :)

|
    |
    Franz Schubert kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1538 Mesaj

İkinci nesil airpods minimum 750 den 1 gün durmaz.

|
    |
    Franz Schubert kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ben de dün PT üzerinden sipariş verdim.

Ürünü iade etmek istesek PT bu konuda sorun çıkarıyor mu?

Sitesinde kutusunun açılmamış olması gerekiyor diye bir ibare var ama satış sözleşmesinde iade konusunda bir engel göremedim ben.

Bir de harici harddisk ve hdmi bağlantısı için hangi ürünü önerirsiniz? Apple'ın kendi ürünü pahalı.

OTG dönüştürücü gibi ufak aparatlar işe yarar mı?

Kingston Nucleum kullanıyorum ben gayet memnunum

|
    |
    rapBiTT kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    715 Mesaj

Teşekkürler. Araştıracağım bu ürünü.

|
    |
    Pore kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Merhabalar PT de Air 7499 du, ne zaman 7999 oldu acaba bilen var mı?

8/256 Pro da 9800’dü 10.000 olmuş; galiba biraz zamlandırdılar. Apple’ın yapması da yakındır.

|
    |
    werrol kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    576 Mesaj
    Pt de gelen zamları görünce apple’ın sitesinden mbp base model siparişi verdim. İlk mac deneyimim olacak bakalım

|
    |
Reklamlar
Masal Oku
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Bebek Oyunları
Ekonomi
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,078
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.