Şimdi Ara

Apple MacBook ve iMac Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (1319. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
26.587
Cevap
911
Favori
1.807.684
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
90 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13171318131913201321
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Evet sonradan düştü. Müşteri hizmetleri ile görüştüm. Kampanya dönemi olduğu için olan farkı 10 ağustosta iade ediyorlarmış. Helal olsun bea.

• m2 pro diye satılan m2 çipli touchbarlı aleti iade edip tvt antalya muratpaşa şubesinden bunu aldım.

www.tvt.com.tr
    MacBook Air 13. 6 inç M2 8C 8GPU 16GB RAM 256GB SSD Uzay Grisi (Z15S00120) En Uygun Seçeneklerle TVT 'de
    https://www.tvt.com.tr/urun/macbook-air-13-6-inc-m2-8c-8gpu-16gb-ram-256gb-ssd-uzay-grisi-z15s00120-2001

havaleyle 39bine geliyor fiyat iyi. mediamarktta 51bin

vscode android studio firefox 15 tab aynı anda kullanıyorum fan olmadığı için zaten ses yok. ısınma da hissetmedim bakalım.

• Macbook ile tam uyumlu mouse lazım hangisi alınabilir?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar selam tüm işlerimi, hayatımı MacBook Air m1 ile yönetiyorum takvimden anımsatıcılara, anımsatıcılardan final cuta kadar çıktığı ilk günden itibaren bir fiil kullanıyorum vallahi maşallahı var…
    Buarada dota2 oyuncusuyum ve onu da bu macden oynuyorum ama tabi düşük grafik ayarlarıyla ama ondan da sıkıldığım için GeForce now satın aldım oradan oynuyorum oynamak isteyenlerde tavsiye veririm dota 2 için hiç geçikme yok…

Herneyse konumuza geleyim ben MacBook Pro m3 almak istiyorum çünkü video kurgularımda artık yavaşlamalar ve bekletmeler başladı havalarda sıcak ısınıyor cihaz, pt’den MacBook Pro m3 16 gb kampanyasını kaçırdım daha doğrusu o dönem para harcamak istemedim,
    Lakin şimdi MacBook Pro m3 Pro işlemcili pc 69.000₺ olarak aynı sitede görüyorum aslında 114.000₺ olan m3 max almak isterdim ama bütçem o kadar yok hatta 69.000₺ için bile yok ama zorlarsam alabiliyorum almayı düşündüğüm model> MacBook Pro m3 Pro 11 cpu 14 gpu 18gb 512gb bunu alırsam gerçek anlamda değer mi kullanan arkadaşlar var mı final cut özelinde hiç bir donma yaşar mıyım ve aldığımda en az 5 sene kullanmak isterim ciddi ciddi kullanan ve almaya değer mi soruma içtenlikle cevaplarınızı bekliyorum 🙏🏻

• Sergenlu kullanıcısına yanıt

Ben yaklaşık 4 aydır kullanıyorum, M3 Pro 11/14 18gb modelini. Daha öncesinde de M2 Air 16/512 vardı.

Ben fiyat/performans açısından bu modeli tercih ettim. Aynı cihazda sanal windows çalıştırıyorum ve bu nedenle Matebook Ryzen 5800h işlemcili windows laptop nerdeyse kullanım dışı kaldı çünkü sanal windows M3 Pro cihazda daha hızlı çalışıyor. Foto/video edit açısından veya performans açısından bir sorun yaşayacağınızı düşünmüyorum.

PT 69bin ama vade farksız taksit yok. 9 aya varan taksitle amazon/hepsiburada daha uygun olabilir fiyat açısından 72bine.

5 yıl kullanım çok iddialı olur önümüzdeki süreçte yapay zeka yüzünden. Bu yıl sonuna kadar da büyük ihtimalle aynı cihazın M4 işlemcili modeli çıkacak. Tavsiyem çok acil ihtiyaç değilse black friday haftasını bekleyin şu anda almak yerine.

• onderkaan kullanıcısına yanıt

Bende de M1 Air Base model var, yükselteyim diye araştırıyorum, sizin ki 16-512 mi ne istiyorsunuz rakam olarak?

Hocam ram ve ssd si kaç acaba

• Afurkan72 A kullanıcısına yanıt
    16 ram 512 ssd 14 inch m2 pro işlemcili

• tech.man T kullanıcısına yanıt

Çok teşekkür ederim mesajınız için evet öyle yapayım o zaman hem m4'ü beklemiş olayım hemde indirimleri çünkü MacBook Air m1 öyle yada böyle her işimi görüyor

Hocam fiyatı kaç istiyosunuz acaba

• Sergenlu kullanıcısına yanıt

Air'den sonra M3 Pro tavsiye ederim. Kesinlikle çağ atlarsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün Gürgençler'e outlet M2 Pro MBP sormaya gitmiştim. Daha iyisini MediaMarkt'ta buldum. Not: Bu ürün de outlet. Hatta direkt fotoğraftaki bilgisayarı satıyorlar.

Edit: Almadım çünkü ekranı ve piline güvenemedim. Ayrıca az önce dikkat ettiğim kadarıyla işlemcisi PT'dekinden daha kısık. (bknz:https://www.pt.com.tr/macbook-pro-16-inc-m2-pro-12cpu-19gpu-16gb-512gb-uzay-grisi-mnw83tua)

İzmir Gaziemir Optimum AVM'de yakaladım bu arada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi denile -- 19 Temmuz 2024; 0:0:8 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Macbook air m1 16gb 256gb 500 pil döngüsünde, pil ömrü 85 kalmış bir bilgisayar almak üzereyim arkadaşımdan. Fiyat olarak 17bin civarda. Alınır mı hala?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thumt -- 19 Temmuz 2024; 11:43:37 >
  • Arkadaşlar sizce hangisini almalıyım
    Macbook air m3 16gb
    Macbook pro m3 8gb
    İş için genellikle office programları kullanılacak. Hangisini önerirsiniz. Oyun vb işlemler yapılmayacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • byzahmet kullanıcısına yanıt

Şahsen bu ikisi arasında benim tercihim air olurdu, 16GB ram ve taşıması çok daha kolay. Pro cihaz alacaksanız minimum 16gb ram olması gerekir. Günlük kullanım için 8gb air bile yeterli olacaktır (ofis, internet, medya).

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asprin -- 19 Temmuz 2024; 15:23:6 >

• arkadaşlar m2 air için harici ekran önerebilir misiniz, kullanıp memnun kaldığınız? uygun fiyatlı bir ürün olursa daha makbul olur.

İllaki m3 işlemci olmayacaksa 16 gb ramli m2 pro işlemcili düşünebilirsiniz

Genellikle ofis için kullanılacaksa air modelleri iş görür. Gelecek güncellemeler ve apple uzun ömür de göz önüne alındığında 8 değil 16 gb kıl modeli de tercih edilebilir. Ofis olduğu için ekran büyüklüğü de önemli diye düşünüyorum.

• Şekmi Şarraki kullanıcısına yanıt

4K çözünürlük ve USB-C üzerinden şarj-görüntü desteği olan modellere bakmanız lazım. Tek kablo ile USB-C den bağlayabilirsiniz böyle bir monitöre, şarj cihazını kullanmanıza gerek kalmaz.

LG Ultrafine Ergo modelleri çok iyi, şu anda fiyatlar da düşmüş birkaç ay öncesine göre. LG Ultrafine Ergo 27" 14bin (hepsiburada, trendyol), 32" ise 16bine satılıyor(amazon) fiyat araştırması yapabilirsiniz.

• 
Sayfa: önceki 13171318131913201321
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.