Şimdi Ara

Apple Macbook Air Kullanıcıları (Early 2015 - Broadwell) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
227
Cevap
12
Favori
20.680
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet 2 parça geliyor. Alt ve üst. Kalınlık iyi bence yani kalın değil öyle.
  • Ed Vedder kullanıcısına yanıt
    Air aldım hocam dediğiniz gibi fiyat çok iyiydi ve pro'nun performansına çokta ihtiyacım yoktu. Memnunum şu an için , çok ince ve hafifmiş air bu yönünü çok sevdim .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ed Vedder

Sağ click olmaz mı. İki parmağınızla aynı anda touch pad'e tıklayın. Sağ click bu kadar. Yani tek parmakla tık normal tık. Çift parmakla tıklayınca sağ tık oluyor. Bunun dışında bir ayarı da var. Touchpad'in sağ tarafını sağ click olacakmış gibi ayarlayabilirsiniz ama bence gerek yok. Macbook'un kendi kısayolları, touchpad hareketleri çok iyi.

Chrome illa lazım değilse indirmeyin. İşlemciye çok yük bindiriyor. En verimli olanı Safari.

Yazdıktan sonra, yanlışla tıklayarak buldum..
    @ işareti yapmak için yanlışlık command'a ve sonrasında q ya basarak çok defa safari'yi kapatmak durumunda kaldım. :)
    Peki ad block tarzı bir şey nasıl yükleyebilirim safari'ya?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umbaba -- 27 Temmuz 2016; 16:45:31 >
  • 8 gb ram modeli nerde satiliyor ve fiyat?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • umbaba kullanıcısına yanıt
    Safari için ad block var. Genişletmeler kısmında.

Ama ben ublock kullanıyorum. Ad block fazla yoruyor işlemciyi. Ublock daha hafif.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ed Vedder -- 28 Temmuz 2016; 11:27:23 >
  • Air 2015 11" hala alınır mı? Üniversite için sunum, vs, wot blitz fifa pes oynama için alınır mı?

• Beyler elimde 1 adet MacBook Air 11.6" sıfır kapalı kutu mevcut. Almayı düşünenlere fiyatta yardımcı olurum. İlgilenenler pm atsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ed Vedder

Safari için ad block var. Genişletmeler kısmında.

Ama ben ublock kullanıyorum. Ad block fazla yoruyor işlemciyi. Ublock daha hafif.

Teşekkür ederim.
    Bu arada bugün hangi siteye girsem, <One more step
    Please complete the security check to access gibi bir hata alıyorum.. Google'da windows'lar için pek çok çözüm buldum ( anti virüs programları ) ancak macbook için bir çözüm göremedim..
    Biliyor musunuz acaba bu problemi nasıl giderebileceğimi?
    Teşekkürler.
  • One more step
    Please complete the security check to access
    Hatası can sıkmaya devam ediyor.. Bilgisayara indirdiğim tek şey chrome zaten, format atabiliyor muyum? Ya da sistem geri yükleme gibi bir şey var mı?
  • umbaba kullanıcısına yanıt
    Bu hata olmadan önce Time Machine ile yedekleme yaptıysanız isterseniz bir geri yükleyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrhyldrm

Bu hata olmadan önce Time Machine ile yedekleme yaptıysanız isterseniz bir geri yükleyin.

Selamlar,
    Anlam veremediğim bir şekilde zaman içerisinde geldiği gibi gitti hata. (buraya yazdıktan 1 gün sonra..)
  • 13 inç macbook air için ekran koruma jelatini kullanan varmı ? Mat olanları falan varmış sanırım tavsiye edermisiniz kulanan varsa ?
  • Macbook pro istiyordum ama bütçe yetmiyor Air alırsam pişman olur muyum?
  • 8GB ram ve 256GB hafızalı modelde hiçbir pişmanlık duymazsın ama bu modele verdiğin parayla pro alırsın bütçenizi belirtirseniz daha kolay yardım edebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kodtayfasi

8GB ram ve 256GB hafızalı modelde hiçbir pişmanlık duymazsın ama bu modele verdiğin parayla pro alırsın bütçenizi belirtirseniz daha kolay yardım edebilirim.

3500
  • herkese merhaba,

dün media markt indirimiyle 3.279tl ye
    macbook air 13inç 8 gb ram 128gb modelini aldım (MMGF2TU/A),
    5-6 yıldır iphone ve ipad kullanıyorum ama macbook u ilk kez kullanıcam,
    1-2 güne gelir cihazım, geldiğinde burda izlenimlerimi ve size sorcağım soruları paylaşırım 😊😊😊,
    klasik bir soru olacak ama ilk olarak yapmam gereken birşey varmıdır? güncelleme, yükleme , uygulama indirme vss gibi ?

teşekkürler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 8GB ramli air alabilirsiniz ama 128GB flash depolama size yeter mi? "Windows kurmazsanız ileride HDD alırsanız yeter D:"
  • 10-15 sekme açtım (dh,youtube,dizi siteleri gibi yüksek kapasiteli siteler) + Photoshop açtım + ekstra 2-3 program.

Isınma Durumu : Ilık (Yani ısınmamış oda sıcaklığında)
    Fan Çalışması : Sessiz , Duyulmuyor.
    Ram Kullanımı : 3.5 / 4GB
    İşlemci Kullanımı : %15-%20 kullanılıyor.

Yani 4GB Ram sizin için yetebilir. CS:GO (Tek Başına) Full ayarlarda oynuyorum ısınmasın diye fanı full'de çalıştırıyorum. Bilgisayarı alınca Flash Depolama (SSD) farkını görüyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kodtayfasi -- 18 Aralık 2016; 12:7:56 >
  • dostlar merhaba,

Altta simgelerin üzerine oku getirdiğimizde simgenin büyümesini istiyorum nasıl yapabilirim ?

edilt:sorunu çözdüm :) mac e alışmak sanırım biraz vakit alacak :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diavoloo -- 23 Aralık 2016; 8:53:56 >
  • Teknosadan 3500e 8gblik modeli alıcaktım ama bugün baktığımda fiyatları arttırmışlar.
    3200 olan 4gblik modeli 3500
    3500 olan 8gblik modeli 3800 yapmışlar.

ne yapsam?
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.