Şimdi Ara

Apple iPhone XS / XS MAX [ANA KONU] (110. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.456
Cevap
128
Favori
1.101.656
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: A.M.G

geri donus yaptıgınız icin tesekkur ederim yanlız benim pasaportum yok bu sorunu nasıl aşabilirim
    trabzonda oturuyorum gurcistan oraya giriş cıkıs yapsam kimligimle olurmu peki
    Kimlikle olmaz. Başka birinin de pasaportu olur, yeter ki pasaport olsun ve cep telefonu kaydedilmemiş olsun veya 2 seneyi geçsin kaydedilmişse...
  • ß@R!$ ß kullanıcısına yanıt
    Ya siz yanlış biliyorsunuz ya ben.Kimlikle kayıt oluyor diye biliyorum ben sadece yurtdışına çıkmak yeterli kıbrıs bile

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • A.M.G kullanıcısına yanıt
    Hocam ben Batuma kimlik ile giriş çıktıktan sonra imei kaydında sıkıntı olmuyor kabul oluyor diye biliyorum. O da yurtdışına gitmek demek çünkü. Hatta e-devlet üzerinden de yurtdışı giriş çıkışı olarak görünüyor.

• Peki ben yurt dışına pasaportla giriş çıkış yaptım telefon kaydettim. Bir de kimlikle başka bi ülkeye gidip gelirsem yine kaydedebiliyor muyum?
  • integral sabiti İ kullanıcısına yanıt
    Valla hocam tedirgin olmaya başladım yani almasammi derdine düştüm yani ya olmazsa ne yapacam gitti paralar

• A.M.G kullanıcısına yanıt
    Benim konu hakkında hiçbir bilgim yok ama sorulacak resmi bir kurum varsa yarın telefon açıp sormanız iyi olabilir çünkü kararsız kalmak iyi değil en azından öğrenmiş olursunuz.

• Apple iPhone XS / XS MAX [ANA KONU]

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • TuncayVural kullanıcısına yanıt
    teşekürller hocam yinede
    peki gumrukte telefon kaydı yapılıyormu bununla ilgili bir bilginiz varmı
  • Arkadaşlar kimlik ile kayit oluyoo kayit sirasinda kimlikdeki resmin altindaki seri no var ve giriş tarihi önemli kibris giriş cikişda yeter li yalnizz kimlik ile giriş cikişlar da kayit sirasinda problem yaşanirsa emniyete girip kontrol ettirmeniz lazim bazen sisteme girmiyor yada 1 gün geç 1 gün erken girebiliyor kontrol ettirin..

• quote:

Orijinalden alıntı: Reee

Bu fiyat nereye ait ? nerden aldınız ? Link paylaşırsanız daha sağlıklı olur diye düşünüyorum
  • ß@R!$ ß kullanıcısına yanıt
    Yok hocam öyle bişeyi aklindan gecirme e devlette yaziyodur zaten e devlet üzeri kayit ettiriyorsun passport için vede kimlik için zaten kayit ederken imei kayit hakki sorgulama var tarih yaziyor şu yila kadsr yapamazsin diye:))

• quote:

Orijinalden alıntı: gosHawk.

Hayırlı olsun. Cihaz ağırlığı nasıl cepte rahatsızlık veriyor mu
    Büyüklüğüne alışamadım, babama verdim, babamdaki X’side kendime aldım :) ama ekran muhteşem. Wifi X’e göre daha iyi. Samsung Note 9’u elime aldım. İlginçtir, daha rahat oturuyor ele ve daha küçük hissettiriyor

• quote:

Orijinalden alıntı: bilterr

Hocam cihazı nereden aldınız
    Şanlıurfa’dan aldım.

• Hexaeba H kullanıcısına yanıt
    Doğru mu bilmiyorum ama paylaşmak istedim.

https://twitter.com/it_uzmani/status/1062027112461283329?s=21

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Doğru mu bilmiyorum ama paylaşmak istedim.

https://twitter.com/it_uzmani/status/1062027112461283329?s=21
    Eğer bu fiyatlar doğruysa Apple en geç çarşamba açıklamalı diye düşünüyorum. Çünkübu fiyatlar doğruysa ve sızdığına göre telefon geçen seneki gibi 23 Kasımda satışa çıkacak. Bu durumda 1-2 gün içerisinde açıklanmalı. Hadi hayırlısı olsun.

• < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hexaeba H kullanıcısına yanıt
    Bir kullanıcı vardı Turkcell kurumsal temsilcisi arkadaşı demiş 13 Kasım'da çıkacak diye belki hatırlarsınız çıkacak yerine fiyat ve tarihi açıklanacak olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SEHZADE63

Yok hocam öyle bişeyi aklindan gecirme e devlette yaziyodur zaten e devlet üzeri kayit ettiriyorsun passport için vede kimlik için zaten kayit ederken imei kayit hakki sorgulama var tarih yaziyor şu yila kadsr yapamazsin diye:))
    Ama ikisi farklı kayıt türleri olmuyor mu? Biri pasaporta biri kimliğe? :/
  • Reee R kullanıcısına yanıt
    Umarım fiyatlar böyledir, aslında yine çok ama 64 GB XS Max 14.000 TL olmasındansa 10.799 TL daha iyi.
  • quote:

4 Bin daha koyayım Mate 20 Pro yerine Xs Max alayım.
  • 
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.