Şimdi Ara

Apple iPhone XS / XS MAX [ANA KONU] (323. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.456
Cevap
128
Favori
1.101.656
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 321322323324325
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Haklısınız, Spigen kılıf konusunda çok başarılı fakat elektronik konusunda pek bir fikrim yok. Bilen biri varsa umarım yardımcı olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-37F4B34B4

evet stereo daha da iyileşmiş hissediyorsunuz bunu, FACE ID daha ne kadar hızlanabilir ki? X den milisaniye farkı var; o hiç önemli değil. gözü gördüğü an açıyor. X de böyleydi.

ben Apple tarihinde ilk kez bu kadar hafif/az iyileştirmeler yapılan cihaz gördüm yalnız. XS ve XS MAX serisinden bahsediyorum
    Çok normal çünkü artık cihazlar teknolojik hızdan daha suratliler diğer bir deyişle teknolojinin getirdiği sınırlara ulaştı cihazlar dolayısıyla şu an "hızlıyı daha hızlı" hale getirmekten başka birşey yapamıyorlar. inovasyon olmadığı için zaten global dünyada telefon değiştirme ihtiyacı da düşmüş durumda. Halen daha iphone 7/plus ile herkes her işini rahatlıkla görebilecek durumda. aynı durum android tarafında da geçerli. çinliler neden bu kadar popüler oldu? çünkü olay donanım yarışına dönmüş durumda. Donanım yarışında Çin ile rekabet etmek mümkün değil. Bu durumdan dolayı bilhassa Apple ve Android tarafında Samsung un işi bundan sonra çok zor. Mobil piyasada her yıl karları düşecektir. Daha inovatif cihazlar çıkarmadıları sürece daha rekabetçi fiyatlar vermek zorunda kalacaklar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sky__walker -- 8 Ocak 2019; 15:4:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• xs max a1921 modeli için turkcell volte ve vowifi desteği vermediğini iletti, bu konuyu araştıran oldu mu aranızda?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusher

xs max a1921 modeli için turkcell volte ve vowifi desteği vermediğini iletti, bu konuyu araştıran oldu mu aranızda?

Gayet doğal.Hong Kong malı Note 8 cihazım için de volte desteği verilmemişti.
  • Sucre Maricruz S kullanıcısına yanıt
    turkcell'in kullandığı lte bantlarını destekleyen bir telefon için çok da doğal değil.
  • quote:

turkcell'in kullandığı lte bantlarını destekleyen bir telefon için çok da doğal değil.

Note 8 de destekliyordu ama volte destegi verilmiyordu.Model nosuyla alakalı bir durum.Avrupa cihazları 2101nolu olanları operatörler destekliyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Apple iPhone XR 64 GB Demo (Apple Türkiye Garantili) stoklara girdi sipariş vericem birazdan

• quote:

xs max a1921 modeli için turkcell volte ve vowifi desteği vermediğini iletti, bu konuyu araştıran oldu mu aranızda?
    Yurtdışından alınan her telefon için aynı şeyi söylüyorlar. Banada aynı cevabı verdiler. vowifi bende çalışıyor.
  • cihanair kullanıcısına yanıt
    Artan kayıt ücretinden ve cihazıma iyi fiyat teklifi verilmesinden dolayı pek zarar etmeden xs max gold cihazımı sattım.

Bugün xr white 64 GB demo cihaz aldım ama açıp açmamakta kararsızım :D :D

• quote:

Orijinalden alıntı: sky__walker

Çok normal çünkü artık cihazlar teknolojik hızdan daha suratliler diğer bir deyişle teknolojinin getirdiği sınırlara ulaştı cihazlar dolayısıyla şu an "hızlıyı daha hızlı" hale getirmekten başka birşey yapamıyorlar. inovasyon olmadığı için zaten global dünyada telefon değiştirme ihtiyacı da düşmüş durumda. Halen daha iphone 7/plus ile herkes her işini rahatlıkla görebilecek durumda. aynı durum android tarafında da geçerli. çinliler neden bu kadar popüler oldu? çünkü olay donanım yarışına dönmüş durumda. Donanım yarışında Çin ile rekabet etmek mümkün değil. Bu durumdan dolayı bilhassa Apple ve Android tarafında Samsung un işi bundan sonra çok zor. Mobil piyasada her yıl karları düşecektir. Daha inovatif cihazlar çıkarmadıları sürece daha rekabetçi fiyatlar vermek zorunda kalacaklar.

Alıntıları Göster
    Çok güzel yazmışsınız. Hepsine katılıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: mobilepat

Artan kayıt ücretinden ve cihazıma iyi fiyat teklifi verilmesinden dolayı pek zarar etmeden xs max gold cihazımı sattım.

Bende acayip kararsız kaldım ama almayı düşünüyorum.

• cihanair kullanıcısına yanıt
    Amazon’da da 5936 şu an.

• sadece söylem olduğunu belirteyim; üretim hattında işin içinde olan kişilerden çıkmış bir söylenti. Doğru ya da yanlış diyemem. Ben öyle duydum hocam:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: matrmatrmrdn

Amazon’da da 5936 şu an.
    Şirkete fatura kesmiyor isime gelmiyor yoksa mantılı aslında ama oyle bir sorun var

• quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

Apple iPhone XR 64 GB Demo (Apple Türkiye Garantili) stoklara girdi sipariş vericem birazdan
    Demolu ucret ne kadar hocam

• Nehoo kullanıcısına yanıt
    5729 TL

• beyler yabancı televizyon (CNBC)'de CEO Tim Cook konuşuyor. YouTube'da denk geldim. Altında olan yorumların %80'i iPhone'lar artık çok yüksek, bunun bir yoluna bakılmasını istiyoruz tarzında yüzlerce yorum var.

Adamlar 700 dolardan 1200-1300 dolara çıkınca isyanlara başlamışlar. Bizim ülkedeki fiyat değerlerini görseler gülerler valla:D

isteyene link atabilirim ingilizce ama dili biraz bilen birşeyler öğrenebilir video'dan

görüyor musunuz 600-700 dolar yükselince (onlara göre 600-700 lira) nasıl ayaklanıyorlar. Ülkede sadece bir telefondan alınan vergi 3.000 lira:) şaka gibi fiyatlarımız, şaka gibi Türk Lirası değersizliği ve vergilendirme sistemi var.

iyi günlerin gelmesini bekliyoruz tabi Türk vatandaşı olarak ama gelecek gibi de değil yalnız
  • Özel seri ayağına fiyatı çok arttırdılar 750 dolarlık XR'ı sanki fakir iPhone u olarak gösterdiler.Halbuki 750 dolar her senenin yeni çıkan ana model iPhone fiyatıydı.Xs serisi için 999 dolar 1099 dolar başlangıç çok yüksek.Olması gereken 650 dolar XR 799 Xs 899 dolar Xs max.Ya seneye fiyatları düşürür,satışları arttırır yada karlılığını düşürüp birim fiyattan kazanç sağlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mobilepat

Sakıncası yoksa ne kadara sattınız? Amerika’dan gelen 64 GB XS Space Gray için adil bir fiyat ne kadar olmalı onu araştırıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 321322323324325
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.