Şimdi Ara

Apple iPhone XS / XS MAX [ANA KONU] (325. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
16.456
Cevap
128
Favori
1.101.578
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 323324325326327
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: feylezof77

Ordan demo alacağına amazonda fiyatı düşüyor sün düşmüştü 5937 tl di

Alıntıları Göster
    Kac kere yaZdim bilmiyorum ama yine yazım

Amazon şirkete fatura kesmiyor isime gelmiyor

KDV sini kullanamıyorum o zaman

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cihanair kullanıcısına yanıt
    Ne zaman sayfaya girsem, senin mesajina denk geliyorum

Yeni modeli cikacak, telefonlar eskidi hala alacaksin :))

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarıkanaryam

7300 kapı açtılar 5700 alınıyor Suan

Para kolay kaZanilmiyor 2 ay geç alsam birsey olmaz

• quote:

Apple store yada turkcellde fiyat ayni valla.
    Bak dolar yukselmeye basladi, fiyat daha dusmezse hic alamazsin

• quote:

Apple store yada turkcellde fiyat ayni valla.
    Bak dolar yukselmeye basladi, fiyat daha dusmezse hic alamazsin
    Dedigin yerlerden telefon alınmaz

Apple telefon icin, Apple Store’den alinmaz diyorsun
    Seninle msjlasirken hep boyle garip enteresan cvplarin yuzunden gulup geciyorum :)))

Minik bir ornek, ben Turkcell’den arkadasim Apple Storeden telefon almistik. 3 yil dolmadan cesitli olagan sikintilardan belki degisiklik yaparlar diye Akasya Apple Store’den randevu aldik. Ikimizinkinide hemen sifiriyla degistirmislerdi sasirmistik.
    Daha sonra farkli bir internet sitesinden telefonu alan arka soledim, randevu aldik, degisim yapmadilar.
    Umarim anlamissindir

• sarıkanaryam kullanıcısına yanıt
    Apple ve Turkcell de XS MAX 12 bin iken, hepsiburada ve amazonda 8800 lere kadar düşüyor. Sizin bu yaşadığınız kafa neyin sonucudur? Elbette alınmaz arkadaş doğru söylüyor; Apple Store ve Turkcell gibi yerlerin her zaman en pahalısını sattığını idrak edemediniz mi?

aynı 24 ay TR garantili cihaz amazon ve hepsiburada da 8900 civarına bulunup, yine aynı şekilde XR 7300 iken bugün amazonda 5800 lirayı görmüş durumda.

valla ne yalan söyleyeyim; sizin mesajı okuyunca ben de güldüm

onu geçtim; bilmeyen insanlar olsak neyse de bu bölümdeki çoğu kişi sizlerden daha bilinçli olduğu için 12 bin liraya satılan cihazı 8 bin liraya alabiliyor; 7300 liraya satılan cihazı da yakında 5500 lere alabilecekler

Lütfen dalga geçiyorum deyin, yoksa bu kadar cahillik haddi aşar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-37F4B34B4 -- 9 Ocak 2019; 20:41:50 >
  • Diger arizali arkadas nerede derken geldi

Siz neyin kafasini yasiyorsunuz acaba???
    Bir fiyattir taktiniz kafayi gitti,
    Daha genis acidan bakmaya calissaniz keske, Turkiye’nin durumu, ekonomi, doviz kuru nedir biliyormusunuz??? Matematik bilirmisin? Mesela dolar bugun 5.20 lerden yine 5.50 lere cikti...
    Bunlardan sebep fiyat farklari var.

Gecen sen X 6099 tl ye piyadaya cikti. Ben Turkcell ile 5400 tl ye almistim. Yani en pahaliya degil en ucuza almistim ilk gunden.
    Bilmeden yorumu bosa sallamayin lutfen :)))

Amazon ve hepsiburadayi , apple store ve turkcell ile kiyasliyorsunuz ya tam komedi. Ornek verdim onuda okumamis yada okusanda anlamamissin.

Bir ariza durumunda dedigim yerlerden alirsan aninda degisim yapilirken, amazondan aldigini cope atabilirsin :))))

lol

herşey ortada
  • Merhabalar 7 plustan x'e geçtim ikinci telefonla da xr'a geçiyorum hepsiburadadan demo kırmızı...

x için hangi kılıfı tercih etmeliyim;

https://www.spigen.com.tr/urun/iphone-x-kilif-spigen-ultra-hybrid-red

https://www.spigen.com.tr/urun/iphone-xs-kilif-spigen-thin-fit-360

farklı önerilere de açığım...

bu kılıflarla bir full body jel kaplama kullanmak istiyorum. JB7'de çok kılıf lekesi vardı, tavsiyeniz var mı?

Araç içi şarj olarak ve kablo ve telefon tutucu olarak ne öneririrsiniz? tüm aksesuarları sıfırlayacağım telefonlar zarar görsün istemiyorum :D ekonomimi zorluyorlar artık uzun süre telefon değiştirmem

Sen kimsin nesin daha adımı bile bilmiyorken arızalı diyebilecek karakterde, hidayette birisisin arkadaşım? Yaşın kaç senin? Bu samimilik nereden geliyor; kendini ne sanıyorsun bunlara cevap ver de bilelim.

Böylelerine hiç taviz vermeyin beyler, eğer vermezseniz yüzsüzlükle üstüne çıkmaya çalışıyorlar. Haddini bildirin

cahille tartışmaya girilen birisinin haklı olmasına rağmen karşı tarafın haksız olarak görmesi halk arasında bilinir durumda zaten, bundan sonra sana cevap mı vereyim? Anlayabilirim diyorsan uzun uzun konuşur anlatırım sana burada
    Yok, ben Afganistanın zennhaar köyünde yaşıyorum. Şehir yaşamına çok uzağım:( bu işlerden çok uzağım dolayısıyla...

kafaya bakar mısın:D
  • Sen arizalisin o kadar iyi biliyorum ki..
    Ben kimi soyleyim.

2006 yilindan beri bu forumu kullanirim. Herseyden once hep saygi derim, ceza yemedim.

Bundan once bu baslikta, benim guzel sakin msjlarima saygisiz ve seviyesizce sen cevap verdin.Saygiya davet ettim anlamadin!! Seviyeni iyi biliyorum ona gore sana cevap verdim. Burada millete nasil cevap verdigin besbelli. Sana en az 3 msjimda sayfi ve seviye yazdim ama anlamadin.

Yasim 36, senin yasin kac??? Bana yasimi soracak samimiyetin varsa ve bana birsey izah etmek istiyorsan, ozelden msj atabilirsin. Hala burada insanlarin saygisiz cirkin msjlarinla vaktini alma...

iPhone 3GS den beri iPhone kullanıyorum

X serisi hariç bütün seriyi aldım

Suan 8 plus kullanıyorum

Hic hır zaman apple Storedan almadım telefon arada en az 1000 tl oynuyor

Söylediğin seyde acayip komik ve saçma

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-37F4B34B4

Apple ve Turkcell de XS MAX 12 bin iken, hepsiburada ve amazonda 8800 lere kadar düşüyor. Sizin bu yaşadığınız kafa neyin sonucudur? Elbette alınmaz arkadaş doğru söylüyor; Apple Store ve Turkcell gibi yerlerin her zaman en pahalısını sattığını idrak edemediniz mi?

aynı 24 ay TR garantili cihaz amazon ve hepsiburada da 8900 civarına bulunup, yine aynı şekilde XR 7300 iken bugün amazonda 5800 lirayı görmüş durumda.

valla ne yalan söyleyeyim; sizin mesajı okuyunca ben de güldüm

onu geçtim; bilmeyen insanlar olsak neyse de bu bölümdeki çoğu kişi sizlerden daha bilinçli olduğu için 12 bin liraya satılan cihazı 8 bin liraya alabiliyor; 7300 liraya satılan cihazı da yakında 5500 lere alabilecekler

Lütfen dalga geçiyorum deyin, yoksa bu kadar cahillik haddi aşar
    Ağır sacmalamis ya ciddiye alıp cevap verdim ama mesajı bir kere daha okudum 7 yasında çocuk yazmaz bu mesajı

Arkadasim istedigin yerden al.
    Zaten mumkunse tabiki pahalisini alma. Yurtdisindan al uygununu al.
    Beni cidden anlamiyormusun?? Sadece Turkcell veya Apple Store’den alinmaz, amazondan alinir demen yanlis diyorum. Sahsen amazondan almam guvenem. Bu kadar basit dedigim.
    Ben yurtdisindan da aldim, apple storedende, turkcelldende.
    Gecen sen X, 6100 tlye piyasaya cikti, ve alan herkes aldi, kur bu kadar yuksek degildi. Fiyatlar heryerde sabitti. Ve ben turkcellden 5400e aldim uyguna aldum... yani karli is yaptim.
    Bugun donem farkli, doviz surekli oynuyor bunu anlatmaya calisiyorum

Cevap vermeden geçemedim. Yanlış bilgi veriyorsunuz insanlara. Distribütör garantili veya Apple TR garantili (2 yıl Tr garantisinden bahsediyorum.) fark etmez cihazın değişimi gerekiyorsa apple zaten değişimi gerçekleştirir. Arkadaşınız ile ilgili verdiğiniz örnekte muhtemelen değişim gerektirmeyen başka bir arıza vardır o yüzden yapılmamıştır değişimi. Geçen sene hepsiburada üzerinden aldığım ip8 telefonum arkasındaki kasa açıklığı nedeniyle apple tarafından değiştirilmişti. Apple mağazasından veya online sitesinden almanın tek avantajı 14 gün içerisinde kullanıp sorgusuz sualsiz iade edebilmeniz. Bunu mesela Turkcell mağazasından veya alışveriş sitelerinden yaptığınız alışverişlerinizde yapamazsınız. Veya en azından cihazı etkinleştirmemiş olmanız gerekir iade için. Apple böyle bir şey aramıyor kendi mağazasından aldığınızda ancak değer mi böyle bir şeye bence değmez çünkü ciddi fiyat farkı var...

cevapladigin kisi haziran 2018te foruma uye olmus.
    2006 yilindan beri bu forumu kullanirim..
    Seviyene dikkat et lutfen. Yasim 7 degil 36. Ama siz benim yazdiklarimi anlayamiyacqk kadar cocuk yasta yada buyuk olsanizda olgunlukta degilsiniz anlasilan.

Apple iPhone XS / XS MAX [ANA KONU]

Beni su grupta tanımayan yok ya yıllardır buradayım

Bu ısın yasla bir ilgisi yok

• 
Sayfa: önceki 323324325326327
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.