Şimdi Ara

Apple iPhone XS / XS MAX [ANA KONU] (237. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.456
Cevap
128
Favori
1.101.656
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 235236237238239
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    8s plus tan memnunmusun hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 44 plaka

İyi sevindim :)

Alıntıları Göster
    Oh be dedim gerçekten Note 9'dan sonra :)
  • ß@R!$ ß kullanıcısına yanıt
    Tamamdır hocam eyvallah

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 44 plaka kullanıcısına yanıt
    S7 edge den önce 6 plus kullanıyordum hocam alışkınım yani. Benim için gayet yeterli ama imkan varsa tabi xs max daha iyi olacaktır. En azından değişik bir kullanımı var, farklı bir iOS deneyimi yaşatacaktır.

• soulmate kullanıcısına yanıt
    Bende de ayni sorun oldu ancak duzeldi sonra

• quote:

Orijinalden alıntı: ß@R!$

Oh be dedim gerçekten Note 9'dan sonra :)

Alıntıları Göster
    Kullanmıyorken note 9 dan iyi gibi gorunsede yoğun kullanımlarda her türlü note 9 pil konusunda geçer xs max i

• karizma6080 kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun iki hafta kullandım 8 Plus gayet iyi bir telefon ben çok memnun kalmıştım. Rahat 3-4 sene gidecek bir telefon. Ayrıca son Touch ID Li iphone olması da cabası. Xs max aldım. Şahsen Touch ID ti arıyorum .

• Şu video indirme programını yapamadım gitti arkadaş yaw

• Ben de, şu arama-konuşma sırasında yan düğmeye bastığımda görüşme sonlandırılmasın sadece ekran kararsın istiyorum android telefonlardaki gibi. en azından seçenek sunulsun istiyorum. Ama bulamadım. Sanırım bu özellik artık yok. Yanlışlıkla konuşurken elim değiyor ve kapanıyor görüşme. Çözümünü bilen varsa ve paylaşırsa sevinirim

• Cassation kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim sizin cihazda hayırlı olsun. Bazı alışkanlıklar kolay değişmiyor :) face id ye ısınamadım bir türlü android cihazımda da var ancak kullanmıyorum. Muhtemelen xs serisi almış olsamda kullanmayacaktım.
    Android cihazımda var derken yüz tanıma yani yanlış anlaşılmasın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karizma6080 -- 8 Aralık 2018; 0:47:52 >
  • Aynen hocam 👍

• Arkadaşlar ben de xs kervanına katıldım sonunda alabildim cihazı , spigen kılıfı da taktım yarın da zorlu da ekran koruyucu taktık mı oldu bu iş :) herkesin iyi günlerde kullanmasını temenni ederim iyi geceler

• Basit hocam.https://youtu.be/PDkr0YfiKsQ buyrun bu video size yardımcı olacaktır. Açıklama kısmından en yeni olan kestirmeyi indirin, üzerinde yeni diye yazmış zaten. Video'daki komutları da uygulayıp istediğiniz sosyal medya uygulamasından videoları indirebilirsiniz. Ben denedim stabil çalışıyor.

• arkadaslar genel bır soru olacak belkı de kulaklıkta orta tusa basınca muzık calmasını engellemenın bır yolu var mı

konusurken tlf nu kapatıyorum fazladan basınca muzık calamaya baslıyor

bluethooth ta da durum aynı ne yapabılırım

nasıl kapatılır
  • Arkadaşlar bu son jenerasyon kablosuz şarj özelliği olan telefonlar iwatch şarjıyla şarj oluyorlarmı acaba??
  • quote:

Orijinalden alıntı: maho2306

Kullanmıyorken note 9 dan iyi gibi gorunsede yoğun kullanımlarda her türlü note 9 pil konusunda geçer xs max i

Alıntıları Göster
    Sürekli ekranı açık bırakırsanız belki geçebilir, kullanmıyorken diye bir şey yok. Ama günlük bir kullanıcı olarak Note 9 asla ama asla iyi bir cihaz değil pil konusunda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ß@R!$ -- 8 Aralık 2018; 11:28:14 >
  • 12.1.1 ile bildirimler konusunda sıkıntı yaşayan var mı? bende bildirimler çoğu zaman gelmiyor. mesela whats app açınca bildirimler düşmeye başlıyor. sadece whats app da değil tüm uygulamalarda böyle. mail konusunda da sıkıntı var. yenileyince mail alınamıyor internet bağlantısı yok hatası veriyor. halbuki internet var. iPhone XS kullanıyorum.
  • X'den XS Max'e geçen varmı arkadaşlar ?
  • 
Sayfa: önceki 235236237238239
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.