Şimdi Ara

Apple iPhone X [ANA KONU] (751. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
15.231
Cevap
141
Favori
835.029
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
85. Sırada  bugün en iyi #31
Sayfa: önceki 749750751752753
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben de 2019dan beri kullanmaktayım henüz maşallah hiçbir problem ile karşılaşmadım. Ön arka kırılmaz cam takılı + Apple lansman kılıf ile kullanıyorum henüz hiçbir yerinde ufak bir çizik bile yok. Sadece batarya 79a indi onu değiştirip bir süre daha devam edeceğim X’e. 256 GB yurtdışı eski usül pasaport kayıtlı cihazım. ☺️

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lyons. kullanıcısına yanıt

hocam benimde durum aynı. kırılmaz cam + zırh gibi spigen kılıf. ama pil %75 gösteriyor. günde 2 şarj anca kurtarıyor. böyle bir şey düşünüyorum. malum fiyatlardan dolayı orijinal hayal oldu.

https://www.deji.com.tr/
    Mucize Batarya Deji | iPhone X Batarya 3310mAh
    https://www.deji.com.tr/iphone-x-mucize-batarya-deji-3310mah
  • phoenix_88 kullanıcısına yanıt

Ben de 7-8 aydır arada yaşıyorum bu sorunu, güncellemelerle düzelmedi.

• grkm_evo kullanıcısına yanıt
    Sen yine de imkanın el verdikçe orijinal halletmeye çalış. Arkadaşım bu tarz hesaplı olsun derken FaceID bozmuşlar sonra onunla uğraştı, düzelmedi vs vs
    Ucuza kaçarken daha masraflı çıkmamak lazım.
    Yine de şans işi tabii

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Sizin cihazlarda artık deli gibi ısınıyor mu?

Benim x özellikle instagram da keşfet de gezerken vb elle tutulmayacak dereceye geliyor.

pil orijinal değiştirdim %89 da

• Instagramda isinmaya denk gelmedim ama diablo immortal oynarken isiniyor.

• Biliyorsunuz ki 8 Plus ve X aynı dönemde çıktı. Sizce bu iki cihaz iOS 17 alır mı ?

• Telefonum(iPX 64GB) suya düştü, FaceID'si çalışmıyordu ve batarya %75 idi. Anakart(1,3k) ve ekran(2,5k) değişimi için 3,8k fiyat verdiler. Bir de üstüne batarya değişimi... Neredeyse ikinci el telefon parası sıkıştı. Yaptırdıktan sonra kaça satabileceğim de meçhul.

Bu cihazdan randıman alabilir miyim sizce zaten iOS 16 yüksek ihtimal son güncellemesi bir de bu kadar para bayıp 1 sene güncel kullanabilmek saçma olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esmerbuyucu -- 23 Temmuz 2022; 13:59:26 >
  • Awsful kullanıcısına yanıt
    Bendede aynı fena ısınıyor inş havalardandır😕

• esmerbuyucu kullanıcısına yanıt
    apple servisi mi bu fiyatı çıkardı

• ramo34 kullanıcısına yanıt

Üçüncü parti bir servis çıkardı. Apple sadece ekrana bu parayı istiyor.

• Arkadaşlar merhaba. İPhone X telefonda yeşil çizgi sorunu çıktığı için ekranı değişeceğim ancak kafama takılan bişey var.

Normalde Apple orijinal ekranı sadece kendi satıyor , dışarı bu ürünü vermiyor.
    Ancak tanınmış ve birçok servis 2-2.5 a sıfır orijinal ekran takabilecekleni, ürünleri toptancıdan aldıklarını vb söylüyorlar .

Sizce bu ekranlar orijinal mi yoksa başka bir durum mu var?

Bilen arkadaşlar veya bu şekilde ekran değiştirmiş arkadaşlar yorum yaparsa çok sevinirim.

İyi günler...

• elano68 kullanıcısına yanıt

Ben de öyle taktıracağım. True Tone varsa orijinaldir diye biliyorum.

Yan sanayilere de Truotone aktarımı yapılabiliyor hocam .

• Para sıkıntı değilse Apple'dan başkasına güvenilmez o zaman. Düşük fiyatlara iPhone X için LCD ekranlar bile var. Spor arabaya tüp taktırmak gibi  

Apple'da fiyat 5.100 TL hocam işte:D

• elano68 kullanıcısına yanıt

Ana ne kadar pahalıymış. Her ne kadar ekranı kaliteli olsa da 5 senelik cihaz için bu yatırıma değmez diye düşünüyorum. OLED ekranlar zaten pahalıydı bir de üstüne ekonomik şartlar eklenince iPhone X kullananlardan başlayarak çok etkilenecek OLED iPhone kullanıcıları.

• merhaba şöyle bir problem var , video izlerken veya insgramda hikayelere bakarken sesi yarıdan fazla açınca ses cızırtılı gibi yada tiz lerde cızırtı yapıyor gibi hoparlerimi patlaktır ? bazı yerlerde de hoparlör yerine temizletince düzelir yorumları var , ama telefon çalarken çalma sesinde bir sorun yok , cihazda detaylı ses ayarı menüsü var mı tiz için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi simsek59 -- 30 Temmuz 2022; 11:27:8 >
  • Son yazılımdan sonra cihaz baya bi ısınıyor sıkıntı

• grkm_evo kullanıcısına yanıt

merhaba, siz bu pili aldınız mı ? bu pilden alıp kullanan var mı nasıldır

• 
Sayfa: önceki 749750751752753
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.