Şimdi Ara

Apple iPhone X [ANA KONU] (59. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
15.231
Cevap
141
Favori
835.070
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sarı ekran gibi bir dert tasa olmaycak bu telefonda anlaşıldı. Bu güzel bir gelişme en azından şu iki tane ekran üreticisi ile çalışma rezilliği son bulmuş bu modelde sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LuxAeternaFB -- 21 Kasım 2017; 1:47:27 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • LuxAeternaFB kullanıcısına yanıt
    Tek tedarikçi samsung....

• römercan kullanıcısına yanıt
    Benimde ayni sekilde bugun kuzenime ulasti. Aralik 15 de gelecekler. Bayada var daha ama yapacak bir sey yok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • FthK. kullanıcısına yanıt
    En iyisi. Piyasada ki bütün iPhone 7’lerin ekran tonu birbirinden farklı gerekçe olarak iki ayrı ekran üreticisi ile çalışılması gösteriliyor yahu çalıştığın iki farklı üreticiye de bu ekranların bir standartı olmalı demiyor musun sen Apple’ın benim gözümde çuvalladığı tek konudur bu ama neyse ki geride kalmış bu mesele X ile.

• berkans kullanıcısına yanıt
    Aslında bilerek geç sipariş vermiştim 11-18 aralıktı teslim tarihi ama baya erken yolladılar. Bir de çinden amerikaya gitti kargo 15inde verdiler o gün başlamış garantisi eğer benim istediğim tarihte gelseydi garantisinin 1 ayı boşuna gitmeyecekti.

• bende 11.11 de n11 den gsm dünyasında 555 çek ve 75 tl bonusla 5469 tl ye aldım cuma günü kargoya vereceklerde acaba şansıma hangi renk gelecek çok merak ediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark Reaver -- 21 Kasım 2017; 4:58:1 >
  • XanthiN kullanıcısına yanıt
    ya bu alisma ile ilgili bisey yanyana koyunca sarimtrak geliyor ama true tone u kullanip alisinca bu sefer diger ekran mavi geliyor, true tone bakmak bariz sekilde daha rahat gozler icin ben sevdim acikcasi , ip7 icin bilemicem bi gidip konusun apple store la.

• LuxAeternaFB kullanıcısına yanıt
    En azından true tone’u kapatınca sarı ekran kullanma zorunluluğu ortadan kalkmış oluyor. ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: 1BaDBoY1

Peşin olarak alıcaksanız platinum olmaya gerek yok dıye bılıyorum forumda alanlar vardı musterı hızmetlerını arayın gene sorun.

Peşin alacaksaniz Turkcell'li olmanıza da gerek yok. Ben plat değilim ama hesabım uygulaması üzerinden ( kendi hesabım üzerinden ) bir başkası adına sipariş verdim telefonu.

Bu arada bir sorum olacak. United states ( san Francisco) den yurt dışına sevki gerçekleşen (20.11.2017) kargo ne zaman ülkeye ulaşır , bilgisi olan var mı ?

• TaKo kullanıcısına yanıt
    Tax free iade alırken ürünü kontrol ederlerse kutunun açıldığı farkedilirse sıkıntı olabilir dediler o yüzden açmadım henüz.Bugün dönüyorum artık İstanbul da açacağım

• neoorog kullanıcısına yanıt
    Keşke tüm Vergi matrahını iade alabilseydik ozaman çok güzel olurdu ama aradaki yaklaşık 60 € fark Global Blue isimli aracı kuruluşa gidiyor sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ßlaCKFOX -- 21 Kasım 2017; 7:57:24 >
  • berkans kullanıcısına yanıt
    Zammın eli kulağında MB'nın tutmayan tahminlerine göre bile kur 3 ay sonra 4.14 olacak
    Apple iPhone X [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ßlaCKFOX -- 21 Kasım 2017; 8:29:12 >
  • Beyler acil cevap istiyorum cihazi bugun mu veriyorlar. 2-3 hafta sonrami ??

Apple iPhone X [ANA KONU]

• anlaşılan o ki zam ne ocak ne de yılbaşını bekleyecek en geç aralık başlangıcı mevcut kuru fiyatlara yansıtacak gibiler. Hele yılbaşından sonra yeni yıl zammı ile fiyatlar galiba 300-500TL artar.
  • Turkcell anket mesajı gönderip neden x alamadığımı sormuş, kredi yetmemesi, taksitlerin çokluğu, pahalı olması vs

205 lira taksit makul ama 48 ay gözümü korkutuyor, inanılmaz uzun bir süre, gerçi nakit yoksa tek satın alma yoluda bu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • tam black friday günü çıkıyor. indirime girermi acaba
  • Rwenzori kullanıcısına yanıt
    En azindan ilgilenip bisey yapmislar. Biz telekoma gidioruz herkes bi haber.Bi de iphone 10 dedim diye akli sira alaya alio beni avel

• aldım vatandan 24 ü kargo diyor çıktığı gün. çok inanmadım ama bakalım
  • Vay be yatırımlık telefon.Param olsa yine almazdım sanırım 😂 .Sırf bu ülkeye fazladan para vermemek için.İphone 11 için fiyat tahminim 7000 tl.Editlersiniz o gün geldiğinde.Alıp kullananlar kazasız belasız günlerde kullansın.Hayırlı haberler alsınlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • römercan kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun allah kavuştursun
    Türkiye bankalarından birinin kredi kartıyla mı ödemeyi yaptınız?

ben yıllar önce iphone 4s almak istediğimde Kanada apple store web sitesinde, yalnızca Kanada ve Amerika kredi kartları ile alış veriş yapabilirsiniz diye uyarı vermişti.
  • 
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.