Şimdi Ara

Apple iPhone X [ANA KONU]

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
13.756
Cevap
176
Favori
710.881
Tıklama
Giriş
    49 Mesaj

Evet beyaz ama çok çabuk çiziliyor bilginiz olsun. Bende çok beğenmiştim. Ama siyah aldım. Burada da çok konuşuldu bu konu.

Siyah da yok bu sorun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    kahtalı_mıçı kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hadi hayırlı olsun :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Elfelaith kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: realmy

Evet beyaz ama çok çabuk çiziliyor bilginiz olsun. Bende çok beğenmiştim. Ama siyah aldım. Burada da çok konuşuldu bu konu.

Siyah da yok bu sorun.

Beyaz çiziliyorsa bende siyah alıyorum. Teşekkürler

Bugün Spotify dan müzik dinlerken sol alt hoparlörden ses gelmediğini farkettim.

Sonrasında YouTube açtım sonuç yine aynı.

Sizde de böyle bir sorun mevcut mudur?

hocam asil siyah ta cizilir ya hatta cizildi mi daha cok belli olur cizilmeyen telefon yok bunu unutmayin . Beyaz renkte cizilse bile yuksek isikta dikkatli bkinca gorulir. Ayrica beyaz parmak izi birakmiyor arkada . Benim note 8 telefonum siyahti arkasi les gibi parmak iziyle doluydu.

Tabi karar sizin keyfinize gore alın.

|
    |

Orijinalden alıntı: Serdem1903

Merhabalar arkadaşlar,

Bugün Spotify dan müzik dinlerken sol alt hoparlörden ses gelmediğini farkettim.

Sonrasında YouTube açtım sonuç yine aynı.

Sizde de böyle bir sorun mevcut mudur?

Daha once kinusuldu bu konu sol alttaki hoparlör degil mikrafon . Yanlis biliyorsam ozur dilerim

|
    |

Dostum ister inan ister inanma ben elinden telefon düşürmeyen tiplerden değilim. Standart kullanıcıyım. Şarz rahat 1,5 günü çıkarıyor. Bataryanın sağlığı için şarz %20 ye düştümü takarım %85 lerde de çıkarırım ve haftada 1 %100 tam şarj yaparım . %2-3 kadar kullansam 2 günü çıkarırım

|
    |
    cehili kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Halen Gelemedi Adam Akıllı Sürüm. Olur Olmadık Yavaşlıyor, Takılıyor Cihaz. Günde En Az İki Kere Kapat Aç Yapmaya Devam Ediyorum :(

|
    |

Orijinalden alıntı: ysertac

hocam asil siyah ta cizilir ya hatta cizildi mi daha cok belli olur cizilmeyen telefon yok bunu unutmayin . Beyaz renkte cizilse bile yuksek isikta dikkatli bkinca gorulir. Ayrica beyaz parmak izi birakmiyor arkada . Benim note 8 telefonum siyahti arkasi les gibi parmak iziyle doluydu.

Bende beyazı ve siyahı var siyahı abimin daha doğrusu 1 ay oldu telefonlarda çizik filan yok kesinlikle kullanmayla alakalı bence.Sonuçta anahtarın olduğu cebe atarsanız çizilir tabiki.
    |
    |

Orijinalden alıntı: freedom77

Hadi hayırlı olsun :)

Teşekkür ederim hocam
    |
    |

Tamam işte %85 de çıkardığın İçin kullanım süresi sıfırlama yapmıyor. Kullanım süresi sıfırlaması için %99 olması lazım. Yoksa %100 den cihazı şarj dan çıkarıp %20 inen bi cihaz bi daha şarja takılmadan bu kullanım ve bekleme süresini vermesi imkansız. 1-5-2 gün gider ama bu kullanım ve bekleme süresi olmaz.

|
    |
    iron4233 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: iron4233

Dostum ister inan ister inanma ben elinden telefon düşürmeyen tiplerden değilim. Standart kullanıcıyım. Şarz rahat 1,5 günü çıkarıyor. Bataryanın sağlığı için şarz %20 ye düştümü takarım %85 lerde de çıkarırım ve haftada 1 %100 tam şarj yaparım . %2-3 kadar kullansam 2 günü çıkarırım

https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/130806412
    |
    |
    abd den 4000 tl ye getirtebilir miyim bir gidene. teşekkürler
    |
    |

Orijinalden alıntı: ysertac

tercihimi siyah renkten yana kullandım ve cihazı aldım. şuan güncelleme ve kurulum işlerini yapıyorum. teşekürler

Orijinalden alıntı: Batu

Selamlar,

Önerebileceğiniz uygun fiyatlı ve güvenilir kablosuz şarj ünitesi var mı? Geceleri yatarken komidinin üstüne telefonumu bırakmak için kullanacağım. Ekstra hızlı şarj etmesine gerek yok, sadece sağlam ve uygun fiyatlı olması benim için yeterli.

Ugreen alabilirsin. Benimki 3 gun oldu geleli. Sorunsuz ve oldukça güzel. Siparisten sonra kilifi cikarip sarj etmek zor olur diye dusunuyordum ama kilifi cikarmadan sarj ediyor.

hadi hayirli olsun

|
    |
    Beyler bir sorum olacak, son güncellemeden sonra telefona bir hal oldu. Arama yaptıktan sonra ekran kararıyor, görüşme bitene kadar veya karşı taraf çağrıyı iptal edene kadar o şekilde kalıyor. Sebebini bilen var mı?

Orijinalden alıntı: goldenstar

Beyler bir sorum olacak, son güncellemeden sonra telefona bir hal oldu. Arama yaptıktan sonra ekran kararıyor, görüşme bitene kadar veya karşı taraf çağrıyı iptal edene kadar o şekilde kalıyor. Sebebini bilen var mı?

Kılıftan olmasın, çıkarıp dene. Ekran camı taktıysan tam ekran olanlardan olabilir.

Şu şekilde rest at belki çözülür
    iPhone X, iPhone 8 veya iPhone 8 Plus'ta: Sesi Aç düğmesine basıp hemen bırakın. Sesi Kıs düğmesine basıp hızlıca bırakın. Ardından, Apple logosunu görene kadar Yan düğmeyi basılı tutun.

Aynen hocam ben de bi gecikme hissediyorum, kulağımdan çektikten sonra bi ekranın gelmesi için delay oluyor eskiye nazaran.
    |
    |
    goldenstar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

iPhone XS Max / 256 GB Gold
  • Yarbay
    3861 Mesaj
    I love Iphone X

Birkaç çektiğim foto:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ewarrr -- 14 Ocak 2018; 7:35:00 >
    |
    |
    AMD Ryzen 7 2700X 4.3Ghz İŞLEMCİ //AMD RGB WRİTH CPU COOLER//GIGABYTE AORUS X470 ULTRA ANAKART//(2*8GB) 16GB CORSAIR VENGEANGE DUAL DDR4 3000 Mhz RAM//11GB ZOTAC RTX 2080Ti TWIN FORCE EKRAN KARTI //LOGITECH Z906 5.1 THX DTS THEATER//SHARKOON 750WATT Series 80+ Bronze PSU//SANDISK ULTRA-II 480GB SATAIII 2.5" SSD// 500GB SEAGATE SATAII HDD//LOGITECH G502 RGB OPTIC GAMING MOUSE//MICROSOFT WIFI Gaming Mouse//FRISBY GAMEMAX FULL ALUMINYUM KASA//XBOX ONE WIRELESS CONTROLLER //SAMSUNG 65'' 65Q7C Series 4K QLED CURVED TV

Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
192.168.1.1
emek server
canlı radyo dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,996
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.