Şimdi Ara

Apple iPhone X [ANA KONU] (275. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
15.228
Cevap
141
Favori
834.994
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 273274275276277
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: teknocuk

quote:

Orijinalden alıntı: QapriCe

quote:

quote:

Arkadaşlar merhaba size 3 tane sorum olacak.

1. Kamerayı açtığımızda video kaydı yaparken ön ve arka kamera arasında geçiş yapamıyor muyuz?

2. Hızlı çekim video kaydettiğimizde cektiğimiz video çok aşıır derecede hızlı oluyor, yavaşlatma gibi bi ayar vs yok mu?

3. Whatsapp da ya da normal sms de mesaj yazarken emoji sekmesini açtığımızda en alttaki satırı göremiyoruz. Bunun bir çözümü var mı?

Arkadaşlar yok öu bu sorunları yaşayanlar ya da her hangi bi çözümü olanlar

1. Bu nasıl bir istek anlamadım. 360° çekim gibi birşey yok. Anında ön kamerayı açmasını beklemektense telefonu ters çevirin.

2. Yavaş videolar için ağır çekim modu biraz daha hızlı olması için normal video çekim modlarını kullanınız.

3. Whatsapp ve imesajda yatay ve dikey modlarda böyle bir sorun mevcut değil. Notcho tarzı çentik gizleme programı kullanıyorsanız böyle bir sorun ortaya çıkmış olabilir.

Kardeşim mesajı okudun mu sen çok merak ettim? Yoksa yazmak için mi yazdın?

Kızdırmak için yazdım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Buhar Abi kullanıcısına yanıt
    11.2.5 sürümünü bekliyorum. Çıktığında temiz kurulum yapacağım.
  • Meltoriel M kullanıcısına yanıt
    Beta si cikmis ama yuklenir mi henuz bilemem

• Cemented kullanıcısına yanıt
    Yeni nesil piller ve şarj aletleri zaten otomatik olarak şarjı kesiyor.

Eskidendi o muhabbetler.

3 sene iPhone 6 plus kullandım, sürekli yatmadan önce şarja takar sabah alırdım.

Hiç bir sorun ve sıkıntı yaşamadım, pil ömründe 3 senede ne kadar azalırsa o kadar azaldı

• Telefonun alt kısmındaki sol hoparlörden ses gelmiyor bende. Ya da çok az geliyor ayırt edemiyorum. Sizde de öyle mi acaba bi kontrol edebilir misiniz?

• https://www.telefonkilifi.net/telefon-aksesuarlari/ekran-koruyucu/full-body/soffany-iphone-x-full-body-komple-koruma-nano-film-360-derece-kilif/

Arkadaşlar şu linkte ki ürünü önerir misiniz fiyatıda çok uygun

• All Men Must Die kullanıcısına yanıt
    sol kısımda mikrofon, sağ kısımda hoparlör var
  • bayfeynman B kullanıcısına yanıt
    Aa öyle olduğunu bilmiyordum hocam. Teşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: SuperBlack

https://www.telefonkilifi.net/telefon-aksesuarlari/ekran-koruyucu/full-body/soffany-iphone-x-full-body-komple-koruma-nano-film-360-derece-kilif/

Bu tür ürünler tam kaplar ama tam koruma sağlamaz neticede jelatin tarzı ürünler.Piyasada 5d 9h kırılmaz camlar mevcut ön koruma için.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• SuperBlack S kullanıcısına yanıt
    Ben iki ayrı full body aldım hepsinde de iç tarafta beyaz noktalar kaldı hava kabarcığı değil leke gibi duruyor aldıklarım bu ürün değildi fakat bu ürünün de çok farklı olacağını düşünmüyorum. Karar sizin

• quote:

Orijinalden alıntı: zogg

quote:

Orijinalden alıntı: SuperBlack

https://www.telefonkilifi.net/telefon-aksesuarlari/ekran-koruyucu/full-body/soffany-iphone-x-full-body-komple-koruma-nano-film-360-derece-kilif/

Bu tür ürünler tam kaplar ama tam koruma sağlamaz neticede jelatin tarzı ürünler.Piyasada 5d 9h kırılmaz camlar mevcut ön koruma için.

Peki metal kısmı kaplıyor mu en çok oralarda çizik oluyor

• Merhaba arkadaşlar, çıktığı günden beri kullanıyorun. Son zamanlarda bazen çağrıyı cevapladığımda karşı tarafın sesi hiçbir şekilde gelmemeye başladı. Telefona format atıp sıfırlamama rağmen yine yapmaya başladı. Telefonu kapatıp açınca düzeliyor.
    Böyle sorunla karşılaşan veya önerisi olan olur mu?
  • XYAĞMUR kullanıcısına yanıt
    Merhaba ; maalesef garip garip sorunlar var. Bendede arama ekranı gelmiyor. Dediğiniz gibi ses gelmeme olayı da başladı. Ama anlamadıgım aynı yazılım neden herkes de farklı hatalar veriyor. Ben buradan her telefonun farklı donanımı ile ilgili birşey oldugunu düşünmeye başladım. Aynı parçalar ile bir kısmımızda olan sorunlar büyük çoğunlukta yok.
  • realmy R kullanıcısına yanıt
    Haklısın. Ekran gelmeme sorunu da bir kez oldu, sonrasında hiç olmadı. İki durumda can sıkıcı. Az önce Apple destekle görüşüp tanılıma bilgileri telefondan uzak bağlantı ile çektiler. Ama bir sorun göremediler. Servise randevu alıp getirmemi önerdiler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: XYAĞMUR

Haklısın. Ekran gelmeme sorunu da bir kez oldu, sonrasında hiç olmadı. İki durumda can sıkıcı. Az önce Apple destekle görüşüp tanılıma bilgileri telefondan uzak bağlantı ile çektiler. Ama bir sorun göremediler. Servise randevu alıp getirmemi önerdiler.

ekran gelmeme değil ama bağlantı kesildiğinde falan system hata: arama hatası diye ekranda yazı çıkıyor. Onu yakalayıp sunabilirsiniz.
  • realmy R kullanıcısına yanıt
    Servise götürdüm, ürün kusurlu, değişim olacak dediler. Aldığınız yere şimdi götürün değiştirsinler dediler. Artık yarına kaldı...
  • Arkadaşlar, haritayı açtığım zaman bazen konumu tam doğru bulmuyor.

Wifi ile değilde hücresel veride yapıyor bunu.

Gps’de mi sorun var yoksa, şebekedenmi kaynaklı acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: samuil_ibo

arkadaşlar iphone x da telefon görüşmesi yapılırken uygulamaları kapatamıyorum
    ekranı açıp kapayınca düzeliyor ama sonradan tekrar aynı sorunla karşılaşıyorum böyle bir sorun yaşayan var mı daha önce

arkadaşlar aynı sorunu yaşayan olmadı mı
  • Arkadaşlar çevrenizde iPhone X siyah deri kılıfı(orjinal olanından) satan varsa uygun fiyata almak isterim. Haberiniz olsun, belki satan olur. Şimdi gidip 220 TL veremem bir kılıf için çok pahalı o yüzden ikimizin de anlaşabileceği bir tutara olursa sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Giansello -- 11 Ocak 2018; 23:24:25 >
  • Giansello G kullanıcısına yanıt
    Yarkın kardeşim. Önceden haber etseydin sana hediye ederdim. ;) Telefonu sattığım arkadaşa verdim X almayacağım için.

• 
Sayfa: önceki 273274275276277
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.