Şimdi Ara

Apple iPhone SE (1. nesil) [ANA KONU] (390. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.566
Cevap
113
Favori
490.989
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 388389390391392
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Açıkçası telefonlara zam gelmeden 850 tl ye iyi olur diye düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: iustumExtract

Açıkçası telefonlara zam gelmeden 850 tl ye iyi olur diye düşünüyorum.
    Bence de hocam zam gelecek yakında:)aldığım 3000 notebook 4000 oldu.Rengi sevdiysen sorun yok👍pembe de güzel sırıtmıyor.Bu arada istediğin zaman kasa rengini alıp taktırabilirsin.:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kyaman06 -- 28 Mayıs 2018; 19:45:19 >
  • kyaman06 kullanıcısına yanıt
    Kılıfla kullanicam zaten. Tek endişem telefonun garantisi 2 hafta önce bitmiş. Bundan sonra bir arıza çıkar mı ? Çıkar ise pahalıya patlar mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: iustumExtract

Kılıfla kullanicam zaten. Tek endişem telefonun garantisi 2 hafta önce bitmiş. Bundan sonra bir arıza çıkar mı ? Çıkar ise pahalıya patlar mı ?
    İnşallah çıkmaz.Kılıfa gerek yok güzel renk bende de gold var kılıf falan sevmem.Anahtarlıklar kenarları soydu ama olsun:/Bu zamana kadar sorun çıkmadıysa sanmıyorum bir şey çıkacağını.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kyaman06 -- 28 Mayıs 2018; 19:50:23 >
  • kyaman06 kullanıcısına yanıt
    Yok hocam ben de korumak için takacağım çok düşürüyorum da

• arkadaslar son kararimi siz degerli uyelerle birlikte verecegim. iphone se 64gb pasaport kayitli cihaz buldum. fiyat 950 tl kutusu felan yok sadece sarj makinesi var. 950 ye alinirmi sizce? kasasi temiz durumda kötü değil. satarken zarar edermiyim? bence iphone 6 parasina cok mantikli duruyor gibi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-60C9D430E

arkadaslar son kararimi siz degerli uyelerle birlikte verecegim. iphone se 64gb pasaport kayitli cihaz buldum. fiyat 950 tl kutusu felan yok sadece sarj makinesi var. 950 ye alinirmi sizce? kasasi temiz durumda kötü değil. satarken zarar edermiyim? bence iphone 6 parasina cok mantikli duruyor gibi
    Donanımsal bir sorun olmadığına emin ol ve hafıza olarak 64gb iyidir.Küçük ekran seviyorsan al bulabilirsen temiz 6s öneririm.İphone 6 artık alınmaz.Ben de 7 düşünüyorum bakalım :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: kyaman06

Donanımsal bir sorun olmadığına emin ol ve hafıza olarak 64gb iyidir.Küçük ekran seviyorsan al bulabilirsen temiz 6s öneririm.İphone 6 artık alınmaz.Ben de 7 düşünüyorum bakalım :))

Alıntıları Göster
    hocam bende tanidiklara danistimda, onlar da 7 bakmami soyledi. simdi iyice karisti kafam sanirim biraz daha dusunecegim.

• Arkadaşlar ios 11.4 sürümüne güncelleyen var mı acaba? Varsa hız ve pil durumunda bir değişiklik var mı?

• ambitious_man A kullanıcısına yanıt
    Güncelledim ben hız konusunda aynı yani zaten hızlı daha hızlı olması beklenemez pili ise 1-2 güne yazarım.wifi den yükledim. Bu arada 11.3 e ilk geçtiğimde pil sağlığı 99 du şuan 92 de. Bazıları 11.4 ile pil sağlığı arttı yazmış bende böyle birşey olmadı :(. 10 aylık cihaz %8 kayıp normal mi bilemedim

• lucky s L kullanıcısına yanıt
    Bende yüklemeyi düşünüyordum fakat kararsız kaldım.ama güncelleme boyutu büyük herhangi bir fark var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • a.elibol A kullanıcısına yanıt
    Fark yok yükle gitsin 11.3.1 den daha kötü olacak değil ya son sürümde kal daha iyi

• lucky s L kullanıcısına yanıt
    Akşam yüklerim hocam bazıları da pil sağlık durumu yüzdesi yükseldi yazmış

• quote:

Orijinalden alıntı: lucky s

Güncelledim ben hız konusunda aynı yani zaten hızlı daha hızlı olması beklenemez pili ise 1-2 güne yazarım.wifi den yükledim. Bu arada 11.3 e ilk geçtiğimde pil sağlığı 99 du şuan 92 de. Bazıları 11.4 ile pil sağlığı arttı yazmış bende böyle birşey olmadı :(. 10 aylık cihaz %8 kayıp normal mi bilemedim
    teşekkürler hocam. Pil sağlığı fena değil. benim telefonum 1 yıllık şu an pil sağlığı %89. Umarım güncellediğimde düşüş olmaz

• Yükledim güncellemeyi %99 olan pil sağlığı %100 oldu

• KoşanBalık kullanıcısına yanıt
    bugün servis formuna baktım yenisi ile değişecekmiş hatta yeni telin imei nosu bile girilmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Huseyiny2099 -- 30 Mayıs 2018; 19:0:49 >
  • a.elibol A kullanıcısına yanıt
    :) bende aynı kaldı. Pil süresini 1-2 gün sonra yazarsan sevinirim ben güncellemeyi %65 te yapmıştım daha gözlemleme şansım olmadı şuabda %100 de yazarım yarın

• Hayırlı olsun, hangi servise vermiştiniz acaba? Ben teleservise vermiştim ekran panelini değiştirdiler geri verdiler. Her servis farklı bir iş yapıyor galiba. Arkadaşlara fikir olur en azından

• quote:

Orijinalden alıntı: KoşanBalık

Hayırlı olsun, hangi servise vermiştiniz acaba? Ben teleservise vermiştim ekran panelini değiştirdiler geri verdiler. Her servis farklı bir iş yapıyor galiba. Arkadaşlara fikir olur en azından
    gürgençlere verdim ama senin telefonda sanırım sadece ekran sararması vardı benim telefonda baya kusur bulundu

• ambitious_man A kullanıcısına yanıt
    pil ömrü 99 iken 100 e geri çıktı. 100-99 test amaçlı kullanımda 11.3 te 27 dk iken aynı şartlarda 30 dk

• 
Sayfa: önceki 388389390391392
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.