Şimdi Ara

Apple iPhone SE (1. nesil) [ANA KONU] (384. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.566
Cevap
113
Favori
491.002
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 382383384385386
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Satıyor musun usta, geçmişi tam okuyamadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: manilafortuna

Satıyor musun usta, geçmişi tam okuyamadım
    Garantisinin bitmesine çok var hocam değişim oldu simdi satmam.Telefoncular ölü fiyarına alıyorlar 2000 aldığım cihazı.

• kyaman06 kullanıcısına yanıt
    Cihazınızın sorunu neydide değişim verildi

• lucky s L kullanıcısına yanıt
    Pil değişimi bu sene için 139₺, 2019 1 ocakta tekrar 379₺ olacak. Batarya değişecek olan varsa kasım ayından sonra servise gitmeli bence

Apple garip politikaları işte.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: M.gomez32

Cihazınızın sorunu neydide değişim verildi
    2 kez değişim aldı .Anakart sorunu dokunmatik entegresi.Ekran sifresi olmazsa ilk başta algılamıyor.

• KoşanBalık kullanıcısına yanıt
    Benim pil ölene kadar tekrar bir indirim olur diye düşünüyorum :)

• lucky s L kullanıcısına yanıt
    Bende öyle düşünüyorum aslında, haa olmadı alır piyasadan bilindik bir markanın bataryasını tornavida ile giriş kendimiz değiştiririz hiç sıkıntı değil :)

• quote:

Orijinalden alıntı: KoşanBalık

Bende öyle düşünüyorum aslında, haa olmadı alır piyasadan bilindik bir markanın bataryasını tornavida ile giriş kendimiz değiştiririz hiç sıkıntı değil :)
    orjinal kullan hocam arkadas taktırmıs sabah uyanmıs telefon yastık altında sismis durumdaymıs:))patlar falan dikkat edin

• quote:

Orijinalden alıntı: kyaman06

orjinal kullan hocam arkadas taktırmıs sabah uyanmıs telefon yastık altında sismis durumdaymıs:))patlar falan dikkat edin

Alıntıları Göster
    Yastık altına telefon koyulmaz zaten. Telefonların içindeki işlemci bilgisayarlardaki ile kapışıyor. Isınıyor tabi. Yastığın altında hava almadığı için daha fazla ısınıp patlama riski var. Ek olarak gece boyu direk kafaya radyasyon yemek var.
  • kyaman06 kullanıcısına yanıt
    Bilmediğim güvenmediğim marka telefona takmam hocam, daha önce 5s samsung s2 s3 gibi cihazlara güvendiğim markaların ürünlerini taktım sorun yaşamadım çok şükür.

Birde diğer arkadaşta belirtmiş yastık altında aşırı ısınladan şişme yapmış olabilir arkadaşınızın bataryası.

Benim batarya değişmem en az 2 sene sonra zaten, o zamana kim ölür kim kalır oda ayrı bir durum :)

• Herkese merhaba.Bugün öğlen garantisi 10 gün kalan telefonumu Mark Antalya içersindeki Troy servisine verdim.Şikayetlerim; % 16-17 civarında restart, % 6-7 civarında kapanma.İbackup programı ile şarj döngüme baktığımda 495 ve pil sağlığım da % 90'dı.Garantiden pil değişmi kararı çıktı akşam üzeri ve parça bekleniyor durumuna geçti.Bilgilerinize
  • iPhone SE2 çentikli, çerçevesiz

Apple iPhone SE (1. nesil)  [ANA KONU]
  • Kötü olmuş bence küçük x olmuş. Bu modeli bozmadan 8 in özellikleriyle çıkarsalardı keşke...

• quote:

Orijinalden alıntı: lucky s

Kötü olmuş bence küçük x olmuş. Bu modeli bozmadan 8 in özellikleriyle çıkarsalardı keşke...
    Tarz meselesi, saygı duyuyorum
  • Çerçevesiz Mi 7 vs çerçevesiz SE 2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlbatrosD.IIIFazılBey -- 5 Mayıs 2018; 14:52:2 >

• manilafortuna kullanıcısına yanıt
    16 gb alınmaz hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: 0537

Kutu jelatinliydi, direk kutudan çıkarıp sim kartı taktım, kurulumunu yapıp kullandım. iTunes ile vs işim olmadı.

Alıntıları Göster
    Hocam bende inceliyorum lakin rengi yazmıyor anlamadım gitti.

Sayfayı sola çekince renkler gözüküyor ama alacağım renk hangisi onu anlayamadım?

Ben uzay grisi istiyorum.

• Selam Arkadaşlar,

10.3.3 sürümündeyim. Telefon 1.5 yıllık ve çok pil kullanımına sebep olan PUBG gibi oyunları oynamadığım sürece pil kullanımı 1 gün ve 1.5 gün arasında gidiyor. Sizce son sürüme güncellemeli miyim? Pişman olur muyum?

• quote:

Orijinalden alıntı: ffrisby

Hocam bende inceliyorum lakin rengi yazmıyor anlamadım gitti.

Sayfayı sola çekince renkler gözüküyor ama alacağım renk hangisi onu anlayamadım?

Ben uzay grisi istiyorum.

Alıntıları Göster
    Demo cihaz zaten sadece uzay grisi renk var.
  • Arkadaşlar temiz cihaz yokk mu satmak isteyen
  • 
Sayfa: önceki 382383384385386
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.