Şimdi Ara

Apple iPhone SE (1. nesil) [ANA KONU] (121. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9.566
Cevap
113
Favori
490.998
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Zava.Zin.Go

Gayet iyi bir bir pil ömrü var cihazın.

aynen kardeşim android telefonların 3500 mah piline eş değer değer sunuyor bu telefon...benim kuzenimde s6 edge var bataryası şuan leş durumda memnun değil...Birde iphoneların bataryalaı çok sağlam oluyor kardeşimde iphone 4 var 5-6 yıldır kullanıyor hala taş gibi telefon bataryasını bile hiç değiştirmedi düşün artık....kısa vade zevk için android uzun vade sıkıntısız kullanım için iphone diyorum...
  • gardaşim bide 10.000 lik powerbank bu telefonu 3.5 sefer doldurur bundan alasim var benim usb 2.0 quick charge eden powerbank ile dahada hizli dolar dimi 120 lira o powerbankın fiyati burda
  • quote:

Orijinalden alıntı: tarsuslu1923

gardaşim bide 10.000 lik powerbank bu telefonu 3.5 sefer doldurur bundan alasim var benim usb 2.0 quick charge eden powerbank ile dahada hizli dolar dimi 120 lira o powerbankın fiyati burda

hocam gerçek 10000 mah lik powebank ise 5-6 kere şarj eder powerbanklar da hızlı şarj ediyor hocam bir ara bende vardı eski telefonumda kullanmıştım...ama tüm günü yoğun bir şekilde kullanacaksanız bile şarj 1 gün çok rahat yeter...
  • Bende şundan aldım sözde 1.5 kere falan doldurmasi lazım ama %10 dan %60 a kadar dolduruyor ve kesiliyor 😂

http://mobil.mobilcadde.com/remax-lipmax-2400-mah-powerbank-gold-yedek-batarya-50371

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler bayramınızı kutluyorum .Bayramdan sonra yeni cihaz alma dönemine girecegim hatta girdim bile . Aklimda mate 8 paralel ithalat s7 ve iphone se var . Mate 8 tasarimi cok hos .Iphone ise 4 inc . Korkuyorum ama ios da merak ediyorum ayri bir ekosistem sonucta . S7 ileride donma olabilir sisebilir diye tedirginim .Mate 8 de ise delta garantiden tedirginim .Kafayi yemis durumdayim .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sef2015

Beyler bayramınızı kutluyorum .Bayramdan sonra yeni cihaz alma dönemine girecegim hatta girdim bile . Aklimda mate 8 paralel ithalat s7 ve iphone se var . Mate 8 tasarimi cok hos .Iphone ise 4 inc . Korkuyorum ama ios da merak ediyorum ayri bir ekosistem sonucta . S7 ileride donma olabilir sisebilir diye tedirginim .Mate 8 de ise delta garantiden tedirginim .Kafayi yemis durumdayim .

1 yıl kullanacaksanız hocam samsung s7 alın çünkü samsung gelecek yıl güncellemeyi desteği kesecektir sonra rom falan uğraşırsınız...birde samsung servisi rezil bir servis müşteri memnuniyeti sıfır...eğer ben telefon alıp 3-4 yıl kullanırım diyorsanız se alın hocam sonuçta apple ın en güncel cihazı ve 3-4 yıl sıkıntı çıkartmadan kullanırsınız...
  • Telefonunuza iOS 10 yüklemek isterseniz tek çalışan linkli video bu arkadaşlar belki faydanıza dokunur. Ben yükledim ama arada sırada küçük bug'lar mevcut.

• Arkadaşlar herkes 7 saait pil görüyo ben düşük moda geçirmeme rağmen bu max 6saat15dk falan görür neden böyle oluyor fikri olan var mı?
    Bu mesaja eklenen görseller:

Apple iPhone SE (1. nesil)  [ANA KONU]Apple iPhone SE (1. nesil)  [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: hakan0403

2 sene iphone 5s 16 gb daha iphone 6 64 gb ve bugünde iphone se 64 aldım 2100 tlye artık aranızdayım

Nerden nasil aldiniz

• Powerbank kullananlar hangi marka kullanıyor,gidip dandik alıp bataryaya zarar vermek istemiyorum,hangi marka almalı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Istanbullu Einstein kullanıcısına yanıt
    pil ömrü nasıl

• Merhaba. Bende 2-3 yıllık iPad mini var. Batarya performansından aşırı memnunum. Haftasonu hiç elime almıyorum bazen, pil yüzdesi üç gün sonra neredeyse aynı kalıyor. Bu cihazda durum nedir?

6 aydır telefon araştırıyorum ve eminim ki ki iOs ortamında kağıt üzerindeki özelliklerin önemi yok. Kalite istiyorum. Müşteri memnuniyeti istiyorum. Stabilite istiyorum. Kamerası da iyi çeksin istiyorum. Sanırım bundan daha iyi seçenek yok. Küçük ekranlı telefon seviyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yumuklu sucurta -- 5 Temmuz 2016; 23:26:13 >
  • Arkadaslar bugun basima geldi sarjim suanda %7 ve kirmizi bar seklinde gozukmekte facebook uygulamasina girdigimde bir resim tikladigimda onizleme acilirken pil simgesinin oldugu yerde kirmizi bar bir sure gozukmekte ve daha sonra kaybolmaktadir

Duydugum kadariyla ghost screen olayimidir? Suan koydeyim ve telefon cok saglikli cekmemektedir etkisi varmidir? Sıkıntı nedir acaba?

• Film Bu Ya kullanıcısına yanıt
    Pek bir değişiklik yok aslında pil ömründe benim gözlemlediğim.

• Herkesin bayramını kutlarım. 9.3.2 ye geçtiğimden beri telefonda şarj azalmıştı sonra sanırım burada okuduğum üzere iTunes üstünden tekrar kurulum yaptım ve sonuç çok iyi oldu.

Bunun ne farkı var bilen var mı acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi figment -- 6 Temmuz 2016; 6:11:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ajmel Efkar

Arkadaslar bugun basima geldi sarjim suanda %7 ve kirmizi bar seklinde gozukmekte facebook uygulamasina girdigimde bir resim tikladigimda onizleme acilirken pil simgesinin oldugu yerde kirmizi bar bir sure gozukmekte ve daha sonra kaybolmaktadir

Duydugum kadariyla ghost screen olayimidir? Suan koydeyim ve telefon cok saglikli cekmemektedir etkisi varmidir? Sıkıntı nedir acaba?

apple telefonlarda ekranda ghost screen yaşayan daha önce kimse olmadı...Başka bir sorun olabilir telefon iyi çekmiyor diyorsunuz zaten facebook uygulamasına da sorunlu giriyor olabilir bence bir sorun yok kafaya takmayın derim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: yumuklu sucurta

Merhaba. Bende 2-3 yıllık iPad mini var. Batarya performansından aşırı memnunum. Haftasonu hiç elime almıyorum bazen, pil yüzdesi üç gün sonra neredeyse aynı kalıyor. Bu cihazda durum nedir?

6 aydır telefon araştırıyorum ve eminim ki ki iOs ortamında kağıt üzerindeki özelliklerin önemi yok. Kalite istiyorum. Müşteri memnuniyeti istiyorum. Stabilite istiyorum. Kamerası da iyi çeksin istiyorum. Sanırım bundan daha iyi seçenek yok. Küçük ekranlı telefon seviyorum.

bu cihazın pil performansı çok iyi hocam zaten cihaz kaliteli bir cihaz apple en az 3-4 yıl desteğini sürdürecek müşteri memnuniyeti en iyi olan bir firma aklınıza yattıysa cihaz gönül rahatlığı ile alabilirsiniz...
  • Isminin o olduguna emin degilim demek istedigim umarim anlasilmistir pil yuzdesinin kirmizi bari resim onizlemesinde 2 saniye ekranda kalmakta daha sonra kayboluyor

• Store da 1919 tl havale fiyatı vardı 2000 tl oldu hepsiburada 1875 ama satıcı farklı güvenemiyorum troy store 1940 sizce nereden almalıyım?

• Ortalığı biraz karıştırayım
    Yoğun kullanım değil tabiki hep düşük güç modundaydı bu sefer konumu kapattım arkada çalışırken şarjı çok etkiliyomus gercekten çok nadir 3g genelde wifi-edge parlaklık kısık-yarım
    Apple iPhone SE (1. nesil)  [ANA KONU]

Rahat 10:30 belki 11 olurdu en fazla bu kadar

• 
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.