Şimdi Ara

Apple iPhone SE (1. nesil) [ANA KONU] (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.566
Cevap
113
Favori
490.980
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: nightsoldier

Mini icin sony ne bulursa icine koyardi, aynisini appleda yapmus, iyi yapmis.

Zaten apple sony yi ornek aliyor. Steve de oyleydi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • serkan78689 kullanıcısına yanıt
    Tam tersi. Ram 1gb değil 2gb tüm teknoloji siteleri açıkladı. Diğeri ise 6 daki touch id var 6s deki değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beko1903 B kullanıcısına yanıt
    ram 2 yazmışım zaten ama haklısınız yeni bir kutu açılışı videosu izledim eski nesil touch id dedi adam.

yahu ne kadar saçma birşey apple telefonu çıkarıyor ama adam akıllı özelliklerini hiçbir şekilde yazmıyor pilinin kaç mah olduğunu öğrenmek yada touch id kaçıncı nesil öğrenmek için kırk takla attırıyolar...
  • işlemci A9 daki gibi 1,8 ghz de mi çalışıyor arkadaşlar, bilgisi olan var mı? iPhone 6 ile iPod touch 6 , A8 işlemciye sahip ama iPhone 6 bildiğim kadarıyla 1,5 de iPod touch ise 1,1 de çalışıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yekzan -- 23 Mart 2016; 21:48:20 >
  • yekzan Y kullanıcısına yanıt
    evet.@yekzan
    Bu mesaja eklenen görseller:

Apple iPhone SE (1. nesil)  [ANA KONU]

• 131murat 1 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler...

• yekzan Y kullanıcısına yanıt
    Rica ederim sizdemi bekliyorsunuz bu cihazı? ben şuan ios 6.1.3 ip4 kullanıyorum.Air 2-İphone Se hakkında kararsız kaldım.

• Evet :) arada büyük ekran kullandığım oldu ama taşıması bana sıkıntı verdi.Bi de küçük ekranlı telefonların kibar görünümü de seviyorum, ekranın küçük olması 5 ve 5s de kullanımda işimi zorlaştırmadı, imkanım olursa çıktığında almayı düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yekzan -- 23 Mart 2016; 22:39:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Platypus

15 sevmeye dayanıyorsa dua edin s6 3 sekmeden sonra devamı yok

Ben note 4 chrome ile 15 sekme görebiliyorum. İphone safaride belirli bir sekmeden sonra geçişlerde yavaşlamaya başlıyor chromeda hız düşmüyor yeniden yüklese bile.

• 5S Severler için mükemmel haber, kasanın ömrü artmış oldu... tabak gibi 6s e geçmeye gerek kalmayacak...
  • reviewlar gelmeye başladı.http://www.macrumors.com/2016/03/24/iphone-se-reviews/
    pil ömrü için çok iyi deniliyor.
  • Peki kasa dayanıklılığına bi artış var mı acaba? Yoksa 5s le aynı mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 gb ram da varsa bu cihaz efsanedir,

• bu telefondan önce 5s artık alinmaz, o ekran boyutu gunumuz teknolojisinin gerisinde kaldi diyenler simdi ayilip bayiliyor. ios kullanan bilir 1 gb ram bile yetiyor telefona fazlasiyla. android gibi ram fetisi olmayin. 5s in fiyati dusecek 2 bin lira ona vereceginize ayni kasayla tercih edilebilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: frux

En azından 4.3 inç ekran olabilirdi, aynı S4 mini gibi.. Tek elle kullanımı rahatlığı ve ekranı daha ideal boyutta bir telefon, daha çok talep görürdü.

OLMAZ DI ÇUCKU YENI BOYUT yenı kalıp demek..enayimi apple..5ve 5s kalıplarını kullan 5s yanına e koy piyasanı yap..
  • bu sefer 5 yanına s onunda yanına E KOYUP ÇOKMÜŞ PİYASASINI düzelten sistem..kalıp bile 5 lerin kalıbı.onda bile maliyet sıfır..tel kötülemiyorum bende apple kullanısıyım ama bu kadarda olmaz..
  • 7 de çıksın da o zaman karar veriririz.

• Kasa dayanıklılığını merak ettim. Vilen yok mu acaba.

• jeocem kullanıcısına yanıt
    6S gibi 4.7 inçlik bir telefon ne zamandan beri tabak gibi oldu yahu :)

• srsy kullanıcısına yanıt
    Zevk meselesi kardeş, tabi note serisine bakarsak meze tabağı kalır 6s :):) Ama ben sırf tasarımını sevdiğimden 5S kullanıyorum hatta 4,8" lik Samsung'tan geçtim 4" e ve çok rahat geldi bana bu boyut. iPhone 6 kasası açıkcası bana Samsung'u hatırlatıyor hele de kılıf takınca. IOS la geç tanışmış ama çok beğenmiş biri olarak 7 kasasını merakla bekliyorum. Sonuçta zevkler, renkler...
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.