Şimdi Ara

Apple iPhone SE (2. nesil) [ANA KONU] (383. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13.074
Cevap
139
Favori
735.825
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 381382383384385
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Reddit'te bekleme durumunda şarj yeme olayının azaldığıyla ilgili yorumlar var. En azından bu durum gerçekse güncellenir.
  • Ben güncellendim, gece saat 2 de yattim,%80 deydi, simdi kalktim ve hala %80, hiç eksilme olmamış.
  • cancon65 C kullanıcısına yanıt

İlgili yazıların olduğu linki paylaşabilir misiniz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • furkidorki F kullanıcısına yanıt

• delimavii67 kullanıcısına yanıt

Yeni güncellemiş olmanıza rağmen yemediyse hiç baya iyi. Yeni güncelleme olunca normalden daha fazla şarj kullanır ilk bir iki gün çünkü.

• cancon65 C kullanıcısına yanıt
    Ben tam tersini deneyimleniyorum, ilk bir kaç gün pil performansı iyiyken sonrasında performansı düşüyor.
  • Herkese merhaba, iPhone 11 kullanıcısıyım ama se 2020’yi her elime aldığımda o hafifliği ve inceliği aklımı çeliyor. Sizce satıp se 2020’ye geçsem çok sorun yaşar mıyım. Oyun oynamıyorum fakat aktif bi şekilde binance-sosyal medya kullanıyorum beni dışarda yarı yolda bırakır mı?

Bir başka sorum da şu hızlı şarj cihazım var iPhone 11 ile almıştım. Se 2020 %10dan %80e ortalama kaç dakikada dolar?

• Ayrıca bu güncelleme ile bazi sorunlar giderilmiş, mesela ses ayarlarına ne zaman girsem sonuna kadar kısık olarak görülüyordu geri gelip birdaha girince bu seferde tam tersi oluyordu, bunun dışında klavyede tahmin saglikli degildi bunlar düzeldi
  • ByEgcn kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam, eğer ki küçük ekran ve ekran formatı çok etkilemez diyorsanız arada pil hariç net bir fark yok, ben sırf kalın ve kaba olduğu için XR veya 11 almamıştım pişman da olmadım hiç.

Bende Spigen 18W şarj aleti ve Baseus kablo var 60 dk civarına %80-85 arasına ulaşıyor
  • ByEgcn kullanıcısına yanıt
    Belirttiğiniz şekilde %10-80 dolumu yaklaşık 50 dakika civarında olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Jingles -- 28 Ocak 2021; 15:41:23 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • home tuşunu komple kaplayan koruyucu cam öneriniz varmı.ben taktırdım ama çok ince takıldı sankı naylon gibi.başka yere baktım o da bir cam taktı kalın ama kenarlarında boşluk oldu.tavsiyelerinizi bekliyorum

• Hem çözünürlük hem ekran boyutu. özellikle çektiğin fotoğraflara bakarken bir film video izlerken amoled ekranlar çok daha etkileyicidir. İphone daki ips ekranın da amoled ekrana göre bir artısı var o da ekran yanması ya da zamanla oluşan gölgelenme denilen kusur pek yaşanmaz

• Hem çözünürlük hemde ekran boyutu özellikle çektiğiniz fotoğraf ve vidyoları ya da bir film video izlerken ki görüntü canlılığı amoled ekranlarda çok dah akeyifli oluyor . Ancak ips ekranın amoled ekranlara göre de avantajı olarak ekran yanması ya da zamanla olışan gölgelenme diye tabir esilen kusurun pek yaşanmaması diyebiliriz.

• murattuf M kullanıcısına yanıt

iPhone SE ve 11 ekranlarının ikisi de 326PPI ve IPS, farklı bir modelle karıştırıyor olabilir misiniz? Muhtemelen 11'deki panel daha kalitelidir ama aralarında çok ciddi bir fark olduğunu düşünmüyorum.

• ce35 C kullanıcısına yanıt
    eşimin telefonunda kıllanıyoruz tavsiye ederim

Apple iPhone SE (2. nesil) [ANA KONU]
  • Amoled ile karşılaştırmıştım ben andorid kullanıyorsunuz zannettim. sizin iphone 11 ise çözünürlük bir miktar daha yüksek se den . İkisimde de aynı olan 326 ppi pixel yoğunluğudur . Yanyana kpyduğunuzda 11 in ekranı hem biraz daha canlı hem daha büyük benim eşimde 11 var ben de se . Dizi falan izleyeceksek herhangi bir yerde onun telefonundan izleriz daha keyifli oluyor

Benimki değil, ilk mesajını alıntıladığınız arkadaşta 11 var. Ekran çözünürlüğü biraz subjektif, ikisi de dediğiniz gibi 326PPI, iPhone 11’in ekranı büyük olduğu için daha piksel olarak daha fazla evet, telefonu ne kadar uzakta tuttuğumuza vb bağlı. Onun dışında aralarındaki en keskin fark 11de Liquid Retina iken SE’deki sadece retina.

Apple iPhone SE (2. nesil) [ANA KONU]

Ekran doygunluğundan kastınız PPI seviyesi ise iPhone SE ile iPhone 11 arasında bir fark yoktur. Her ikisi de aynı PPI seviyesine sahip. Hatta tam olarak rakam verirsek iPhone SE bu konuda burun farkıyla öndedir. iPhone SE 325.6, iPhone 11 ise 323.6 PPI seviyesinde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Jingles -- 28 Ocak 2021; 22:25:52 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 14.4 versiyona geçen oldu mu ? Pil tarafında olumlu gelişmeler mevcut mu arkadaşlar ?

• furkidorki F kullanıcısına yanıt
    Ben dün gectim, memnunum gece sabaha kadar hiç sarj eksilmedi, gece % 80 de bıraktım sabah kalktigimda yine %80
  • 
Sayfa: önceki 381382383384385
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.