Şimdi Ara

Apple iPhone SE (2. nesil) [ANA KONU] (382. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
13.071
Cevap
139
Favori
735.401
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 380381382383384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkürler hocam
  • jesus_78 J kullanıcısına yanıt
    Bende de 2.03.04
  • baydyn kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam
  • 14.4'ü yüklemeyeceğim bir süre. Wi-Fi konusunda gelişme olmayacak nasılsa. Pili riske atmaya gerek yok memnunum şuan.
  • Arkadaşlar ben telefonu sıfırlamıştım.Yenıden kurunca yüklü olarak gelen apple store,keynote,pages,numbers,clips,imovie,garageband,itunesu uygulamaları silinmiş sebebi nedir acaba ?

• cmuniryavas C kullanıcısına yanıt
    WiFi bağlanın. Otomatik indirecektir.
  • Flakes kullanıcısına yanıt
    Siri'ye rehberde Türkçe karakter ile yazılmış olan kişiyi aratma hatası düzelmiş mi hocam? Mesela "Hey Siri Şahin'i ara" deyince ş harfi yüzünden kişilerinde şahin diye biri yok diyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Hocam sıfırlanınca onlar silinir app storeden tekrar indirmeniz gerekir
  • Evet sinir bozucu bir özellikmiş.İmessage sıkıntısınıda çözebilirsem herşey güzel olacak

• 14.4’e güncelleyenlerin tecrübelerini aktarırsa memnun oluruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vurucumuhammet V kullanıcısına yanıt

Ben kullanıyorum herhangi bir olumsuz durumla karşılaşmadım pil sanki daha iyi gibi geldi bana

İos güncellemeleri başlarda hep çok iyi çalışırlar önemli olan aslında birkaç gün sonraki performansı o zaman da yorumunuzu güncellerseniz memnun olurum

• 14.3 ile 24 saatlik pil kullanımım. Bence gayet iyi sonuçlar. Şebeke açıktı hep. %15'e kadar Wi-Fi bağlı %15'ten itibaren LTE ile kullandım. %20'de düşük güç modunu açtım. iCloud fotoğraflar açık yani düşük güç modu kapalıyken fotoğraf senkronizasyonu yapıyordu hep. Otomatik parlaklık açık. Gece boştayken giden şarjı vs sayarsak bu telefon günlük kullanımda gayet yeterli bir pil ömrü sağlıyor bence. Pil sağlığı %96.

Apple iPhone SE (2. nesil) [ANA KONU]

• receep 32 R kullanıcısına yanıt
    Neden aynı durum se 2020 için geçerli değil ki hocam merak ettim sebebini açıkçası?
  • Lexco kullanıcısına yanıt
    Hocam cihaz 5300 TL olarak duyuruldu, şu an 4600 TL evet çok fazla bir fiyat kaybı yok ama
    Başka hiçbir iPhone'da bu kadar fiyat düşüşü olmuyor aksine artış oluyor veya aynı seviyesinde kalıyor
  • sahin1001 S kullanıcısına yanıt
    Maalesef düzelmemiş. Biraz önce güncelleyip denedim. 14.2 de yoktu bu problem. 14.3 le başladı. Apple arayıp sorunuda bildirmiştim.
  • iPhone SE 2020 128GB 20 ay garantili çok kısa süre kullandım sıfırdan farksız.İlginen varsa satıyorum.Ö.M atın.

• cancon65 C kullanıcısına yanıt

ios & ipadOS 14 konusunda güncelleyenler Wifi ile alakalı olumlu paylaşımlarda bulunmuş.

SE de 14.4 e geçen arkadaşlar tecrübelerini paylaşabilir.

• efesb kullanıcısına yanıt
    Evet inceledim şimdi yorumları ama Wi-Fi iyileştirmesi var diye bahsedilen cihazları X ve 6S olarak gördüm. Bu iki cihazın Wi-Fi donanımı SE'den farklı olduğu için SE'de de aynı etkiyi göreceğimizden şüpheliyim. Şuan için pili riske atmak istemediğimden SE özelinde yorumlar gelene kadar bekleyeceğim biraz. Yükleyen varsa durum nedir arkadaşlar gözlemlerinizi yazar mısınız?
  • cancon65 C kullanıcısına yanıt

Modem firmwaresi 14.3 ile aynı sürüm, değişiklik yok bu güncelleme ile wi-fi ve mobil veri performansında bir değişme olmayacak.

• 
Sayfa: önceki 380381382383384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.