Şimdi Ara

Apple iPhone SE (2. nesil) [ANA KONU] (272. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.074
Cevap
139
Favori
735.808
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 270271272273274
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bunu soyledikten sonra gercekten rahatladim. Umarim en gec cuma gunu ben de araniza katilirim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • akşam 14.2 ye güncelleyip şarzdan çıkarmıştım ,sabah baktım yine 100 hiç şarz yememiş😃😃

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • alarm sesini ayrı olarak bi türlü kısamadım .zil sesini kısınca arama sesinide kısıyo duymıyorum nasıl kısılıyo bilen varmı🤔

• quote:

Orijinalden alıntı: Akhenatonnn

alarm sesini ayrı olarak bi türlü kısamadım .zil sesini kısınca arama sesinide kısıyo duymıyorum nasıl kısılıyo bilen varmı🤔

Alarm sesi ayrı olarak kısılmıyor maalesef.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hepsiburada da kırmızı renk SE için kutusunda adaptör ve kulaklık bulunmamaktadır diyor. Alacak olanlar elini çabuk tutsun bence diğer renkler için.

• haacar kullanıcısına yanıt
    androidde güzeldi tek tek ayarlanıyordu

• Akhenatonnn kullanıcısına yanıt
    Şarjdan çıkarıp %100’de bırakınca yemiyor evet. Zaten normal kullanımda da şarjdan çekince baya süre %100 duruyor.

• cancon65 C kullanıcısına yanıt

%100 de bırakınca bile 96 lara düşmüş buluyorum umarım çözerler bu işi can sıkıyor iyice

• nirvana08 kullanıcısına yanıt
    Ben bir kere %100’de bıraktım o zaman hiç düşmemişti sabaha. Bunun dışında her türlü en az %4 gidiyor geceleri. Genellikle %6 gidiyor bende nadir de olsa %4 gördüm.

Çekim sıkıntısı ve bu sıkıntı nerdeyse herkeste var. Güncelleme bekliyorum düzelmezse işimiz var servisle

Ben de aynı şekilde 14.3’ü umutla beklemeye çalışıyorum.

Düzelmemesi durumunda servise göndermeyi düşünüyorum sorun yok gibi dönüşler olursa tüketici haklarına verip ss Li kanıtlarla beraber bilirkişiye sunarım. Başka se vermeleri işi çözmez aynı sorun her cihazda var. Bu sebepten para iadesi talep ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nirvana08 -- 24 Kasım 2020; 11:20:42 >
    Böyle bir durumda cihazı Apple’dan almamış olsak bile para iadesi yapar mı ki Apple? Aldığımız yere yönlendirirse iş zora çıkar çünkü.

Türkiye garantili alınan her cihaz Apple servislerinde işlem görür. Az önce Apple desteğe tekrar yazdım aynı şeyleri papağan gibi tekrar ediyor. Wi-Fi konusunda şikayet çok fazlaymış inceliyorlarmış falan filan. En son modeme suçu attı modeminiz eski diye olabilir falan diyor. Diğer cihazlarda sıkıntı olmayan modem se de sıkıntı oluyor. Bu işi kıvıramazlarsa se 11 serisini komple yenilemek zorunda kalırlar. O yüzden anca kıvırıyorlar.

Ben Türkiye dışında bir kere de yabancı destekle konuştum. İngilizce olarak konuştuk ama hangi ülkenin servisiydi bilmiyorum. O da kıvırıp durdu. Apple sitesinden wifi’ya bağlanmayla ilgili yazı linkleri atıyordu. En son o da internet sağlayıcınızla görüşün dedi. Kabul etmiyorlar asla cihazda sorun olduğunu. Yan yana koyunca iPhone 6’nın 10 tane wifi bulduğu yerde SE’nin 1 tane bulmasının normal olmadığını nasıl anlatabiliriz acaba Apple’a bilmiyorum.

Apple’ı ikna etmek zorunda değiliz hocam açıkçası bu sorunlarla bir kere servise göndermek yeterli sorun yok diyip gönderirlerse tüketici haklarına se ve başka bir cihazın çekim kalitesi karşılaştırıp, gece tükettiği şarj da ss alıp verilirse bence karar iadesi yönünde olur. Bu şekilde kendi iademizi yapabiliriz ancak Apple toplu bir iade yapmaz çünkü se dahil 11 lerde de var aynı durum.

Ben görüşme kayıtlarını alıp servise göndermeye kalmadan tüketici haklarına vermeyi düşünüyorum. Çünkü kabul etmiyorlar sorunu serviste 2-3 hafta cihazı kurcalatmaya hiç niyetim yok

Ya ilginç olan ne biliyor musunuz? Arada gayet iyi çalışıyor. Bazen açıp baktığımda baya wifi buluyor etrafta ama 1-2 sn sonra kayboluyorlar. Bazen sürekli bağlandığım ağa bağlanması çok kısa bazen uzun sürüyor. Acaba diyorum yazılımsal bir sorun mu bu yüzden. Belki güncelleme ile düzelir diyorum o yüzden.

Ben de o yüzden 14.3 bekliyorum açıkçası düzgün bir sürüm gelse güncelleme yapmayı bırakır o sürümde kullanırım.

• 
Sayfa: önceki 270271272273274
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.