Şimdi Ara

Apple iPhone SE (2. nesil) [ANA KONU] (188. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13.071
Cevap
139
Favori
735.396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 186187188189190
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 13.6.1 sürümünü kullanıyomuşum şimdi baktımda yeni güncelleme var yükselteyimmi arkadaşlar iyimi?

• vinsanity1525 kullanıcısına yanıt
    Kalın, geçmeyin sakın. 14.2 çıkınca geçersiniz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • keşke

• Arkadaşlar SE 2’de DFU moda almayı başaramadım. Nasıl yapılıyor tam olarak? Recover modda kurmuşum.

• Telefonu kapayacaksınız telefon kabloyla bilgisayara bağlıyken önce ses açmaya bas çek sonra ses kısmaya bas çek yapacaksınız sonra dfu ekranı gelene kadar power tuşuna basılı tutacaksınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • scanh kullanıcısına yanıt
    14.0.1 ipsw kurabiliyorum değil mi? 14.2’den dönğş yapacağım:)

• yalionur kullanıcısına yanıt
    bu telefonun arkası cam hocam, o dediğiniz iz olayı 6s ve özellikle 7lerde kronik

• Hocam ben tavsiye isteyen arkadaşlarla da hep söylüyorum. Hiç ipsw üzerinden indirip kurmadım. Macte finder, windowsta iTunes üzerinden kurdum

Yani hiç gerek yok IPSW’ye:) teşekkür ederim. Beta kullanınca hiç içime sinmiyor ya

• Arkadaşlar Samsung Note 10 Lite ile bu telefon arasında kaldım cidden. Xiaomi modelleri de var ama iPhone daha farklı bir olay. Yani bilmiyorum yorumu olan var mı?

• Nervo kullanıcısına yanıt

alacaksan s10 lite al en azından sd işlemci

Benzer fiyatlarda Samsung s10+ var, SE 2 ile ikisi arasında tercih yapabilirsiniz, xiaomi hiç önermiyorum güncelleme konusunda epey sıkıntılı

• quote:

Orijinalden alıntı: zaferk_tr

Benzer fiyatlarda Samsung s10+ var, SE 2 ile ikisi arasında tercih yapabilirsiniz, xiaomi hiç önermiyorum güncelleme konusunda epey sıkıntılı

Aynen s10+ liteden de sanki daha iyi ama bunların ikisi yerine SE devam mı etsem gelince bi düşünücem.

Burda tercihinizi belirleyecek olan yazılım olur, ios mu android mi, ona karar verirseniz işiniz kolaylaşacaktır

Neden ipsw tercih etmiyorsunuz? Ayrıca pc benden dosya istiyor cihazı güncellerken. Orada ipsw den indirdiğim dosyayı seçtim. Siz nasıl yaptınız. Detaylı anlatırsanız sevinirim

• DHfEnOmEnDH D kullanıcısına yanıt

Hocam ben MacBook kullanıyorum. Zaten telefonu bilgisayara bağlayınca Finder’da güncel sürümü indirmek için bir uyarı çıkıyor. Dfu için ses kıs aç power olayını yapıyorum. Son sürüme geçerek dfuda sıfırlıyor.

• 2 gündür instagramda takılmalar yaşıyorum. Bazende wp ye girdiğimde mesaj atmak için boşluğa tıklıyorum algılamıyor klavyeyi açmıyor. 5saniye sonra açıyor dokunmatikle ilgili sanırım. Bu tarz bir şey yaşayan var mı ?

Hocam fiyat olarak yakınlar ama boyut olarak alakaları yok nasıl arada kaldınız. Küçük seviyorsanız o gemi gibi note sizi çok üzer yani, yok büyük seviyorsanız buna bakarken gözünüz kör olur. Burada iPhone mu değil mi bundan ziyade ihtiyaçlarınızı belirleyin ekran vs tüketim alışkanlıklarınızı ona göre seçin. Artık Androidde de bir problem kalmadı fazla. Yani o saçma uçurum kapandı. 5 bin verip alacağınız hiçbi cihaz sizi üzmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nervo

Arkadaşlar Samsung Note 10 Lite ile bu telefon arasında kaldım cidden. Xiaomi modelleri de var ama iPhone daha farklı bir olay. Yani bilmiyorum yorumu olan var mı?

Bende bu ikisi arasında kalıp tercihimi samsung note 10 lite dan kullandım

Başlıca sebep benim için şarj idi hiç pişman etmedi pili ekran deneyimi çok iyi bu cihazda

Se de şarj sıkıntınız yoksa oda çok iyi cihaz

Teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 186187188189190
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.