Şimdi Ara

Apple iPhone SE (1. nesil) [ANA KONU] (414. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.566
Cevap
113
Favori
491.001
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 412413414415416
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ekran süresini ayarlardan kapatın. Baya etkiliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rocknrollplane

bataryayı yıl sonuna kadar değiştirmek istiyorum ancak akasya avm hep dolu

randevu almadan gidince de kabul etmiyorlar

randevu almak için en uygun saat aralığı kaç biliyor musunuz?

bir de aynı gün telefonu alabilirim değil mi? herhangi bir sorun yaşamam?
    Sabah avm acılmadan önce kuyruğa girmeniz gerek. Randevusuzlar gün içinde ayrıc kuyruğa giriyor aciliyete göre işleme alıyorlar.

• skyrime2828 kullanıcısına yanıt
    kapattım teşekkürler.
  • Merhaba Bu ekran süresi nedir açık olan ekran süresini mi ölçüyor kapatınca pil ömrü uzadı mı 10 kullanıyorum 12 ye geçeyim mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu cihazın ilk çıktığında 64 lük versiyonunu almadığıma it gibi pişmanım. O zaman sadece 16-64 vardı 300 lira aşağı olsun dedik gittik 16 aldık. 2 seneyi geçti, batarya performansı dışında ilk günkü gibi akıcı.
  • erkutk84 kullanıcısına yanıt
    durum bu şekilde.. kullanım sıfır açık olmayan tüm bildirimleri kapalı olan telegramın aktivitesi %100.. şerj beklemede hücresel 2G olarak açık. wifi bağlı.. durup dururken pil düşüyor şaka gibi.. ios 12 geçtim geçmez olaydım.. ne bir ayar değiştirdim ne bir işlem.. apple in suyu ısınıyor.

Apple iPhone SE (1. nesil)  [ANA KONU]
  • hım telegramı baştan mı kursan ios 12.1 i bekleyeceğiz artık cevap için teşekkürler
  • bir de bonus gibi telefonun mikrofonu görüntülü konuşmada karşı tarafa hışırtılı ses gönderiyor. video kaydında hışırıtı var. öfff ki öff
  • İos 12.1 yayınlandı. Biraz önce wifi den kurdum. Mobil verideki kopmalar düzelmiş gibi. 10 dk dır hiç kopma olmadı. Daha önce sürekli kopma oluyor du. Sarjı da kullandıkça görücez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5F3EE5A1B -- 8 Ekim 2018; 23:41:42 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar tavsiye üzerine ekren süresini kapattım ve akan şarj durdu, eski haline döndü telefon. Ekran süresinin şarjı bu kadar yemesi çok saçma gerçektende.

• Arkadaşlar babamın iphone 5s i bozuldu. Halen iphone se alınır mı ve sıfır alınacak nereden ne kadar alabiliriz acaba?

• unicornek kullanıcısına yanıt
    iPhone SE rakipsiz... Tabii ki alınır. Donanım olsun, hız olsun, kamera olsun kendi ekran boyutlarında hala kral...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: unicornek

Arkadaşlar babamın iphone 5s i bozuldu. Halen iphone se alınır mı ve sıfır alınacak nereden ne kadar alabiliriz acaba?
    geçmiş olsun.Ben hepsiburadadan aldım telefonda bir sıkıntı yok fakat şu an teknosada 2100 TL en uygunu herhalde
    şu an baktım teknosa internet mağazasında ürün tükendi yazıyor ama yine de arayıp sorabilirsiniz.İndirimleri takip ederek Hepsiburadadan da alabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Syberia-1903 -- 9 Ekim 2018; 11:42:30 >
  • optik84 kullanıcısına yanıt
    Yıllık 60 TL’ye 100 gb Google Drive aldım. Hafıza sorununu çözdüm. Ücretsiz olanda fotoğraf kalitesi düşüyordu. Tavsiye ederim.

• Bir süre denedikten sonra 12.1 batarya durumunu paylaşır mısınız
    Galiba kurduğunuz sürüm 12.1 değil 12.0.1 şu an yayında olan bu çünkü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erkutk84 -- 9 Ekim 2018; 14:7:43 >
  • Beyler WiFi bağlantısı kesilmiş gözükmüyor ama girmiyor internete size de denk geldi mi kapatıp açtığımda düzeliyor .modemim de problem Yok android telefonda olmadı

• quote:

Orijinalden alıntı: Sucuk_Ekmek

https://www.amazon.com.tr/Belkin-F8W153vfC00-iPhone-Telefon-Kılıfı/dp/B0092LXLVS/ref=redir_mobile_desktop?_encoding=UTF8&psc=1&ref_=ya_st_dp_summary

Bu kılıfı kaçırmayın derim. Bu kılıfın spigen versiyonunu kullanıyorum. Çok çok iyi. Ki fiyatı da en düşük gördüğüm 8 dolar civarı.

Ekleme: Kendi sitesinde daha ayrıntılı fotoğrafları var. Onu da bırakayım. İnceleyin.

https://www.belkin.com/uk/p/P-F8W153/
    Hocam sizin kılıfın spigen olanını bulamaz mıyız?

• https://www.spigen.com/products/iphone-5s-5-case-ultra-hybrid?variant=1166640421

bu ama gereksiz pahalıdır şimdi. Paylaştığım Belkin kılıf ile pek fark göremedim ben. Belkin kılıftan 10 adet aldım (amazon artık 5 adete izin veriyormuş). Belkin de amazondan geri değil. Bana kalırsa spigen yerine bundan 3-4 tane alın derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sucuk_Ekmek -- 11 Ekim 2018; 8:1:50 >
  • Selam herkese..

12.0.1 Güncellemesi geldi yapan varmı arkadaşlar..

• Hiçbir sıkıntııs olmayan kutulu 16 gb %86 pil li iphone se gümüş telefonumu derslerim için ipad ile takaslamak istiyorum.

Satadabilirim kaça gider sizce?kaçtan açıyım ilanı?

• 
Sayfa: önceki 412413414415416
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.