Şimdi Ara

Apple iPhone Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (636. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Etienne Lantier Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 4 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
33.039
Cevap
1.168
Favori
3.403.948
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
140 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 634635636637638
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Kullanılmıyor hocam denedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün telefon elimden kaydı ve ekranı çatladı, ama çalışıyor hala. Telefon iPhone X. Apple internet sitesinde 2600 lira fiyat yazıyor. İşin garip yanı 11 ekranı daha ucuz. Yan sanayi ekranlara baktım, 1000 lira altı yok. Telefonun kendisi zaten 4,5-5 bin. 2600 liraya ekran taktırmak kerizlik olur mu? Yoksa 1000 liraya yan sanayi mi taktırayım bayramdan sonra? Ayrıca bu ekran neden bu kadar pahalı, anlamadım.

Ne dersiniz gençler?

• quote:

Orijinalden alıntı: El Fuego

Dün telefon elimden kaydı ve ekranı çatladı, ama çalışıyor hala. Telefon iPhone X. Apple internet sitesinde 2600 lira fiyat yazıyor. İşin garip yanı 11 ekranı daha ucuz. Yan sanayi ekranlara baktım, 1000 lira altı yok. Telefonun kendisi zaten 4,5-5 bin. 2600 liraya ekran taktırmak kerizlik olur mu? Yoksa 1000 liraya yan sanayi mi taktırayım bayramdan sonra? Ayrıca bu ekran neden bu kadar pahalı, anlamadım.

Ne dersiniz gençler?

11’in ekranı 720p lcd ekran. X’in ekranı oled 1080p. Yanlış biliyorsam biri düzeltsin

• El Fuego kullanıcısına yanıt

İPhone X oled ekrana sahip ilken iphone 11 normal LCD ekrana sahip ve bu nedenle daha ucuz. Ekranı eğer değiştirecekseniz işin ehli birine teslim edin. Zira Face ID sensör ve donanımlarının yeni ekrana aktarılması dikkat ve tecrübe isteyen bir iştir.

• ing’nin banka kartlarına taksitle alım imkanımız var mı? Bi ara teknosada ing tarafından kredi filan veriliyordu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KaRiSMaTiCH

Bu mesaj silindi.
    Hayırlı olsun öncelikle. Aylık gelirsiniz nedir acaba veya coin filan olaylarından paramı kazandınız?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Drazen016 kullanıcısına yanıt

Ben 64 GB tercih ettim. Hiç oyun oynamam, öyle aman aman foto videoda çekmem. Cihazda 39 uygulama yüklü ve 45 GB boşluk var. Benim için 64 GB yeterli ki bu cihaza 3 ay önce 32 GB ilk 6s + dan geçtim.

• VoLKaN067 kullanıcısına yanıt

O zaman serviste değiştirmek daha akıllıca olur. Çünkü telefoncu esnafı genelde ahlaktan yoksun, şerefsiz, hırsız tipler. Arada ufak bir araştırma yaptım, tamire verilen telefonların içinden orijinal parçaları çalıp, iki gün sonra iflas edecek dandik parçaları koyuyorlarmış. Öyle bir şeyi farkedersem o dükkanı yakarım, adamı da sakat bırakırım.

İşimizi sağlama alalım, serviste değiştirelim. Ekran hakkındaki açıklamanız için de teşekkür ederim.

Ben de aynı 3 model arasında kalıp 12 mini 64gb tercih ettim. Zerre pişman değilim. Amoled ekran bir nimetmiş gerçekten. 12 mini de normal kullanımda 1 günü rahatlıkla cikariyor. 6.7 inç android telefondan geçtiğim için başta biraz boyutuna alışmakta zorlandım ama şu an eski telefonumu elime alınca dev gibi geliyor
  • Raphaël kullanıcısına yanıt

Hocam zaten fiyat farklılığındaki küçük makaslar yüzünden insan yanılmaya düşüyor. iPhone 11 64 gb 7100 TL, 128 gb 7600 lira ken iPhone 12 mini 8 bin TL. 400 TL daha vereyim yeni iPhone olsun mantığı devreye giriyor bu sefer. Bu işin de sonu yok dipsiz kuyu gibi  

• 7 plustan gecicem 12 mini işimi buyukluk olarak fark varmı ekranda alışması zor olurmu

• yns61 kullanıcısına yanıt

Plustan miniye gecmek seni tatmin edecek mi

• quote:

Orijinalden alıntı: yns61

7 plustan gecicem 12 mini işimi buyukluk olarak fark varmı ekranda alışması zor olurmu

12 mini tavsiye etmem 12 alın.

• quote:

Orijinalden alıntı: yns61

7 plustan gecicem 12 mini işimi buyukluk olarak fark varmı ekranda alışması zor olurmu

plustan miniye geçmek seni tatmin etmez.

attan inip eşşeğe binersin. ekran yetmeyecek.

ama düz 6-7-8 den miniye geçsen okeydi

• quote:

Orijinalden alıntı: beytepeli06

plustan miniye geçmek seni tatmin etmez.

attan inip eşşeğe binersin. ekran yetmeyecek.

ama düz 6-7-8 den miniye geçsen okeydi

Alıntıları Göster

İphone 11 ozamn alıcan ok

• KaRiSMaTiCH kullanıcısına yanıt
    Öncelikle hayırlı olsun tabii..
    Lakin 30 bin birime altı üstü iki telefon almışsınız ve bu sevinç, heyecan gerçekten ilginç.. Almanya'daki Hans 30 bin birime sıfır Golf alır bizim, sözüm meclisten dışarı, Hasan 2 tane telefon alır.. Sonra Hans, Hasan'ı kıskanır.. Ne diyelim.. Güle güle kullanın..

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • drangela61 D kullanıcısına yanıt

Kıskanmak ne kelime, fesatlıklarından çatlıyorlar

• beytepeli06 B kullanıcısına yanıt

Zamaninda 6 plus çıktığında almıştım, sonra büyük geldi 5s'e geçtim. 1 ay zor dayandım, yine 6 plus'ima geri döndüm. Buyuk ekrana alistiktan sonra zor geliyor küçüğe geçmek

• KaRiSMaTiCH kullanıcısına yanıt

Öncelikle hayırlı olsun.

Hocam öyle ya da böyle 31 bin liralık alışveriş yapıyorsunuz bir de gelip burada analiz kasıyorsunuz. Bu para öyle ya da böyle sizden çıkacak; demek ki size koymuyor. Öyleyse bu neyin çabası anlamadım.

Hani söz meclisten dışarı ama üstünüze alınmayın tam dh ölücüsü mantığı olmuş.

Tekrar tekrar hayırlı olsun, güzel günlerde kullanılsın cihazlar.

• 
Sayfa: önceki 634635636637638
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.