Şimdi Ara

Apple iPhone Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (635. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: VolkanDrkn , turklucky , seko044 , yurimc Daha Az
4 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 4 Misafir - 5 Masaüstü3 Mobil2 iOS
5 sn
33.042
Cevap
1.168
Favori
3.404.235
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
140 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 633634635636637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yoo bende telefon basında karar verme aşamasındayım promax için tüm kombinasyonları deniyorum 😅
    Kafamı dağıttırın arada sayenizde 🙋🏻‍♂️
  • KaRiSMaTiCH kullanıcısına yanıt

Hocam 11 pro max ile 12 pro max arasinda cok bi fark yok. En son 12.500 lara falan satilmiş. 2 3 ay once baksaydim aslinda tereddutsuz 11 pro max alirdim. Zaten i13 120 hz ekran ile gelecek. Ozaman mecbur 13 alicam ben. Benim de kafam çok karişik. Bir yandan sifir 12 promax bakiyorum bir yandan temiz 15 16 ay garantili 11 pro max arastiriyorum 10.700 tl ye var mesela.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-EFC2CE249 -- 7 Mayıs 2021; 17:20:1 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu magsafe kablosuz şarj zamazingosunun diğer kablosuz şarj cihazlarından bir farkı var mı?

• martingayx kullanıcısına yanıt

Nasıl aldınız bu fiyata

• quote:

Orijinalden alıntı: KaRiSMaTiCH

İlgili kampanyalar bunlar hocam

2 farklı kart kullanılamıyor değil mi media marktta ?

• Komkoman K kullanıcısına yanıt

İmkansız hocam o fiyata. Belli ki resimde oynama var

• dumluc4 kullanıcısına yanıt

şimdiye kadar ses çıkmadığına göre hocam durum dediğiniz gibi belli ki

• Zaten 7400-7.249,45=150.55 yapıyor
  • Sipariş ettiğim hızlı şarj aleti ve kılı da geldi.

Canavar gibi oldu telefon.  

• metinTasci M kullanıcısına yanıt

bi de matematik işlemi yapabilseydi resimlerle oynama hünerinden ziyade

• quote:

Orijinalden alıntı: Stand Alone

Sipariş ettiğim hızlı şarj aleti ve kılı da geldi.

Canavar gibi oldu telefon.  

Hayırlı olsun hocam. Deneyimlerinizi imessage aracılığıyla telefonumda bekliyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

Hayırlı olsun hocam. Deneyimlerinizi imessage aracılığıyla telefonumda bekliyorum

Alıntıları Göster

Teşekkürler hocam.

Kırılmaz cam aldım iki tane 50 liraya. Malum telefoncular da kapalı olduğu için işlemi ben halettim. Diğerini de yedek aldım, birisi olmazsa en azından ötekisi ile deneriz diye ama gerek kalmadan halettim. 200 liraya da orijinal 20W hızlı şarj adaptörü geldi. Daha denemedim onu ama eminim o da canavar gibi. 30 liraya da HB'den kılıf aldım acayip güzel çıktı, Apple'ın 500 liraya sattığı kılıflardan daha güzel. Bu kadar iyi olmasını beklemiyordum.

11'e gelirsek, 8 Plus sonrası yeni kasa ve tasarım diliyle kendini gösteriyor. İşlemciden kaynaklı uygulama çalışma hızı ve tepki sürelerinde bariz fark var. Yani hepsi aynı muhabbeti doğru değil. Farkı hissetmek için birkaç jenerasyon atlaman lazım sadece. Mesela 11 sahibi birinin 12 alması için 5G dışında bir sebep yok o da bize ne zaman gelir de yaygınlık kazanır tamamen muamma.

• Kaç gündür iPhone 11 64 gb ve 128 gb modelleri arasında gidip gidip geliyorum.. Aralarında yaklaşık 400-500 TL fark var ve değer mi diye inanılmaz kararsızlık içindeyim  Bir ara 12 miniye bile sardım ama boyutu ve bataryasından dolayı vazgeçtim. 128 gb modelini şöyle biraz indirimde görsek keşke..

• sertosman S kullanıcısına yanıt
    Yapışıyo, bırakmıyo sadece, bi de ele alıp kullanabiliyorsun, bütün mesele bu. Üreticiler nasıl millete hava attırsak yarışına girmiş, bizim milletin de en sevdiği şey. "-abi yapışıyor bırakmıyor. - vallaha mı, bakim"

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drazen016

Kaç gündür iPhone 11 64 gb ve 128 gb modelleri arasında gidip gidip geliyorum.. Aralarında yaklaşık 400-500 TL fark var ve değer mi diye inanılmaz kararsızlık içindeyim  Bir ara 12 miniye bile sardım ama boyutu ve bataryasından dolayı vazgeçtim. 128 gb modelini şöyle biraz indirimde görsek keşke..

128GB öneririm. 7,600'e HB veriyordu.

• Evet en sağlıklısı 128 almak olacak hocam, İncehesap'ta 7.569 şuan. Bu aralar fiyatları biraz düşürdüler o yüzden emin olamıyor insan.

• quote:

Evet en sağlıklısı 128 almak olacak hocam, İncehesap'ta 7.569 şuan. Bu aralar fiyatları biraz düşürdüler o yüzden emin olamıyor insan.

7,800'e aldım birkaç gün önce.  

• Valla bilemezdiniz ki hocam genelde bizim ülkede fiyatlar kolay kolay asla düşmez ama sanırım stok fazlası durumlar var o yüzden böyle minik indirimler yapıyorlar :)

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Kaç gündür iPhone 11 64 gb ve 128 gb modelleri arasında gidip gidip geliyorum.. Aralarında yaklaşık 400-500 TL fark var ve değer mi diye inanılmaz kararsızlık içindeyim  Bir ara 12 miniye bile sardım ama boyutu ve bataryasından dolayı vazgeçtim. 128 gb modelini şöyle biraz indirimde görsek keşke..

Ben her zaman 64 alıyorum şu an baktım 43 GB kullanılabilir alan var. Yani bana 64 üstü tamamen gereksiz.

Siz de kullanımınıza göre karar verin. Kullanmayacaksanız gereksiz yere 400-500 vermeyin.

• W.Amadeus kullanıcısına yanıt

Hocam iPhone malum arttırılabilir seçeneği yok, biraz bekleyeceğim, aradaki fark 300 olacak şekilde bir indiririm görürsem alırım yoksa 64 gb alır geçerim gibi duruyor. Teşekkür ederim yorumunuz için

• 
Sayfa: önceki 633634635636637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.